Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Amerigo49


Amerigo49
csendes tag

Egy év alatt sok víz lefolyt a Dunán...
Ma már a Kingston MobiLite Wireless G2 kezd divatba jönni.

A hozzászólásokat olvasva kicsit oszlatnám a ködöt.
Az USB portba csatlakoztatható 2,5 collos HDD minden további nélkül.
Én egy 3 partíciós 500 GB-ossal próbálkoztam. Minden további nélkül látta az összes partíció tartalmát.
A gyári FAQ szerint akár 2 TB-os eszközökkel is elboldogul. Wifin szétszórja a tartalmat, akár négyen is használhatják egyidejűleg. Akár egyetlen videófájlt is nézhetnek egy időben, különböző jelenetrészektől.
Ez a képessége nálam nagyon jól jön, mikor ismerősök hada lep meg itthon. Ezzel az eszközzel véget ért a "dugiszálások" korszaka. Roppant komfortosan tudunk adatokat megosztani egymással.

Az USB portba 3G mobilnet modem is csatlakoztatható. A 4G-t nem tudja a gyári leírás szerint.
Eddig nekem a 3G-t sem sikerült "megpengetni". A beállítását trehány rövidséggel írták le. Úgy nem lehet alkalmazni. Azt sem tudom, hogy modem kompatibilitás a probléma, vagy hibás az Android app. A gyári honlapon nincs modem kompatibilitási lista, ami nagyon furcsa, mert mindenfélével biztosan nem megy.

Másik probléma az Android appal az, hogy a "bridge" üzemmód a leírás szerint könnyen bekapcsolható, de aszerint kikapcsolni már egyáltalán nem lehet. Csak a reset segít, de azzal elvész az összes korábbi beállítás is.

Kingstonéknak lehet írni bátran, a fülüket sem mozdítják a levélre...

Ha valaki a 3G és a bridge témában előbbre jutott, mint én, örömet okozna, ha megosztaná a tudását.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.