Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Remek cucc :)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) kelly416


kelly416
veterán

Csak nekem egyre büdösebb a Kingston márkanév? Manapság kerülöm a memóriakártyáikat, mert az utóbbi két-három évben amennyit vettem, mind hibás volt és csak úgy oldódott meg, hogy kis ráfizetéssel másik márkát választottam esetlegesen nagyobb kapacitással, mert olcsóbbra ugye nem lehet cserélni :((( .
Erre is azt írják a tesztben, hogy gyenge anyagból, közepes összeszereléssel, puding bekapcsológombbal és indokolatlanul nagy mérettel rendelkezik. :F Pedig egy időben csak az Ő termékeiket vásároltam...

(#3) haris válasza HawerKing (#1) üzenetére


haris
őstag

Azt nem tudom ki lehet a célcsoport, de hogy "átlagfelhasználó" se nem igényli ezt, se beállítani nem fogja tudni, az tuti.

(#4) Zsolto


Zsolto
őstag

Hát, én is inkább egy nagyobb memóriakártyát tennék a telómba, ha kevés lenne a tárhely, vagy a felhőt használnám (használom is), és inkább vinnék magammal (viszek is) egy ugyanekkora és valamivel olcsóbb, 6000 mAh-s külső akkut, amiről egyszerre két készüléket is tudok tölteni.

Ennek az egyetlen előnye, ha jól veszem ki a tesztből a Zoxigént, hogy a beledugott kártyát egyszerre több készülékről is el lehet érni. Ha valakinek ez kell, akkor ez kompromisszumosan ugyan, de megoldás lehet.

Virágozzék sok virág, ez a jó a sokféle kütyüben, hogy mindenki talál olyat, aminél csodálkozik, hogy hogy tudott eddig létezni nélküle :D

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#5) Tim82 válasza Zsolto (#4) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vagy egy mobil hotspot, amibe tehető memóriakártya is, amit hálózati meghajtóként elérnek az általa létrehozott hálózatra csatlakozó eszközök.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Először nagyon innovatívnak tűnt, de ahogy elolvastam, egyre árnyaltabb lett a kép. Pedig az ötlet teljesen jó, csak még csiszolni kellett volna rajta. Biztos kaptak egy fülest, hogy egy másik gyár hasonlóval akar kiugrani, aztán gyorsan kiadták. Vagy nem tudom.

(#7) Aryes


Aryes
nagyúr

Tettek volna bele inkább egy bika akkumulátort, pl egy 6000mAh-sat, amiről többször fel tudom tölteni a telefonom, meg esetleg usb csatit külső winyók számára, és már venném is, utazáshoz tökéletes lenne fényképeket, videókat backupolni, meg néznivalót vinni magammal.
Mást nem tudok elképzelni, mint hogy a Nokia rendelte ezt a készüléket a Lumia 1020-as mellé, mivel elfelejtettek bele microsd bővíthetőséget tervezni. :)

(#8) Coq


Coq
aktív tag

Az alapotlet jo, de van meg rajta csiszolnivalo...

(#9) 2ofthem válasza Aryes (#7) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Cikk alapján wp-vel nem kompatibilis.

(#10) macko20


macko20
őstag

Hát igen ha lenne benne 32gb /vagy több/ beépített tárhely és a kártyáról rá lehetne menteni egy gombnyomásra ,biztosan kelendőbb lenne ,Én magam is szeretem a mindenféle kütyüket amit kihasználhatónak tartok ,bár ha az ember részletre vesz egy S4-et a mobil szolgáltatójától ,esetleg van egy normális tabletje akkor ennek nincs létjogosultsága ....

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#11) Peterson_ válasza Coq (#8) üzenetére


Peterson_
addikt

Egyetértek.
Az akkura nagyon rá kellett volna gyúrni-súly ide vagy oda-

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#12) Tigerclaw válasza Tim82 (#5) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Anno 2 éve a vodafone net-hez vettem 9k huf-ért egy R201-es MIFI-t és abban is volt SD kártya slot. Amíg használtam, meglepően jó volt (igaz memóriakártyát nem tettem bele, azt nem tudom, milyen lett volna)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) tjb007


tjb007
nagyúr

Bocha! (vagy aki már próbálta)

PC-ről is van lehetőség wireless fájlokat másolni rá ?
A tévémhez keresek már egy ideje valami hasonlót a pendrive leváltására, hogy ne kelljen folyamatosan ki-be dugdozni.

(#14) qkaleko


qkaleko
tag

Jó cucc, Amon Tobin meg még jobb! :)

(#15) devbence


devbence
tag

Ez tok jo, csak minek.. Ezt ugyse tudjak uberelni

"az erzelem szamomra fontos dolog.. pl: erzem ha ehes vagyok"

(#16) joey04


joey04
titán

Pont az fogalmazódott meg bennem, ami a cikkben is van: Az ötlet jó, a megvalósítás viszont nem tökéletes

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) #19158016 válasza devbence (#15) üzenetére


#19158016
törölt tag

Bizony nem.

#13: Ezt kerested.

(#18) sanyijedi válasza devbence (#15) üzenetére


sanyijedi
őstag

nem rossz, de én ezzel kacsintgatok: [link]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#19) moleculez


moleculez
veterán

A powerbank funkciot kar hogy kihagytak. Amugy tok sok elethelyzetet el tudok kepzelni, amikor hasznos lehet. De ennel talab kenyelmesebb a felho.
off: ez elvileg kompatibilos wp8al os szerintetek?
http://www.mobilefun.co.uk/mini-bluetooth-keyboard-with-5000mah-power-bank-black-p39306.htm

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#20) zsola32


zsola32
őstag

ha jól értettem USB-n lehet tölteni.
milyen jó volna, ha rá lehetne tenni egy külső 2.5"-os hdd-t, és wifin keresztül szórná a jelet.

(egy asus memo pad hd7-hez akkor ideális választás lenne)

nem tudtok véletlenül ezeknek a feltétzeleknek megfelelő ketyerét véletlenül?

(#21) róland válasza Tigerclaw (#12) üzenetére


róland
veterán

Kimondtad a hiányzó kulcsszót: MIFI.

Tisztelt Szerkesztők!

USB-s mobilstickeket 3G/4g (LTE) kezeli-e? Ha ezt tudja, akkor lehet létjogosultsága a terméknek.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#22) njnl


njnl
aktív tag

Rögtön venném, ha mobil HotSpotként is szolgálna. Egy Sim foglalat hiányzik nekem csak...

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#23) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Na ez egy full értelmetlen fosnak tűnik nekem... Otthon ott a WiFi és a NAS, a prérin meg mi a pék pöcséért akarnám ezt használni? Viszek inkább még két memóriakártyát.... Maximum a jaj, de cuki bakfisoknak tudám elképzelni, akik mindenképpen meg akarják osztani a "hogy hányt a haver a buliban" című képet, de arra is ott van pl a Dropbox. :W

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#24) róland válasza Fryskitt (#23) üzenetére


róland
veterán

Tévedsz. Arra a facebook való. :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#25) Fryskitt válasza róland (#24) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nálad a pont... Sajna nincs FB hozzáférésem (vagyis f-t, szerencsére nincs).

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#26) Amerigo49


Amerigo49
csendes tag

Egy év alatt sok víz lefolyt a Dunán...
Ma már a Kingston MobiLite Wireless G2 kezd divatba jönni.

A hozzászólásokat olvasva kicsit oszlatnám a ködöt.
Az USB portba csatlakoztatható 2,5 collos HDD minden további nélkül.
Én egy 3 partíciós 500 GB-ossal próbálkoztam. Minden további nélkül látta az összes partíció tartalmát.
A gyári FAQ szerint akár 2 TB-os eszközökkel is elboldogul. Wifin szétszórja a tartalmat, akár négyen is használhatják egyidejűleg. Akár egyetlen videófájlt is nézhetnek egy időben, különböző jelenetrészektől.
Ez a képessége nálam nagyon jól jön, mikor ismerősök hada lep meg itthon. Ezzel az eszközzel véget ért a "dugiszálások" korszaka. Roppant komfortosan tudunk adatokat megosztani egymással.

Az USB portba 3G mobilnet modem is csatlakoztatható. A 4G-t nem tudja a gyári leírás szerint.
Eddig nekem a 3G-t sem sikerült "megpengetni". A beállítását trehány rövidséggel írták le. Úgy nem lehet alkalmazni. Azt sem tudom, hogy modem kompatibilitás a probléma, vagy hibás az Android app. A gyári honlapon nincs modem kompatibilitási lista, ami nagyon furcsa, mert mindenfélével biztosan nem megy.

Másik probléma az Android appal az, hogy a "bridge" üzemmód a leírás szerint könnyen bekapcsolható, de aszerint kikapcsolni már egyáltalán nem lehet. Csak a reset segít, de azzal elvész az összes korábbi beállítás is.

Kingstonéknak lehet írni bátran, a fülüket sem mozdítják a levélre...

Ha valaki a 3G és a bridge témában előbbre jutott, mint én, örömet okozna, ha megosztaná a tudását.

(#27) Amerigo49


Amerigo49
csendes tag

A bridge üzemmód hibáját a legutóbbi firmware frissítéssel megoldották.
Most már ez a funkció is hibátlanul műxik.

Már csak a 3G USB dongle használatát kellene kellően ismertetniük.
És kiadhatnának egy mobil USB modem kompatibilitási listát.

(#28) Amerigo49


Amerigo49
csendes tag

Megjelent a 2.0.0.5 firmware is a gyári oldalon. És frissítették az android applikációt is.
A 3G opció továbbra is működésképtelen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.