Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Próféta válasza ABal (#7) üzenetére


Próféta
tag

Kedves SaGa59 és ABal köszönöm mindkettőtöknek a választ, így már érthető hogy miért előrelépés az, ami eddig nekem visszalépésnek tűnt. Az már egy igen vonzó funkció, hogy sötétben jól lehet olvasni, anélkül, hogy a háttérvilágítástól kifolyna a szemem.
A 4-es nekem eddig teljesen megfelel és csak ezért a pluszért nem váltok. Azért gondolkodok egy másik gépezeten, mert már volt olyan, hogy kevésnek bizonyult a családnak 1 Kindle. Ekkor a másik olvasó (általában én) tabletre szorult, ami hosszútávon olvasásra nem az igazi, pedig tényleg nagyságrendekkel jobb így is, mint a monitor. Másodikként már érdemes elgondolkodni egy PW-n mert így az éjjeli bagoly üzemmódra is lenne egy eszköz.
Amúgy én is Amazontól rendeltem és nagyon simán megkaptam, szóval ajánlom. Szerencsére garanciális probléma nem volt, de más fórumozók tapasztalata alapján az Amazon ebben is nagyon korrekt. Az itthoni special offeres ajánlatok sem olyan szörnyűek és egyre olcsóbbak, tehát azt is megértem aki nyelvtudás/bátorság híján inkább itthon veszi meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.