Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elmouse


elmouse
aktív tag

Az nagyon durva!

Ka nama kaa lajerama!

(#2) Graphics válasza elmouse (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet nézni kéne egy ilyen tesztet esetleg? Mobilarena?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Apika


Apika
Közösségépítő

Azért ez egy nagyon komoly eredmény! :C

(#4) Matada2.3 válasza Graphics (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Lehet nem kéne/lehet,

1.mivel ez csak Amerikában érhető el... Azaz semmi értelme sem lenne.
2. Az amazon szolgáltatásait sem lehetne rajta tesztelni a fenti okok miatt.

Az egész készülék csak arra lenne jó,hogy a port fogja...

Finn the human

(#5) Graphics válasza Matada2.3 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én ettől függetlenül megnéznék egy tesztet, nem egyszer teszteltek már olyan készüléket ,ami hozzánk nem jött.

És lehet hogy Amazon, de én pl kíváncsi vagyok erre :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Octi válasza Matada2.3 (#4) üzenetére


Octi
aktív tag

Tudtommal az Amazon szolgáltatásai (vásárlás) nálunk is elérhetőek.
Vagy nem jól tudom :F

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#7) vicze válasza Graphics (#5) üzenetére


vicze
félisten

De azon mit nem értesz, hogy majdnemhogy (ez túlzás persze) bekapcsolni nem tudod, mivel nincs US-en kívül támogatása?
Az amazon háttér nélkül meg egy darab téglalap marad. Olyan mintha az iPad-et Apple-nélkül szeretnéd használni.
Mókoltan meg nem fogja MA tesztelni, minden másra meg van rengeteg külföldi teszt.

@Octi: Ami a Kindel Fire szolgáltatásait illeti, azok nem elérhetőek.

[ Szerkesztve ]

(#8) Matada2.3 válasza Graphics (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igaz igaz :)) én is megnézném.Régen akartam is ilyet (persze főzött droiddal) csak kevés a 8 Gb

Finn the human

(#9) Matada2.3 válasza Octi (#6) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem minden (mert amazon kártya meg minden szar kell hozzá... bár ezt én se tudom pontosan...

Finn the human

(#10) gaborbp


gaborbp
tag

50 százalékos részesedéssel - amerikában

(#11) Graphics válasza vicze (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megértem, képbe vagyok a dolgokkal. ;]

Olyan mintha az iPad-et Apple-nélkül szeretnéd használni.

Érdekes egy csomó tablet van ami megy market nélkül is...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) floatr válasza Graphics (#5) üzenetére


floatr
veterán

Kollégámnak van egy ilyen mókolt cucc. Kicsit megnézegettem, és tetszett a dolog. Rendben van az összerakása, meg használatra is elég jó. Mivel c64-en szocializálódtam, engem a legjobban a radiant hd fogott meg :D baromi jól mutatott rajta, de a többi átlag alkalmazással sem volt gondja. Gondolom csodát nem kell tőle várni, viszont nemsokára jön a gugli táblája hasonló ár/érték aránnyal.
Engem amiatt kevéssé érdekel a fire h gps nincsen benne.

(#13) Graphics válasza floatr (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) vicze válasza Graphics (#11) üzenetére


vicze
félisten

Jó csak MA olyat sose tesztel, amit még használni se tudsz itthon. És ezen a Silk miatt talán még netezni se lehet, bár ez nem tudom egyáltalán mit lehetne használni raja mókolás vagy trükközés nélkül.
Play Store meg már bármire felmegy a Google "kinyitotta".

[ Szerkesztve ]

(#15) vicze válasza Graphics (#11) üzenetére


vicze
félisten

Ez segít valamit?

"Gyakorlatilag bárhogy hackeljük a beállításokat, az USA-n kívül nem tudunk sem alkalmazásokat vásárolni, de még az ingyeneseket sem lehet letölteni, ahogyan a videókhoz, zenékhez sem férünk hozzá. Egyedül a könyveket lehet olvasgatni, amiket a többi Kindle-re is el tudunk érni Magyarországról. Önmagában azonban Könyvolvasásra és webezésre talán kicsit túlzás megvenni ezt a tabletet még akkor is, ha az olcsóbbak közül való."

[ Szerkesztve ]

(#16) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Igen az Amazon nagyon jól eltalálta mire jók ezek a gépek. Egy probléma van csak nálunk nem sok haszna lenne egy ilyen gépnek szolgáltatások nélkül. Nagyot kaszálnának, ha nyitnának a globális piac felé.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) vicze válasza Cyberpunk (#16) üzenetére


vicze
félisten

Az ilyesmi nem rajtuk múlik, ahogy sok minden nem is a Google-en. Mivel a tartalom amit szolgáltatnak, nem az övék, csak közvetítők. A jogtulajdonosokkal kell megegyezni hogy továbbítani tudják más országokba 1001 törvényt és jogszabályt figyelembe véve, és az is könnyen előfordul, hogy 1-1 tartalomnak az adott oroszában nincsen jogtulajdonosa vagy képviselete, akkor meg eleve bukott dolog. (Ahogy tőlünk is jó pár kiadó kivonult jogutód nélkül.) Jelenleg egyedül Apple akkora, hogy már ő tud a kiadókra nyomás gyakorolni, de iTunes-ban, így se minden film/zene elérhető.
Nagy küszködés ez a kiadókkal, pedig hogy örülnék ha itthon olcsón sorizhatnék legálisan. :(

[ Szerkesztve ]

(#18) udash


udash
csendes tag

http://kindlefiremagyarul.blogspot.com/

Azért a "semmire sem lehet használni"-tól messze van.

U-dash

(#19) radi8tor válasza Cyberpunk (#16) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem megérné $200-ért egy ilyen Androidos tablet.
Ami miatt nem vettem még az az, hogy ha valami baj van vele lehet(ne) postázni Amerikába vissza.

udash: linkesítettem: http://kindlefiremagyarul.blogspot.com/

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#20) gzbotii válasza vicze (#14) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem leheten netezni sem rajta? Es az sem mukodik, hogy felmasolod ra az .apk-t es majd onnet telepited? Gondolom ezek azert mennenek.

Meg, ha jol remlik, fel lehet rakni ra filmeket, zeneket mivel mukodik mass storage modban, nem :F
(de persze javitsatok ki ha tevednek)
Szoval lehet. Akkor, meg hol az akadaly? Felraksz ra egy ES File Explorer progit, es szepen toltoesz le ra .apk-kat, amiket ugye, eleg konnyu talalani. Sokszor meg a fejleszto ceg oldalan is van. Onnan meg nem bonyolultabb, mint egy win instal.

Akkor miert is lenne hasznalhatatlan, magyarazatok mar el :U

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21) vicze válasza udash (#18) üzenetére


vicze
félisten

Csak aki ezt a blogot csinálja jól fejbe vágnám valamivel (már elnézést), mert elolvasni már nem lehet... Hogy lehet ilyen design csinálni???

(#22) udash válasza radi8tor (#19) üzenetére


udash
csendes tag

hopp, kösz ;)

U-dash

(#23) udash válasza vicze (#21) üzenetére


udash
csendes tag

Rendben, de nem a blod design-ja miatt linkeltem be.

U-dash

(#24) gzbotii válasza vicze (#21) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem meg kifejezetten tetszik. Szerintem meg teged kene fejbevagni :DDD (mar bocs, vicc :P )
Izlesrol meg "tetszesrol" nem lehet vitatkozni, szvsz

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25) Cyberpunk válasza radi8tor (#19) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak a problem az hogy "herélt" az a droid. Persze lehet van hozzá is okosság az xda-n.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) radi8tor válasza Cyberpunk (#25) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Semmi here nincs rajta. Bátyám ilyet használ.
Loader van rajta. Valamilyen bill combo-val választhatod, hogy Amazon vagy a te részedet futtatod. Ekkor újraindul és teljesen működőképes cuccod lesz.

Persze nem rá akarlak beszélni, de nagyon jó cuccot árul Amazon kb a feléért, mint a konkurrencia.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#27) Angel1981


Angel1981
veterán

Ez igen! :R

(#28) vicze válasza gzbotii (#24) üzenetére


vicze
félisten

Nem az ízlésről van szó.(Felőlem hupilila rózsaszín is lehet.) Nem lehet elolvasni a betűket, mert színűek van a háttérrel.

Most akkor még egyszer, minden nemű trükközés és hack nélkül lehet rajta netezni és könyvet olvasni és kifújt. (Arra olcsóbban is van készülék.)
APK-t meg teleépítgessen/keresgéljen kézzel, akinek sok szabadideje van.

[ Szerkesztve ]

(#29) gzbotii válasza vicze (#28) üzenetére


gzbotii
veterán

Csakugyan nagyon nehez dolog az az .apk telepites. Gondolom neked otthoni gepedet is isntallat Chrome/Opera/Mozzilaval veszed es meg a messngerbe is be vannak helyeted jelentkezve, mert erre nincs idod ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30) vicze válasza gzbotii (#29) üzenetére


vicze
félisten

Ezeket 1x felrakom és frissül gyakorlatilag magától (mondjuk vagy 3éve volt az is), lassan nincs olyan program, ami nem önmagát frissíti. Te most képes lennél hetente/havonta szépen újra és újra végig nyálazni és vadászgatni az appok új verzióit?
Nagyon utáltam, ezt amíg nem volt fizetős magyar Market.

(#31) Cyberpunk válasza radi8tor (#26) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja jó cucc, de én valami 10"-ost veszek, csak itthon használom majd, mint harmadlagos gépet. Zene tanuláshoz jól jön majd például.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32) gzbotii válasza vicze (#30) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem, egy progiram, amit hasznalsza naponta, 2 honapban egyszer belefer egy ujabb verziot rapakolni. Egy annyi belfer abba, hogy hasonlo minosegu tabletet nem 400 hanem 200$ vetted :)
(200$ -ert en 4 embernek belaknam a Fire-et es havonta minde progijat firissitenem, egy even at -elvegre, szorakozasnak is elmegy - nekem ;) :) )

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#33) Robertoq


Robertoq
őstag

Miért éri meg Tab2 venni + 50$ért :DDD

Nem volt kérdéses, hogy ezzel az árral tarolni fog...

[ Szerkesztve ]

(#34) vicze válasza gzbotii (#32) üzenetére


vicze
félisten

Mondom, ha sok a szabadidőd akkor elszórakozhatsz vele, én nem szeretnék...

(#35) #01696768


#01696768
törölt tag

Hehe. Hogy tudtam! Pedig flame-elt mindenki annakidején, h mennyire nem nagy cucc a HW és hogy milyen gáz az átgyúrt droid... Mondtam is az embernek, h kéne részvényt venni, de nem hallgatott rám :DDD Mostmeg már mindenkinek tetszik az ötlet...

(#36) vicze válasza #01696768 (#35) üzenetére


vicze
félisten

Ööö, max. fórumokon néhány hangoskodó. Minden elemző iPad killerként tekintett rá, ha ezt nem is, de bőven elfogadható sikert ért el.

(#37) #01696768 válasza vicze (#36) üzenetére


#01696768
törölt tag

Ehh, azt hiszem, az embernek meg kell tanulnia fórumot olvasni :DD Többszáz hozzászólás van ezekben a témákban, és csak egy maroknyi tartalmaz valódi infót, a többi ilyen-olyan meggyőződésen alapuló vélemény. Na, ha legközelebb releváns piaci előrejelzésre vágyom, nem itt fogom keresni :N (Mert ugye azt gondoltam, egyedül vagyok a frankó ötletemmel)

(#38) csab2


csab2
veterán

Azért az vicces, hogy a Samu a 86 db táblájával meg sem közelíti az egyetlen modellel piacon lévő Amazont. Ebből is látszik, hogy jól kitalálta ezt az Apple: hardver+egyedi szoft+szolgáltatások.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#39) vicze válasza csab2 (#38) üzenetére


vicze
félisten

A hatalmas varázslat abban rejlik, hogy egyik se 200$. Majd az új Tab-oknál meglátjuk, azok jóval olcsóbbak. Őszre sokkal olcsóbbak lesznek és nagy lesz a harc.

(#40) csab2 válasza vicze (#39) üzenetére


csab2
veterán

Na persze. Ipadből akkor hogy adtak el annyit? Ja tudom! Azt a túlhájpolt szart csak a sznobok meg a buzik veszik.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#41) vicze válasza csab2 (#40) üzenetére


vicze
félisten

Melyik tablet is olcsóbb mint a iPad? Ja igen egyik se. :)
Ár értékben jobb mint a többi és persze hozzájön a hype, és az ismertsége, de azt a megfelelő árral kompenzálni lehet. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.