Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#122) Arpesz


Arpesz
csendes tag

Sziasztok!

Most tervezek venni egy Kindle 3G-t, de előtte lenne néhány kérdésem. Az olvasót nem csak olvasásra venném, sőt, amiért főképp venném, az az ingyen 3G világszerte 100 országban. Ugyanis egy több éves világ körüli kerékpáros nászútra készülünk.

A kérdéseim a következők lennének:
- Honnan, és hogyan kell megrendelnem, hogy biztosan működjön ez a 3G-s böngészés? Csak amazon, és wikipedia nem elég, olvastam máshol, hogy valakiknek csak ez működik. Ha ez az én Kindle-mmel is így lenne, félig kidobott pénznek érezném.
- Lehet-e az egyszerű kis böngészőjében Gmail-hoz fájlt csatolni?

A fájlt egy netbookról másolnám rá (mondjuk .zip-eket...), és egy ilyenről tölteném.
Fontos még a Twitter, és a Facebook sem árt, bár ahogy tudom, ezek mennek rajta. Amúgy a napi rövid életjeleket sms-en keresztül twittelnénk fel a weboldalra, de ezek az SMS-ek 69 Forintba kerülnek, mivel nemzetköziek. Ha a túra felén sikerül Kindle-ről elküldeni az NRÉ-t, már bejött az ára :) Arról nem is beszélve, hogy lenne gmail-ünk, tudnánk időjárást nézni, wikipedia-t, wikitravelt, stb... :) Csak ki ne kapcsolja ezt az ingyen 3G szolgáltatását az Amazon :) Nem számít, hogy buta, csúnya és lassú a böngészője, nekünk a gmail, a twitter és a 100 országban ingyen 3G internet elérés a fontos, de az viszont nagyon-nagyon jól jönne.

Elsőre ennyi, előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.