Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Ugye nem Win 10 mobil lesz, ugye nem?
Legyen simán win 10.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) #65577472 válasza fateless (#1) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ha nem növelnek a kijelző méretén, akkor mobil lesz (már ha igaz a hír, hogy Win fog futni rajta).

(#3) ZolkoW


ZolkoW
őstag

10colosban, asztali winnel kérem szépen, csomagolva.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#5) kkdesign


kkdesign
senior tag

Engem pont egy Win10 mobile Tab érdekelne, illetve több is, hogy tudjak válogatni :D :D bár engem 7'-esben.

(#6) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ez a cikk, igazából, nem szól semmiről. :P

(#7) danilla válasza Fejvadi (#6) üzenetére


danilla
őstag

Már csak a minél több kattintás számít, semmi más :( hitelesség, pontosság, tartalom a háttérbe szorult, egy jóideje.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#8) #65577472 válasza Fejvadi (#6) üzenetére


#65577472
törölt tag

Kb semmiről, csak riogatják az embereket, hogy a következő Mi Pad-en Win fog futni :D

(#9) Paul119 válasza #65577472 (#8) üzenetére


Paul119
addikt

remélem nem :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10) kriszpontaz válasza #65577472 (#8) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én inkább venném azt amin Win fut (asztali verzió), finoman szólva el van hanyagolva az Mi Pad szoftveres téren.

[ Szerkesztve ]

(#11) #65577472 válasza kriszpontaz (#10) üzenetére


#65577472
törölt tag

Dual-boot-tal jöhet, de a Xiaomi = MIUI, erről az útról nem térhetnek le.

(#12) Viper26


Viper26
nagyúr

Bízzunk benne, hogy droid lesz rajta.

iPhone 14 | FR955

(#13) Fejvadi válasza #65577472 (#11) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

iOS-t szeretnék rá :DD

(#14) #65577472 válasza Fejvadi (#13) üzenetére


#65577472
törölt tag

Egyre rosszabb :D

[ Szerkesztve ]

(#15) <Adamsky> válasza Fejvadi (#13) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

He-he. Közben a Miui már iOS-ebb az iOS-nél (olyan szépen dolgoznak a másoló-munkások odaát)
A Xiaomi-nak egyébként nem újabb és újabb készülékeket kellene kihozniuk, hanem a jelenlegieket kicsit rendbe tenni "szoftver ügyileg".

(#16) Fejvadi válasza <Adamsky> (#15) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az lenne valami ha olyan lenne. Ja, hogy formailag? Már azt hittem tudásban. Külsőre tényleg hasonlít rá, de szerencsére csak ennyiben, amit szerencsére több ezer téma segítségével azonnal lehet korrigálni. Majd ha annyira gáz lesz szoftverileg mint az iOS, akkor belehúznak biztosan. Másolásról sokat lehetne vitatkozni, de felesleges, hiszen mindenki tudja mindent az alma talált ki. Kár, hogy még a MEIZU-t is lopják. Had adja csak ki a Xiaomi a minél újabb telefonokat. Ez legalább minőség, még ha nevetségesen is hangzik ez egy almásnak, de mindenki tudja, hogy miért veszik. Ha Facebook-ozni szeretnék mobilon, akkor beszerzek én is egyet. Ma raktam fel a legújabb ROM-ot és mit ad isten működik ez is. Biztosan tudod, minden pénteken adják ki a frissítéseket. Igaz az iOS kidobta, majdnem jó is lett, de majd igyekeznek javítani.

[ Szerkesztve ]

(#18) bostone


bostone
addikt

Kiadhatna valaki idén egy megfelelő droid tabot.
Samsung, túlárazott.
Sony, túlárazott.
Lg, az alsó kategóriát karcolja.
Asus, nem okoz meglepetést.
A többi gyártó csak van, de olyan, mintha nem lenne.

Miért várja mindenki a win10-es tabokat rajongva? Pc-t vagy notit akarják kiváltani vele?

(#19) <Adamsky> válasza Fejvadi (#16) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Sajnos nem csak külsőleg, hanem funkcionalitás, ill. korlátozottság szintjén is. Egyébként, nálunk szépen zárták a bootloader-t, a gyári recovery már csak gyári csomagot fogad el, szóval kell némi trükközés mire megszabadul az ember a Miui-tól. És bizony ezt egyre több Mi2, Mi3, Mi4 tulaj teszi. A Mi2-es topicban már elég sokszor kitárgyaltuk, és azt hiszem kijelenthetem, hogy nem vagyok egyedül azzal a véleményemmel, hogy a Xioami rossz irányba tart. Azon persze lehetne vitatkozni, hogy ez az irány most nekik (a gyártónak) is rossz-e. Szemlátomást egyelőre hozzák (még talán növelik is) az eladásokat Kínában és Indiában, szóval tényleg nehéz lenne megmondani. Az viszont biztos, hogy tényleg sok az elégedetlenkedő. A pénteki frissítések sokszor a vicc kategóriát súrolják, míg sok flagship tulaj több Andriod verzióval van lemaradva az éppen aktuálistól. Ha, már vicc, akkor meg kell említeni a Miui7-et is, ami nem más mint egy pimp-elt Miui 6.

[ Szerkesztve ]

(#20) #95386624


#95386624
törölt tag

Nem létezik olyan szó, hogy certifikáció, tanúsítvány van, hát ennyire ellustulni a cikkírásban már gáz ...

(#21) ZolkoW válasza bostone (#18) üzenetére


ZolkoW
őstag

másodlagos gépnek kéne, de ugyanazokat a programokat akarom használni, mint asztalin.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#22) kkdesign


kkdesign
senior tag

nekem például azért kellene win 10 mobile tab, mert telefon téren változtatni szeretnék, Microsoft és Blackberry konferenciák után, majd nemsokára. Teló téren Blackberry felé húzom, de hiányozna a csempe. Winmobil tetszik, és 7 colon 60k körül egy fullhd- tab, amimegy minden ami a telómon, az nekem több mint elég. Androidban csalódtam mind3 tabletemnél, ami eddig volt, és van most is, csúcskategóriát nem tudnám és nem is akarnám egy tabért megfizetni, ellenben elvárnám hogy smooth legyen, amit jelenleg a 3 éves wp telefonom meg is tesz, ilyen irányból egy új tab is megtenné Win mobillal. :) Azért húzok tableteknél is win mobil fele, mert az asztali windows számomra nagyobb képernyőt kíván, no meg notiban még mindig Macbook az álmom :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Fejvadi válasza <Adamsky> (#19) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Van benne igazság amit írsz, de nem eszik olyan forrón a rizst. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.