Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) borand


borand
aktív tag

Szerintem ez mindenhol menő, hiába fikázzák páran, hogy így nem bírja a strapát, úgy tech demó.

(#2) Valzor válasza borand (#1) üzenetére


Valzor
aktív tag

Szerintem is, van jövője az elképzelésnek és ez egyelőre az első fecske a Samsungnál.

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#3) Ádám16


Ádám16
addikt

Persze, ez egy rohadt jó készülék.
Minél hamarabb kezdi el egy adott gyártó ezek fejlesztését, annál nagyobb előnye lesz 3-4 év múlva. Szerintem a Samsung jót húzott ezzel.

(#4) Segal


Segal
veterán

Epp ma taperoltam meg. Meglepoen egyben volt foleg ahhoz kepest ahogy hallani lehetett rola eddig.
Persze baromsagnak tartanam megvenni mert nem foldi halandoknak lett arazva de jo volt pozitivan csalodni :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) doooo válasza Segal (#4) üzenetére


doooo
veterán

Fold-i halandó... :DDD

(#6) somogyib


somogyib
őstag

Itt az MA-n mikor lesz Fold teszt?

(#7) helixP válasza borand (#1) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem is menő, egyértelműen ez a technológia jövője.
Persze ezt még nem venném meg, meg még talán a következőt sem, és amúgy is a Huawei megoldása tetszik jobban, de akkor is :K

(#8) Victoryus94 válasza helixP (#7) üzenetére


Victoryus94
őstag

Szerintem pedig az, amikor csak (5G-s/wifis) kijelzőkkel leszünk körül véve. :)
Azt meg úgy hajtogatod, ahogy akarod...

Kérdés hogy lesz-e hozzá valami plusz kütyü (processzor) amivel rácsatlakozhatsz a kijelzőkre (egy erősebb mobil proci, ami az erőforrásosabb számításokat végzi), vagy addigra minden a felhőből lesz rástreamelve (sajnos erre halad minden, de én saját -privát- felhőt akarok).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.