Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) <Adamsky> válasza #16820480 (#50) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"A Samsung beállítás nem csak ugyanez az opció, csak kivezetve a GUI publikus részébe?"
99%, hogy igen. Sajnos nem saját készülék így nem volt módomban kapcsolgatni / kísérletezni.
Engem egyébként sokkal inkább ilyen figyelmességekkel lehet megfogni / megtartani, mint egy ki tudja hányadik kameralencsével, vagy "lyukasztott" kijelzővel.

Ja, Samuéknál még a csengő és értesítési hangerő is külön állítható, ami már-már űrtechnika. Vagy csak lehet, hogy nem a marketing osztály írja a ROM-ot?

Telefon (hw.): sajnos a készülékkel kapcsolatos igényeim eléggé behatárolják a mozgásteremet. LG, Samsung és a Xiaomi is emiatt kiesik.

[ Szerkesztve ]

(#52) aelod válasza <Adamsky> (#51) üzenetére


aelod
veterán

Nem csak samun :K

(#49) <Adamsky>

Bekapcsoltam. Ha a fülesen állítom a hangot akkor csak a fülesen veszi lejjebb vagy feljebb a telefonon nem. Fordítva is.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#53) stellaz válasza Hank18 (#1) üzenetére


stellaz
addikt

Vagy inkább egyet se vágjanak, annál jobb nincsen.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#54) #72630400


#72630400
törölt tag

Samsung 2019 A8s ill. S10

[ Szerkesztve ]

(#55) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Inkább ez mint a notch. Ez se szép de az meg ronda.

valami

(#56) maaniac válasza <Adamsky> (#51) üzenetére


maaniac
aktív tag

P20 pro-n is tudsz mindent külön állítani és bt-al is alapból így működik, nem kapcsoltam semmit.

(#57) <Adamsky> válasza maaniac (#56) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Hmm... P20 Pro máshogy viselkedne, mint a Huawei készülékek 99%-a?
Esetleg megnéznéd kérlek, hogy mi történik akkor, ha a dev. options-ben bekapcsolod a "disable absolute volume"-ot? Közben találtam egy fórumot, ahol egy Mate 10 Pro tulaj pont ugyanazért sír, mint én.

(#58) maaniac válasza <Adamsky> (#57) üzenetére


maaniac
aktív tag

Bocsi. Szóval a válaszod után klikkeltem a képre az előző hsz. - edben. Na úgy nem működik, hogy bluetooth hangfalról halkítva a telefon is halkuljon. Én csak a külön külön beállításra reagáltam akkor ezek szerint. Nálam úgy működik, hogy a bluetooth média és a média külön, külön állítható, tehát ha videót nézek a telefonon full hangon pl., aztán átkapcsolom bt hangfalra vagy fülesre akkor a legutóbbi bt. media beállítások lesznek érvényesek.
Olyan menü nekem nincs is a beállításokban csak az usb-s eszközökre.

[ Szerkesztve ]

(#59) <Adamsky> válasza maaniac (#58) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Akkor nálad, ill. a P20 Pro-n se jó. Jól értem, hogy nincs "disable absolute volume" a developer options alatt?

(#60) maaniac válasza <Adamsky> (#59) üzenetére


maaniac
aktív tag

Privátban küldtem a képernyőképeket hogy ilyet én nem találtam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.