Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) chubii


chubii
senior tag

Tyűha ! Nagyon komolyan néz ki az a sisak....
A 2 kiadás közül egyértelműen a Helghast Edition-t fogom megvenni... csak jelenne már meg... :U

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#2) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Vajon azt a sisakot fel is lehet venni vagy csak dísz?:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) chubii válasza Zirowe (#2) üzenetére


chubii
senior tag

Én úgy látom,hogy rögzítve van az állványhoz, de ne legyen igam. Jobban örülnék,ha fel lehetne venni.... :)

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#4) Tituka


Tituka
senior tag

jó kis csomag :C

Skizofrén vagyok, és én is...

(#5) Zandal


Zandal
tag

Nagyon szép kiadások, de szerintem nekem marad a normál CE, a Helgast Edition biztos borsos áron lesz :(.

(#6) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez már komoly pakk :Y

nothing is true everything is permitted..

(#7) kelzsoca válasza Zandal (#5) üzenetére


kelzsoca
félisten

25k körül beszélnek róla :)

https://vertigostore.eu

(#8) chubii válasza kelzsoca (#7) üzenetére


chubii
senior tag

Az nem is lenne olyan sok. Simán többet mondta volna rá. Ha tényleg 25k lesz, akkor már van egy vevőjük.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#9) codnameLeon válasza chubii (#8) üzenetére


codnameLeon
csendes tag

Minek akarod te azt a fejedre tenni ? Ki mész az utcára és ordítozól Helgast vagyok és világít a szemem ? Kicsit régiesebb emberek még azt hinnék , hogy egy Roham náci :D am. csak viccelek . Komoly felszerelés és komoly játék , a 2 is milyen szép már még most is , bele se merek gondolni a 3 milyen lesz készen ... Üdv codenameLeonhart !

Kamikaze_Hun nagyon kinevetteti magát itt a hazugságaiban érdemes megnézni :) http://hardverapro.hu/apro/homefront_3/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.