Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Elsőre nekem ez teljesen korrektnek tűnik.

(#2) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

kissé hatásvadász lett a cím:)

ez eddig nekem teljesen korrektnek tűnik.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3) Narxis


Narxis
nagyúr

Érdekes... igazából már ritkán játszok ezzel, és asszem ez így is marad.

Thanos was right.

(#4) capafog23


capafog23
őstag

Jó egy ilyen írás, hogy le van tisztázva minden, mert nekem ez nem volt egyértelmű.

(#5) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Sorry Vistaboy, de elolvastad rendesen a faq-t? Mindent ezután is ugyanúgy lehet unlockolni, a random item drop megmarad. A tf-ben pedig minden balanszolva van, nincs ultimate fegyver, egyszerűen csak mások, mint az alapok.

(#6) Vistaboy válasza BloodyEddie (#5) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha ezzel arra célzol, hogy azt akarom beállítani, hogy aki gazdag, az mindent megvehet, akkor tévedsz. Már az elején leszögeztem, hogy az Item Shop lényege, hogy ugyanazokhoz a tárgyakhoz juthatsz hozzá, mint a többiek, csak pénzért veszed őket, nem kiérdemled.

Ennyi. Attól még pénz nélkül is megkaphatsz mindent, of course. Csak épp vagy mázli, vagy sok játék kell hozzá.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) elithun


elithun
őstag

Nos, én elérkeztem TF2-es pályafutásom végéhez. :(

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) BloodyEddie válasza Vistaboy (#6) üzenetére


BloodyEddie
őstag

A cikkből nekem nem ez jött le, de így már értem.

(#9) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

És tárgyakat hogy tudok ingyen szerezni? Mi befolyásolja h mikor kapok? Minden serveren lehet szerezni?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#10) elithun válasza $p@rr0w (#9) üzenetére


elithun
őstag

Bármely szerveren ha fenn vagy (még, ha az a szerver egy offline gyakorló pálya is), akkor kapsz itemet bizonyos időközönként (ha jól tudom jelenleg 3 óránként garantáltan kapsz egyet.)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) $p@rr0w válasza elithun (#10) üzenetére


$p@rr0w
őstag

És megszakításokkal összeadódik az időtartam? Kösz.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#12) F e Z o


F e Z o
veterán

Én még csak most vettem meg a TF2-t, de nem hiszem, hogy költenék még rá plusz pénzt. Sajnos egyre több helyen tapasztalható ez a dolog, hogy plusz kiegészítőkért, plusz pénzt akasztanak le az emberről.

H2O über alles!

(#13) D1Rect válasza F e Z o (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Jah, már a prosiknál is vannak extra szolgáltatások. Tiszta lehúzás... :DDD

(#14) elithun válasza $p@rr0w (#11) üzenetére


elithun
őstag

Tapasztalataim alapján összeadódik a megszakításos idő is, de ez csak az én véleményem.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#15) $p@rr0w válasza elithun (#14) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Én is így tapasztaltam, mert volt h egy perc játék után már kaptam valamit.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#16) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Sajnos mindig kettészakítják a játkos táborokat. (Pl cod) Úgylátszik így jövedelmezőbb. :(

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#17) csana


csana
senior tag

Én miután olvastam a cikk címét, másra gondoltam. Most hogy jött egy új cucc a tf2-höz amiben bevezetik a mikrotranzakciót, az konkrétan nem szakítja szét a tf2 tábort. A konkrét ellentét az magából a frissítések létezéséből fakad.

Egyik fél aki korábban megvette a játékot, nem örül a változásoknak. Számukra az alapjáték az etalon. A másik (valószínű sokkal nagyobb létszámmal bíró) fél pedig örül a frissítéseknek, az új fegyvereknek, itemeknek, és egyéb kütyüknek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.