Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Ha így folytatják, akkor a végén még elnyerik a szimpátiámat. :D Bár ahhoz még egy radikális dizájnváltás is kéne.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#2) BatchMan válasza sz.balazs.95 (#1) üzenetére


BatchMan
senior tag

Nekem elnyerték a szimpátiámat, és a változások pozitívak (talán).
Már várom, hogy az SGS2-m tönkre menjen, és vehessek egy új telefont, de még mindig húzza, és reális igényem sincs jobbra.

(#3) FATtila78


FATtila78
tag

Miaz, visszavásárolják ChinChu szappantartó kft-től a design részleget? Épp ideje volt ;] ;] ;]

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Jonak tunik az irany es eleg gyorsan reagalnak a negativ tendenciakra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Egy cég nem azért vásárol saját részvényt, hogy "nagyobb legyen a befolyása a befektetők asztalánál", nem lesz "önmaga tulajdonosa", és nem is szavazhat "saját maga részvényesként".

Tudom, hogy ez nem pénzügyi, hanem techportál, nem is vár itt senki komoly elemzéseket e témában, de zöldségeket azért nem kellene írni.

Nem a lényeg a fontos.

(#6) Fr0z3n válasza sz.balazs.95 (#1) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Meg normális WP mobil :D

(#7) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Ugy érzem baj van, Samuéknál baj van...

(#8) trachemysss válasza dreamdancer (#5) üzenetére


trachemysss
csendes tag

Valóban. Egy részvénytársaság nem lehet a saját maga tulajdonosa, maximum átmenetileg birtokolhat saját részvényt. A magyar szabályok szerint legalábbis.
De lehet, hogy a Samsung is egy cégcsoport, tehát a Samsung Mobile részvényeket mondjuk a Samsung valami veszi meg. :)

(#9) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Az Alpháról van eladási adat? Elég nagy várakozások voltak és az iPhone ellen küldték.

(#10) Csapoati válasza Dr. X (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Latatlanban is megmondom, hogy sehol sincsenek az eladasok az i6-hoz kepest.

#7: Nahat, honnan jottel ra, hogy baj van? Az elmult hetek ilyen temaju hireibol? ;] Nyilvan baj van, ezert probalnak meg meg idoben lepni valamit.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

Lépni kell és ez nem egy európai cég, aki hagyja, hogy teljesen lecsússzanak a lejtőn.

(#12) csordas11


csordas11
aktív tag

Csak-csak beindul a Samsung.

(#13) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Szerintem valamire készülhet a Samu ezzel, saját részvényt akkor(is szokott) vásárol(ni) egy cég ha nagyon bízik a piacban és a saját fejlődésében(meg természetesen ha sok a bevétel). Bár ez pont most eléggé érthetetlen, hogy a Xiaomi miatt visszazuhantak a mobiltelefon eladások(mondjuk itt nem csak a mobilos részleg számít valószínűleg).
Kíváncsi vagyok mi a valós ok, de gyanítom ki fog derülni idővel.

(#14) sz.balazs.95 válasza Fr0z3n (#6) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én akkor már a helyükben inkább kivárnám a Win10-et, és egy teljes termékpalettát építenék rá, majd arra egy komplett marketinghadjáratot. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#15) INGJOKE válasza Csapoati (#10) üzenetére


INGJOKE
veterán

Láttalak a héten 3 új eldobható samut venni, abból gondoltam. 😃

(#16) halkow


halkow
őstag

na az öreg JK Shin -t jól kib*szt*k pedig rendes foszer volt igaz látszott rajta hogy xarik az egész unpackedre anno .... na mindegy egyedül azt sajnáltam az s5 desingjébe hogy keret nem fém....

Az apha egynek jó volt de az iphone 6 eladásaihoz képest porfingba se van a note 4 viszont a 6pluszt lemosta szerintem eladásokba

Alcatel onetouch idol2s the king

(#17) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Nem gondoltam volna, hogy ekkora a gond.
Anno ok fikaztak masokat, most nekik van fika. Egyszer fenn, egyszer lenn...

(#18) Touch-ko válasza tomboy0013 (#13) üzenetére


Touch-ko
őstag

A Samsung keszul. Megpedig erre:

"2,19 ezer milliárd won értékben vásárol vissza saját részvényeket a Samsung. A vállalat ezen túl bejelentette, hogy 1,9 ezer milliárd wonért értékesít részesedéseket a vegyipari, és védelmi egységeiben. A papír 0,9 százalékot emelkedett a hírek után."

(#19) ctvagyok válasza Csapoati (#4) üzenetére


ctvagyok
őstag

Hát szerintem inkább 1 éve meg kellet volna már lépni ezeket legalább. Már az S4-nél megbicsaklott a bokájuk. Azóta lejtmenet.
Szerintem eléggé elkéstek. Valamit ugye reagálni kell persze. Legalább az Lg áraira le kéne menniük, ha esélyt akarnak.

(#20) sz.balazs.95 válasza ctvagyok (#19) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Még így is sokkal gyorsabban reagáltak, mint a Nokia vagy a BlackBerry (vagy akár a Microsoft)... :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#21) Csapoati válasza ctvagyok (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dehogy késtek el. Csökkent a nyereség (meg az eladások is nyilván), ennyiről van szó

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) ctvagyok válasza Csapoati (#21) üzenetére


ctvagyok
őstag

Örülök azért, hogy ilyen bizakodók vagytok :)

(#23) Csapoati válasza ctvagyok (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Felőlem aztán be is csődölhetnek, nem vagyok márkafanatikus (főleg nem a Samsungé). De látszik, hogy viszonylag idejében felismerték a problémákat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.