Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) nyunyu válasza fi:zi'k (#50) üzenetére


nyunyu
félisten

Oldalso 2+2 gomb raadasul valami teljesen ismeretlen noname, csak a 2 fo gomb alatt van kinai Omron.

Erre mar tenyleg nem erdemes tobb karaktert pazarolni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#52) #06658560 válasza TESCO-Zsömle (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

A VisMockupban, Visviewban, Jt2Goban halál a 3D navigálás nem egérrel. És ahol Teamcenter van, ott ezek vannak. Középpontba helyezni valamit meg mindenképp kell az egér.

(#53) worxland válasza Locutus (#46) üzenetére


worxland
addikt

Az itthon használtan vett és duplaklikkessé vált Revo helyett gariban kaptam Perf MX-et Hollandiából vagy honnan. A Perf MX is duplaklikkes lett. A Giannitól vásárolt G700 is duplaklikkes lett. Nem látom, hogy számítana a beszerzési hely vagy a típus.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#54) Avicularia válasza worxland (#53) üzenetére


Avicularia
veterán

Szvsz mindenhova Hollandiából szállítják a csereegereket. Legalábbis pár éve mikor a magyar logitech-el cseréltettem és svéd címre kértem a cserét az ügyintéző azt mondta, hogy mindenhova Hollandól szállítanak, szóval mindegy milyen címet ír be.

(#55) b. válasza Locutus (#42) üzenetére


b.
félisten

Az mx 518 és a G5 még másfajta mikrokapcsolókat tartalmazott,valamint másfajta hozzáállást is mutatott a gyártó ott még. ( nem a refresh verzió) mint a G500 és utódai. Az árban bőven benne lehetne az eredeti japán omron, ami valóban kibír jó pár évet. De már ott is a pénz számít sajnos.
Az újabb verziókból az olcsó, 8-9 ezer forintos G400 volt talán az utolsó tényleg jó és értelmes áron , anyagokból,összerakott egerük, csak a vezeték ami gyengus, könnyen megtörik.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#56) ricshard444


ricshard444
veterán

G5-tel kezdtem, nagyon sok évet kibírt, aztán a G500 is lehúzott 4 évet, ugyan az utolsó 1 évben nagyon haldoklott szegény, és nagy merészen rápróbáltam a G502-re. 1,5 éve van meg, de a klikk minősége, az anyaghasználat, összerakás, minden elmarad az elvártaktól, főleg úgy, hogy én még 28-ért vettem.

Elötte volt kis ideig Steelseries Sensei-m, a fényes felület pattogzódását leszámítva igazi remekmű volt összerakás és klikk minőségre. Többet nem szeretnék Logitech-t, már nincsen köze a régi minőséghez. :(

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#57) Gothmog válasza b. (#55) üzenetére


Gothmog
aktív tag

MX510-em volt 2004-2012 között. Rengeteg Diablo2, Titan Quest és haverjai jellegű egérgyilkos játékkal nyüstöltem. 8 évet bírt, mire az egyik mikrokapcsoló bedobta a törülközőt. Megtippelni sem merném, hogy hány millió "bal klikk" került bele ez idő alatt. (Persze az MX510 még igazi Logitech cucc volt.)

2012 őszén vettem egy G400-at. A nagyon hasonló forma és az egyszerűsége vonzott (nem kell csillió gomb, ki/berakható súly, világítós istennyila stb.). Na meg az előző egérben sem csalódtam, így maradtam a márkánál. Azóta ebbe is beleraktam bő 1500 órányi Diablo 3-mat (ez - ahogy most gyorsan utánaszámoltam fejben - alsó hangon is olyan 10 millió kattintást jelenthetett a bal egérgombra, de inkább többet, amilyen ütemben nyomkodtam gyakorta az aktuális primary skill gombját ;] ), most éppen Grim Dawn megy nálam, de volt Path of Exile is a klikkfieszta jellegű játékok közül, de természetesen rengeteg más játék, plusz munka stb. is bejátszott/bejátszik időközben. Tökéletes még mindig, semmi baja.

Ettől függetlenül a következő egerem már nem Logitech lesz. Rengeteg panaszkodást olvasok mindenhonnan rájuk mostanában (de már a G400 idején is voltak "félrement" egereik). Az ár még mindig Logitech (magyarán nem olcsó), de a termékek már sem a minőségükkel, sem az összerakottságukkal nem tudnak kitűnni, hanem abszolút tucatholmik (egy-két kivétellel). Kb. mintha a nevéből akarna élni a cég. Szóval, egyrészt örülök, hogy nekem szerencsém volt/van idáig a márkával (más termékeikkel is, nem csak a rágcsálókkal), és azok tényleg jó cuccok voltak, amik engem tökéletesen kiszolgáltak/kiszolgálnak, úgyhogy ezért örök hálám a cégnek. Ám gondolatban már én is búcsút intettem a márkának.

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#58) b. válasza Gothmog (#57) üzenetére


b.
félisten

A G 400 ráadásul halálosan pontos is, remek benne az optika. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#59) Aron1988


Aron1988
tag

15 ezerért van millió egy alternativa, ami átlag gamernek arconpörögve hozza ugyanezt a teljesítményt.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#60) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Régen volt vmi notiegér méretű gémer egerük, na valami olyat csinálhatnának már, de persze madzag nélkül.

(#61) Locutus válasza Aron1988 (#59) üzenetére


Locutus
veterán

MHz-ben, led fényerőben, vagy milyen teljesítményre gondolsz?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#62) SOAD19 válasza fi:zi'k (#45) üzenetére


SOAD19
addikt

Szia!

Milyen görgő hibáról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#63) nyunyu válasza SOAD19 (#62) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem tudom, konkretan mire gondolt, de regen a lendkerekes egerek gorgojen levo bordazott gumicsik szeretett megnyulni, es levalt a feluletrol.
Olyankor beleakadt a gorgot tarto muanyag keretbe, igy nehezen tudtad tekerni.

Nem tudom, ez az M705-ot mennyire erintette, en meg az elodjenel futottam bele egyszer.
Meg talan az egyik Revomnal is elofordult.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#64) SOAD19 válasza nyunyu (#63) üzenetére


SOAD19
addikt

Ezelőtt vx rev-om volt sok évig, de nálam nem lépett fel ez, hogy szorult volna a görgő. A gombokkal voltak inkább gondjaim.

(#65) fi:zi'k válasza SOAD19 (#62) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szabadonfutó módban megállítom a görgőt, aztán még egy egységnyit gördül utána. Anno Logitech fórumán olvastam is róla, ismert hiba, gariba is cserélték miatt az egeret. Én úgy oldottam meg, hogy a kis papírfecnivel fékezem a görgőt és így nincs túlgördülés. A G700s-nél még nem tapasztaltam hasonlót, bár abban nemrég cseréltem görgőt, lehet az M705-nél is megoldaná.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#66) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Aztán vajon milyen mikrokapcsoló lehet benne?

Ja látom, már eléggé szóba került!
:O

[ Szerkesztve ]

(#67) troviko


troviko
senior tag

Hihetetlen ronda ez az egér.

https://www.oldtech.hu/

(#68) Dr.FantastiK válasza troviko (#67) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

MER NEM BIROD MEGVENNI !! ?? :)) :DDD :DDD

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.