Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sefter


Sefter
veterán

ezt a Kinect-et eleve az új generációra kellett volna tartogatni, mert a 360-nál gyakorlatilag egy fos...

Psn ID: sefter_hun

(#2) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

A visszafelé kompatibilitás azért nem hangzik rosszul.

(#3) doncortio válasza Sefter (#1) üzenetére


doncortio
senior tag

Hát sajnos ez van, kár, hogy nem tudták rendesen megoldani a Fat gépekkel való rendes kompaptibilitást... pedig milyen jó lenne már, ha pontosabb is lenne meg ujjakat is érzékelne :( Sokkal érdekesebb is lenne mondjuk a Kinect Sports öttusája: a gerelyt pl. akkor hajítaná el amikor kinyitod az öklödet.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#4) havasa


havasa
aktív tag

1.: A Lite verzió fog tartalmazni merevlemezt és digitálisan lehet majd megvásárolni a játékokat vagy a azok egy távoli szerveren lesznek tárolva, futtatva?
Mindkét verzió lehetséges

Digital Foundry nem tudom honnan vette ezt az információt, ez akkora ökörség, hogy hihetetlen. A Nextbox felhőben? LOL
Remélem a Kinnect-et megcsinálják rendesen.

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#5) h-yle válasza havasa (#4) üzenetére


h-yle
addikt

Bérelni biztos lehet majd játékot felhőből, venni valszeg letölthető a kliensen futó verziót lehet. Szerintem.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Meghajtó nélküli változat? :F
Ne már. Megszűnnének a dobozos kiadások vagy mi? Nekem dobozos játékok kellenek
Egyébként ez hivatalos forrás?

(#7) doncortio válasza Ateszzero (#6) üzenetére


doncortio
senior tag

Ha hivatalos lenne akkor nem a Digital Foundrytól tudnánk meg :) De jó támpont. Most is rengetegen vásárolnak teljes játékokat a Live-ról, nem elképzelhetetlen a meghajtó nélküli Lite verzió.

havasa: mindenki a felhőben látja a jövőt, meglepne, hogyha nem gondolkodna ebbeb a Mircrosoft. Egyáltalán nem elképzelhetetlen.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#8) KvPt válasza doncortio (#7) üzenetére


KvPt
tag

Hát pedig rendes grafikai fejlődés csak erősebb hardveren lehet, ha meg az van, akkor mi értelme lenne felhőzni, semmi?

(#9) Aucor


Aucor
senior tag

Ezzel a felhős dologgal csak annyi a baj, hogy futhat akármilyen hardveren, akármilyen internetkapcsolattal, ha a user netje nem elég hozzá... És még nem is volt szó a nagy késleltetésről, az input lagról... (Pl ott az OnLive, átlagos 5-10 megás nettel nem lehet élvezhetően játszani..., sőt ha gyenge a net, akkor még a képminőség se lehet 100%-os...)

#10 havasa: Meglehet, hogy dobozos játékok helyett csak egy kódot vehetünk, és a netről jön le a game, játszani pedig csak álland internetkapcsolat mellett lehet....

#11 doncortio: Felhőzni nem lehet a mai átlagos internetkapcsolatokkal...

[ Szerkesztve ]

(#10) havasa válasza doncortio (#7) üzenetére


havasa
aktív tag

Kétlem, hogy a következő generációs játékok már csak és kizárólag felhőben fussanak.(majd két generáció múlva talán) Azt elképzelhetőnek tartom, hogy a warez kizárása végett szerverről streamel pár fájlt(Diablo 3 is ilyen lesz) és ott tárolja a mentéseke is. DE a játékok a konzolon fognak futni továbbra is.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#11) doncortio válasza KvPt (#8) üzenetére


doncortio
senior tag

Jó kérdés ez is. Az se elképzelhetetlen, hogy a fentebb vázolt se-top box Lite Xbox egy mezei, FullHD-val megbírkózó chipsetet kap és akkor ugye lenne értelme a felhőnek. Ki tudja, hogy mennyire akarnak olcsósítani a Lite verzióval, de ha a fenti híresztelések valósak érdekes egy állat lesz.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#13) krystman


krystman
őstag

Én szerintem ez hülyeség. Így az életbe nem lehet játszani majd normálisan, hogy ha felhőbe lesz a játék! Olyan net meg nincs a világon, hogy ne lenne késleltetése. Max olyat tudok elképzelni, hogy az egész játék letölthető lesz a gépre, és játék közben, időnként fel fog menni a netre, valami ellenőrzésért, azonosításért, és ha nincs net akkor nem megy majd a játék. Ezt el tudom képzelni, de hogy felhőbe játszani, az hülyeség. Ha így lenne, akkor gyengébb gép is elég lenne, mint a jelenlegi.

(#14) kovsol


kovsol
titán

én ilyen butított izét tuti nem veszek, akkor spórolok majd a jobbikra

May the Force be with you!

(#15) icecave


icecave
nagyúr

Hát, "sajnos" egyre inkébb gondolkodom konzolon, hiába van bika gépem (viszonylag), ha sorra jelentik be a fejlesztők,hogy pc-re nem adják ki a játékaikat. Megértem, hogy nagy a warezarány, de így azokkal is kitolnak, akik megveszik a játékokat :(
Meg, bár már rég frissítettem az "infóimat", x360-ra ugyanúgy le lehet warezolni nem? Ettől függetlenül ott (még?) nem akkor a kalózarány?

(#16) pzstm


pzstm
titán

Jól hangzik. Teljesen elképzelhetőnek is tartom akár. De majd meglátjuk....hátha a 2012-es E3-on majd elcsepegtetnek már néhány információmorzsát ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17) pzstm válasza pzstm (#16) üzenetére


pzstm
titán

amúgy a visszafele kompatibilitás nagy jóság lenne :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18) doncortio válasza pzstm (#16) üzenetére


doncortio
senior tag

A Microsoft már a januári CES-re ígért bővebb információkat, na majd akkor kiderül, hogy mi igaz, s mi nem.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#19) pzstm válasza doncortio (#18) üzenetére


pzstm
titán

januári CES-re én Win8 beta-t meg Office 15beta-t vártam, de egye fene ha xbox-ról is szó lesz :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20) Jander


Jander
senior tag

Egy újabb bullshit adag, esélytelen spekulációkkal. Optikai meghajtó nélküli box? Eleve aki az olcsó verziót veszi, nyilván nem ő lesz az, aki neten fog mindent megvásárolni állandó és gyors kapcsolattal...

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#21) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Túl sok változó van az egyenletben és szerintem most sem érdekeltek abban, hogy ideális készüléket alkossanak. Multimédiában továbbra is a stream irányába haladnak majd. Ez is csak egy amerikai cég, aki az amerikai piacra gyárt konzolt és magasról tesznek arra, hogy máshol fapados a live. Azért egy DVD tippem szerint továbbra is belefér majd a dobozba, hiszen árban nem nyernek semmit, ha ODD helyett HDD-t tesznek a gépbe. Így a legkönnyebb terjeszteni a játékokat. Ha van eszük, akkor opcionálisan elérhető lesz Blu-ray verzióban, vagy külső opcionális BR meghajtóval. Persze a játékok DVD-n lennének csak.

Smart TV irányba is el kellene indulniuk, billentyűzet és egér támogatással, mert a kinect és a konroller erre nem alkalmas. Ha viszont smart tv, akkor energiagazdálkodásban sokat kell javulniuk. Most az XBOX360 idle módban 100W-ot fogyaszt kinect nélkül, szóval alkalmatlan bármilyen multimédiás feladatra.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#22) Mártógyurma válasza Tigerclaw (#21) üzenetére


Mártógyurma
tag

"most sem érdekeltek abban, hogy ideális készüléket alkossanak"
Nagyjából ezzel el is mondtál mindent..
Egyébiránt ha a hir szerinti két változatos megoldást fogják választani, akkor már előre tudom borítékolni, hogy a két készülék között 4x-es árkülönbség lesz, és persze, úgy lesz megcsinálva a dolog, hogy a hülye is lássa, hogy nem az olcsóbbik változatot éri megvenni. De ne legyen igazam..

(#23) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Szerintem nem lenne gond egy kicsi cuccos HDD-vel(ez utóbbit viszont úgy kellene megoldani,hogy házilag cserélhető legyen),adnának neki hálózati médialejátszó képességeket,lenne online bolt és kész.Sok embernek bejönne,aki csak ritkán és bizonyos játékokkal játszik,ott a Steam is példaként,hogy egyre kevésbé számít a lemez...pc-n meg főleg nem,ahol minden acchoz kötött és eladni,elcserélni se lehet amúgy sem.Van épp elég más porolgatni való.Amilyen a pc mostanság mind minőségre,mind bugosságra,pl.én simn bevállalnám a nextgen boxot így,nem zavarna a 15k játékár,HA stabil,minőségi és szép lenne,stb,az évi 1-2 játékot megvenném...de több hajam maradna :)
Nomeg ha tesznek az fps-ekbe egér-bill támogatást és egy normális teljesértékű böngészőt,átlagos esetben alig kellene a pc...Sok ember játszik azért pc-n,mert amúgyis sokat lóg a neten,youtube,fészbúk,skype...ha egy ilyen cuccos is tudná ezt,sokan át is állnának.Esetleg megtartana az ember egy kicsi gépet,laptopot excel,word,képszerkesztés,stb.miatt.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#24) #08052480 válasza Sefter (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

attól, hogy nem tudja teljes mértékben kihasználni, még pofátlanul népszerű a cucc és nem kevés bevételt hozott a házhoz. Nem kicsit jártak vele jól, hogy még eben a generációban elrajtoltatták - és távolról sem fos :P

Lorenzo: böngésző már a mostani gépekben is van - egér és bill pedig őszintén remélem, hogy soha nem lesz konzolon natívan támogatva. Teljesen felborítaná multiban a balanszot.

(#25) doncortio válasza #08052480 (#24) üzenetére


doncortio
senior tag

Támogassa csak a játék ne adjon lehetőséget a használatára.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#26) #08052480 válasza doncortio (#25) üzenetére


#08052480
törölt tag

Mármint az is böngészésre legyen csak? Ilyen viszont szintén lehetséges most is. Szép, hogy azt várjátok el a következő generációtól, ami már most is sztenderdnek számít :D

(#27) Gabor343


Gabor343
tag

Hát szerintem vinyó 100% hogy lesz mindkét változatban, legalábbis ha nem hülyék dolgoznak az MS-nél akkor biztos raknak bele. kell azért az a mentéseknek, dlcknek, játéktelepítéshez, illetve a windowshoz (ha igaz a korábbi pletya hogy win lesz rajta)
Illetve ha kihagyják az optikai meghajtót a kisebbikből, akkor szerintem csak az liveról letölthető forma az alternatíva, ahhoz meg kell mindenképp egy nagy vinyó.
Amúgy meg ez a felhős, játékfuttatás egy nagy hülyeség, mert ha így lenne akkor miért raknának az új boxba erős hardvert?? :U

(#26) Prézli21:

Már bocs de te miről beszélsz???
360ban milyen böngésző van amihez használható egér meg bill? (semmilyen)
Max a ps3ban van ilyen lehetőség, de arról meg tudnának mesélni sokan, hogy mennyire használhatatlan szar a böngészője.

Én szerintem pedig az lenne jó ha az új generációban alapnak számítana az egér bill és a kontroller támogatás is egyszerre. (stratégiához meg FPSekhez leglábbis nagyon kellene)

[ Szerkesztve ]

(#28) borob


borob
tag

hm, srácok, erről "A régi típusú (fat) Xboxok ugyanis nem voltak felkészítve egy esetleges mozgásérzékelős kiegészítő fogadására, ezért a kamera képességein szoftveresen butítottak, hogy alkalmazkodni tudjon a régebbi Xbox360-ak alacsony sebességű USB-portjához." dologról tudna vki mesélni vmit, v linkelni egy konkrét tesztet, cikket?

mert nem értem, hogy mennyivel lenne lassabb, ha egyszer usb2? majdnem egy éve van kinectem, régi phat box-szal, és minden tökéletesen megy. ezekszerint lehetne még ennél is jobb, vagymi? :D a csatiban kb annyi a különség, hogy kellett egy átalakító, mert ugye le van vágva a sarka, de ezen kívül nem hiszem, h sebességbeli (?) különbség lenne...
persze, ha vki felvilágosítana, azt megköszönném. :))

(#29) szabogabor10 válasza borob (#28) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha jól tudom a narancs végű Kinect kábel nem USB 2.0, hanem egy speciális kábel, ami elegendő áramot is ad a Kinectnek (nem kell bedugni a konnektorba) és a jeleket is sokkal gyorsabban továbbítja. Ezt fogják majd kihasználni a nextgen konzoloknál a játékélmény fejlesztésére.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#30) doncortio válasza borob (#28) üzenetére


doncortio
senior tag

Aha, csak az USB 2.0 lassabb a Kinect portnál (Slimeken) és hidd el, hogy a kamera képes lenne több információt is küldeni. Az USB 2.0 egy régi szabvány, a Kinect port pedig egy saját fejlesztésű, nagy adatátviteli képességű csatlakozó.

Most azért nem tapasztalsz semmit a Fat (nem phat) és a Slim gépek között mert a most megírt játékok az előbbihez alkalmazkodnak - a következő generációban megmutatja majd a foga fehérjét a Kinect és akkor már FPS-eket is el tudnék majd képzelni és egy esetleges Kinect Sports 2 sokkal nagyobb élményt fog nyújtani, mert pl nem akkor fogja az avatar elhajítani a gerelyt amikor az jónak látja, hanem amikor kinyitod az öklöd. Nameg több képkockát fog tudni küldeni a kamera és ekkor ugye nagyobb pontossággal és kevesebb laggal fog menni az adot program.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#31) borob válasza doncortio (#30) üzenetére


borob
tag

értem, köszi a válaszokat srácok. akkor lehet, hogy egyszercsak majd váltok slimre.
mindenestre jó tudni, hogy vannak még tartalékok benne, főleg, hogy én most is abszolút elégedett vagyok.

esetleg egy linket nem tudna dobni vki, ahol van részletes leírás a különségekről, és hogy pontosan mik is a specifikációk, és ezekből jelenleg mennyit (nem) hajtunk ki?

köszi mégegyszer :R

(#32) Gergosz2


Gergosz2
veterán

hát ez a távol szerveres dolog már gyakorlatban működik .Az Onlive működtet ilyen rendszert.

Hát nem tudom én annyira nem örülnék neki főleg hogy sok helyen elég putris internet van :(((

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#33) doncortio válasza borob (#31) üzenetére


doncortio
senior tag

Kis szemléltetés: az USB 2.0-ára a Kinect a mozgásérzékelést 320*240-es felbontásban tudja küldeni. Kinect portra 640*480-as felbontásban tudná küldeni - 4x-es adattöblet.
Én ezt anno még akkor olvastam amikor Project Natal volt a neve a szenzornak.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#34) keIdor


keIdor
titán

Érdekes jövőkép, én mondjuk félek a felhőtől, szerintem a jelenlegi internet még nincs erre felkészülve. Tuti rengeteget anyáznék, nem hiányzik ez. ODD és HDD-t akarok, vagy ha indokolt SSD-t. Nem szeretnék egyelőre a felhőről hallani se. Mentéseket és egyebekre persze nagyon is jó dolog, másra egyelőre nem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35) soldierboy


soldierboy
tag

A Kinect alapból drága, így milyen ára lesz a konzolnak?

(#36) kovsol válasza soldierboy (#35) üzenetére


kovsol
titán

30k alatt van a kinect most már ha külön veszed, nem vészes egyáltalán

May the Force be with you!

(#37) Gergosz2 válasza soldierboy (#35) üzenetére


Gergosz2
veterán

és főleg úgy hogy integrálják(?) majd a gépbe , majd csak a kamerát kell kicsapnod valahova. Így a szenzor mérete is csökkeni fog.

Szerintem olyan 80 k körül lesz a pro csomag , a lite meg alatta 20-25 kval.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#38) kovsol válasza Gergosz2 (#37) üzenetére


kovsol
titán

100k fölött lesz én erre pénzt mernék rakni

May the Force be with you!

(#39) doncortio válasza soldierboy (#35) üzenetére


doncortio
senior tag

Mire megjelenik a gép olcsóbb lesz.

Gregosz2: ez az integráció blödség. A szenzor a lényeg, a három kamera és a szinkronizációs szoftver. Minek kéne ezt a gépbe építeni?
Az árra meg én azt mondom, hogy ugyanúgy 399/499$ lesz Lite/Pro

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#40) szabogabor10 válasza Gergosz2 (#37) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az Xbox 360 Elite $480-ról indult, ami mostani árfolyammal számolva 113k, ráadásul ezt 2007-ben adták ki, nem 2005-ben, akkor még drágább lett volna. Ennél valószínűleg több lesz a Pro.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#41) Gergosz2 válasza doncortio (#39) üzenetére


Gergosz2
veterán

hát nem tudom jelenleg mi van a kinectben csak a szenzorok?

hát hogyha 100k alatt lesz az ára akkor megjelenékor benevezek egy pro ra , de ellenkező esetben várok pár hónapot.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#42) doncortio válasza Gergosz2 (#41) üzenetére


doncortio
senior tag

Miből kéne állnia?...
Szenzor+szinkronizáló szoftver ami küldi az adatot a gépnek. Minek ezt egyszerűsítéssel bonyolítani? :U

szerk.: akkor muszáj leszel várni.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#43) Gergosz2 válasza doncortio (#42) üzenetére


Gergosz2
veterán

hát ugye a box nem mai darab , arra gondoltam hogy valami segéd processzor lenne a kinectben hogy minél jobban tehermentesítse az öreg hw-t.

azért ami e3-on volt kinectes játékok bemutatója igen csak darabosak voltak, látszott hogy alig bír vele a box.

szerk: hátha marad a remek árfolyam akkor biztos :((

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#44) Gergosz2


Gergosz2
veterán

sosem szerettem a nyelvtant de ez a akkor muszáj leszel várni. sántít nekem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#45) doncortio válasza Gergosz2 (#43) üzenetére


doncortio
senior tag

A box azért nem bírt el azokkal a játékokkal, mert valószínűleg alfa vagy béta fázisban voltak és ugye még nem voltak rendesen optimalizálva.
A Kinect, ha kétrét görnyedne se tudna mit tehermentesíteni, mert az csak egy szenzor ami adatokat küld az Xbox felé és az feldolgozza azokat. Ha lenne valamilyen segédprocesszor az csak fölös kitérő, szilíciumpazarlás lenne, mert a feldolgozott adatoknak (a játékok vezérléséhez szükséges információknak) ugyanúgy át kéne haladniuk a CPU-n, hogy az szinkronizálhassa azokat a játékkal.

#44: mi vele a gond? Ötös középiskolás nyelvtantudásommal se tapasztaltam semmit.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#46) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Én ehhez már túl öreg vagyok vagy túl racionális.. A billentyűzet+egér kombóval gyakorlatilag a gondolatátvitelhez eddig leginkább hasonló kontrollert alkottak meg.. centimétereket mozog a kezem a billentyűzeten a legrosszabb esetben is.. de 90%-ban csak lenyom billentyűket... nagy felbontású egérrel a másik kéz is alig mozdul.. Ehhez képest a képernyőn pontosan az történik amit akarok, nem húzom túl, nem egy sín/tengely mentén rángatom a célkeresztet...stb. "legyen támogatva, de ne engedélyezzék, mert felborítja a balanszot.."? Ez milyen indok már? Igaz, hogy van kétkerekű bicikli, de ne engedélyezzék a második kereket és monociklin fussák le a Tour de France-ot.. Egy frászt! Az ilyen agymosott jövőből én inkább nem kérek.. Ja és ha már itt tartunk a kormánykereket sem a levegőben szeretném tekerni, ha már évtizedek alatt kidolgozták a drága FFB-es kormányokat az élethűbb vezetési élmény érdekében..
Az aláírom, hogy a kinect jó móka rövid ideig, vagy casual lány és gyerek programokhoz, de árukapcsolásban rálőcsölni mindenkire pofátlanság, csak hogy behozza a fejlesztési ktg-eket. Pláne, hogy ezzel jelentős mértékben drágítják feleslegesen a konzolt. Akinek szüksége van rá vegye meg.. hamar elhullana, pláne egy lényegesen olcsóbb, jobban használható egér+bill támogatás esetén ha csak a képességeit nézzük, ezt bármibe lefogadom. Azért mert valami új még nem biztos hogy jobb..
Egy 4"-os mobiltelefon kijelzőn még van értelme ujjal húzogatni bármit is, mert túl kicsi lenne más irányító eszköz.. de egy szobai tévének integetni órákon át baromi kényelmetlen.. és az is marad bármit találnak ki..
A testmozgás érv pedig baromság. Én nem dace-dance revolution-nel akarom formába hozni magam pasi létemre, és ez, ha megszakadnak se fog változni, de ennek ellenére jobb a kondim mint bármilyen kinect usernek mert ha játszom pihenek, ha sportolok akkor meg az nem hadonászásban merül ki.. Tele van a youtube "kinect fail" videókkal ahol apukák, anyukák ütik le a szerencsétlen gyereket verik össze magukat a szobabútorokban plafon ventilátorokban, amikor kipróbálják az "újdonságot".. de a 3 nap már lassan elmúlhatna.. és szerintem múlik is, ezért akarják kötelezően beépíteni a konzolba, hogy ne legyen választás. Nem hiszem, hogy ne lehetett volna pont ettől megszabadítani a Light verziót.. Ez lenne az első amit kivágnék belőle. Inkább legyen benne sokkal olcsóbb és sokrétűbb használhatóságot biztosító HDD (bill+egérről nem is beszélve)
A PS4 remélem erős lesz és rommá veri grafikában is az új MS konzolt, mert ez az üzletpolitika egyáltalán nem szimpatikus. Vagy valami csoda folytán remélhetőleg megmenekül a PC-s játékipar is. A jelenlegi jobb PC-s grafika és moddolhatóság átszoktathat pár konzolost a jó oldalra. :D

(csak egy vélemény! )

[ Szerkesztve ]

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#47) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

A billentyűzet+egeret ha kinect után találták volna ki mindenki oda lenne meg vissza.. kb olyan mint a távirányító felfedezése a tévézésben.. megnézném ki teszi les és tér vissza ahhoz, hogy egy gomb lenyomása helyett fel le ugráljon kapcsolgatni a csatornákat kézzel.. pedig biztos hogy több testmozgás van benne.. ;]

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#48) #08052480 válasza Gabor343 (#27) üzenetére


#08052480
törölt tag

Az egeret tényleg benéztem (valamiért a ps3 járt az eszemben linuxxal), viszont billentyűzet támogatva van mindkét konozlon és használható böngészésre.

(#49) Tigerclaw válasza Sennalacy (#46) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A Kinect szerintem nagyon jó kiegészítő kontroller játékokhoz, főleg azokhoz amik sportot, mozgást, táncot szimulálnak. Viszont nem szabad erőltetni olyan feladatokra, játékokra, amire nem való. Pl. PC-s interfacenek alkalmatlan, meg egy halom játékra is, hiába erőltetik. Autós játékokra pl. hiba használni.

Én sosem játszottam számítógépes sportjátékokkal, mert nem értettem azt, hogy mire jó fotelben űlve szimulálni focit, kosárlabdát, jégkorongot, amikor ezeknek a valódi örömét, a szórakozást a fizikai mozgás adja. Nem mondom hogy a Kinect felveheti a versenyt a valódi sporttal, de már sokkal közelebb van hozzá.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#50) adalbert1 válasza pzstm (#17) üzenetére


adalbert1
veterán

Annak én is örülnék, főleg hogy gondolom a régi gyártása le fog állni, a játékokat meg nem akarom kidobni ha esetleg a régi gép tönkremegy...
Vajon Kinect is lesz új?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.