Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Oho! A Minor 3 nem agyba dugos. Fel is irtam a karacsonyi listamra!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) radi8tor válasza janeszgol (#1) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, karácsony lesz belőle mert out of stock és nem rendelhető. Meg addigra azért lesz itthon is forgalmazva.

⭐ Stella

(#3) #90088192


#90088192
törölt tag

Szép a leány a képen, már csak az a kérdés mit hallgat?

(#4) hellomi válasza radi8tor (#2) üzenetére


hellomi
tag

Jelenleg is keszleten van az Amazonnal, a gyarto weboldala valoban OOS, de meg lehet vasarolni szerencsere. Amazon: [link]
En nekem anno sima Airpods 2-m volt, ami miutan egy szerencsetlen veletlennek koszonhetoen egy auto kereke alatt vegezte, gyorsan utodot kovetelt.
Megvettem az Airpods Pro-t, amit azota is hasznalok, de az agybadugos kialakitas engem nem nyert meg, foleg nem dupla aron kevesebb akksiidovel a Airpodshoz kepest.
Ezt most gyorsan meg is rendeltem, kivancsi vagyok mit fog tudni Airpodsok utan. :B

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG B450-F Strix | AMD Ryzen 7 5700G | Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR4 | eVGA RTX 2080 Super XC | Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair RM750x | NZXT H510i White | ID Cooling SE-224-XT White | Samsung CHG90 49" | Apple Macbook Air M1 |

(#5) radi8tor válasza hellomi (#4) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Végül pénteken sikerült rendelnem egyet az oldalukon. Ma adták fel, szerdára ideér. :D

⭐ Stella

(#6) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Megérkezett. Szuper! :D
Bár nincs túl sok összehasonlítási alapom, de nagyon jó zenelejátszásra. Telefonálni, Teams konferenciával holnap tesztelem.

Telefonnal párosodik BT gomb megnyomása nélkül ha felnyitom a fedelét.
Laptophoz meg kellett nyomni a BT gombot.
100% feltöltött állapotban érkezett, bár ez nem meglepő egy töltőtokban.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#7) radi8tor válasza radi8tor (#6) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Teamshez is tökéletesen jó. :C
(AirPodsot azért nem mertem venni, mert ott vannak kompatibilitási gondok Teamssel)

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.