Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 1dude


1dude
aktív tag

Kiváncsi leszek, mennyire szégyeniti majd meg a félkarú rablót :))

(#2) Daelion


Daelion
őstag

1 próbát mindenképp adok neki, hátha el lehet vele szórakozni casual szinten is free2play játékosként.
Sajnos már nem nagyon megy nekem a teljes körű MMO mint régen de egy lazább valamit azért eljátszogatnék. :D 'Genshint pár hétig~1 hónapig játszottam de az én szerencsémmel nagyon gáz volt a hero pull, Lost Ark meg már túl sokat igényelt és nem bírtam'

[ Szerkesztve ]

(#3) 1dude válasza Daelion (#2) üzenetére


1dude
aktív tag

Majd irjál róla, milyen lett.

Még ha csak 1x kellett volna kihúzni Genshinben, de 7x... :DDD

(#4) zttk


zttk
csendes tag

csak nekem ennyire rossz minőségű a videó fullHD-ban?

[ Szerkesztve ]

(#5) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Leginkább semmit nem várnék tőle, az egész egy nagyon brutális, de low-budget genshin koppintásnak tűnik, kicsit technológiailag modernebb világba áthelyezve.
Art, karakterek, képességek és teljes animációk szintjén is.
[link az előzőekhez]

A cikk header képe ami miatt eleve rákattintottam :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#6) Daelion válasza nonsen5e (#5) üzenetére


Daelion
őstag

Csak stílusban egyezik a 2 játék.
Genshin az inkább egy single player sztoris/gacha játék minimális multi lehetőséggel ez meg egy MMO lesz. 'én is erre leszek kíváncsi, hogy mennyire lesz életképes egyedül játszani ingyenesen'

Pár hónapja követek egy YT csatornát ahol kb csak ilyesmi játékokkal foglalkozik a tag azt ő sem győzi már ismételni, hogy ez nem csak egy Genshin klón és nem is 1 kategóriában 'versenyzik' vele.
Persze ránéz az ember látszik honnan vettek ihletet de az nem újdonság a mai világban ugye. :D

https://youtu.be/ecG_jwJ3LbI

[ Szerkesztve ]

(#7) L_ajos


L_ajos
őstag

Én kíváncsian várom.

Jó lenne a Nintendo-ra is megjelenne :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#8) nonsen5e válasza Daelion (#6) üzenetére


nonsen5e
addikt

Első ránézésre legalábbis a külcsínből én ennyit szűrtem le, hogy nem csak, hogy onnan vették a design és animációkat, hanem 1:1 lemásoltak mindet csak töredék pénzből.

Ha ez egy MMO, akkor amúgy méginkább félnék tőle; a multiplayer-központú játék nem matchel jól a f2p/gacha/mikrotranzakciós játékmenettel.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#9) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Most nézem a hivatalos oldalon, attól függ, hogy milyen karakterrel játszhatok, hogy milyen platformon indítom a játékot, vagy nem teljesen értem hogy is van ez? :F

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#10) Daelion válasza nonsen5e (#9) üzenetére


Daelion
őstag

Ahogy nézem az csak 1 Avatar, játékban van saját karakter kreálás és vagy játszol azzal vagy 1 ilyen előre generált Avatar kinézettel amit innen onnan lehet keríteni.
Akármikor lehet váltani köztük asszem.

Meg itt a különböző fegyverekhez jár 1 előre generált Avatar kinézet de akkor is használhatod azt a karit amit magadnak csináltál ha az jobban tetszik.

Ettől függetlenül én sem értem miért különböző platformok közt ez a reward de annyi baj legyen.

[ Szerkesztve ]

(#11) nonsen5e válasza Daelion (#10) üzenetére


nonsen5e
addikt

Óóó, hogy az csak egy preset kinézet? Akkor jó, most nézegettem először a játékot, azt hittem, hogy valami class vagy karakter vagy valami van platform login mögé zárva. :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12) savior


savior
őstag

08.10. dátummal volt reklámozva. Most akkor biztos hogy 11.-én jön?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#13) nonsen5e válasza savior (#12) üzenetére


nonsen5e
addikt

I guess időzónától függ?
A hivatalos oldal azt írja, hogy mostantól (16:19 Zulu time) számítva 37óra 40perc múlva indul.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#14) Zsofusi


Zsofusi
friss újonc

nagyon fajin én már tolom van benne ki hívás nem lehet csak úgy szintezni a fegyvert pll 80+tol betöri

(#15) Shiro válasza Zsofusi (#14) üzenetére


Shiro
senior tag

Azt akarod mondani, hogy a prémium valutával vásárolt, zsákbamacskán nyert fegyver szintezés közben simán összetörhet? :(((

(#16) Zsofusi


Zsofusi
friss újonc

uhum azt mindegy milyen 80+ tol betörhet

(#17) 1dude


1dude
aktív tag

3 nap után töröltem. Jöhet a következő :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.