Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Kenjék a hajukra! :)

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#2) big-J


big-J
őstag

Oneplus Two Mini :D

Jelenleg nem tud annyit hozni egy készülék hogy értelme legyen váltani egy generációval feljebb. Snap 801 helyett, 805, nagy cucc, de még 810-nek sincs értelme kivéve QHD-n de annak meg azért nincs értelme mert nem látsz különbséget. :D

(#3) haddent válasza big-J (#2) üzenetére


haddent
addikt

Már a snapi 801 -nek se lenne semmi létjogosultsága, ha az Android olyan lenne. Nem flémkeltés, de lásd iphone. :(

(#4) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Lehetne, mondjuk: „One Plus Three”

(#5) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Egy Nokia X7 formavilágú készüléknek tudnék örülni. Számomra máig az etalon külsőben.

[ Szerkesztve ]

(#6) Bucsi13


Bucsi13
tag

IDE NEKEM EGY MAX 4.5"-ÖS ONEPLUS-T!!!!!!!!!!!!!

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#7) big-J válasza haddent (#3) üzenetére


big-J
őstag

Ez igaz, ahogy gyorsulnak az eszközök, úgy lustulnak a program és platform programozók, aztán a régi telefonok meg lassúak lesznek az új FW-n vajon miért. Bár ez az iponokon is ugyanígy megfigyelhető.

(#8) Forest48 válasza QwErTy42 (#1) üzenetére


Forest48
aktív tag

Gratulálok, megmutattad a szinted...inkább ne szólj hozzá, ha nem tudsz értelmeset.

Várom már az új készüléket, bár a váltást nem tervezem, de meglátjuk milyen lesz :).
Gondolom kiadnak egy kisebb variánst, mert sokaknak ez gyenge pontja, viszont a csúcsmodell szerintem marad ennél a méretnél, mert aki ilyet használ, az már nem nagyon szeretne kisebbre váltani.

[ Szerkesztve ]

(#9) QwErTy42 válasza Forest48 (#8) üzenetére


QwErTy42
addikt

Személyeskedésből jeles. ;)
No meg nem Te fogod minősíteni a kommenteket értelmes-nem értelmes szempont szerint. Már ne is haragudj!

Vártam, hogy mikor ugrik rá valaki...

Hogy értsd, miért írtam:
Az első készülékük bejelentése és konkrét piacra kerülése között elég komoly idő telt el és legalább ötször mondták, hogy majd most, majd most... A végén sem az árazás, sem a készülék elérhetősége nem lett akkora bomba, mint azt elsőnek beharangozták.
Ezért írtam, hogy inkább kenjék a hajukra.

Én a karácsonyt szoktam várni és nem egy olyan készülék megjelenését, amit nem is akarok megvenni.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#10) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Egy kisebb OnePlus-nak én is örülnék. Főleg, ha beletennének mondjuk egy S615-öt és itthon is lehetne majd kapni.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#11) Forest48 válasza QwErTy42 (#9) üzenetére


Forest48
aktív tag

Akkor ezt írd és lesz értelme annak, hogy hozzászóltál, különben csak trollkodás. Aki tényleg magáénak akart tudni egy ilyet, annak sikerült megvennie már rég. Tény, hogy nem volt egyszerű, de nem tudtak annyit gyártani, mint amekkora igény volt rá. Másrészt pedig ez elég jó marketing. Én pl örülök, hogy nehéz volt a beszerzés, mert így még mindig csak kevesünknek van ilyen telója. Nem szeretem a tucatot... Azt hogy megveszem-e az újat, majd az dönti el, hogy milyen lesz. Ha nagyon állat, akkor cserélek, ezért várom :).

(#12) MartOOn


MartOOn
addikt

Oneplus Two: max 5",full hd, snapi 810, 3gb ram, cyanogen mod, 3300as akksi. Eees már veszem is! ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#13) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hajjaj. Még a jelenlegi egy modellel sincs minden rendben, mi lesz akkor ha kiadnak még kettőt?

(#14) Bogyó bá' válasza kolosanyi (#13) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Majd a bugok szépen kioltják egymást... :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#15) Pttypang válasza kolosanyi (#13) üzenetére


Pttypang
veterán

Szepen kikopnak, mi lenne.

Everybody lies.

(#16) Oppenheimer válasza haddent (#3) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Tudod te milyen baszott erős az A8 SoC? Szerinted minek van benne 3 milliárd tranzisztor? Valószínűleg elég fejlett az elágazásbecslője és széles a pipeline-ja (+ 1 nagy rakás cache), így alacsonyabb órajelen is megveri a rivális a Snapdragonokat.

(#7) big-J: jaja, és ha a trend így folytatódik, a végén olyan lusták lesznek, hogy 1 sor kódot se fognak írni.

(#8) Forest48: szerintem elsőre is világos volt mit akart kifejezni.

(#14) bogyo112: Még jó, hogy a Microsoft flagship készüléke, a 930 nem bugos!

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#17) Integrale válasza Oppenheimer (#16) üzenetére


Integrale
veterán

"Még jó, hogy a Microsoft flagship készüléke, a 930 nem bugos!"

:K

"Bad reklám is reklám too"

(#18) Matada2.3 válasza Thaaleum (#10) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ott a pont :)

Finn the human

(#19) Pttypang válasza Integrale (#17) üzenetére


Pttypang
veterán

Igyekeznek a kukarobi hasznalokat atcsabitani, masolni kell mindent, ezt is ;]

Everybody lies.

(#20) wlandroid


wlandroid
tag

OnePlus Two Minus One

(#21) Criton


Criton
veterán

előbb a hónapok óta ígért OxygenOS és CM12S-t adják ki!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.