Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Langsam


Langsam
aktív tag

Már nagyon várom. :)
A név kötelez, meg a kötelező fejlesztés is egy új modell okán.
Lehet tippelgetni, milyen lesz a specifikáció.
Szerintem: 8 megás kamera, divx videó felvétel, xenon vaku, szélesebb körű divix és xvid támogatás, erősebb processzor, a hátlap levétele nélkül cserélhető memória kártya.
Vagy csak ezeket szeretném ? :)
Azon gondolkodtam, hogy a Firefox alatt van ugye IE motor. Amelyik telefon cég megcsinálná azt, hogy a készüléket lehetne futtatni WM motorral, mondjuk egy külön programmal, az hatalmasat szakítana. Rögtön lehetne futtatni normális navigációt és egy csomó jó progit. Tudom hogy ez műszaki és számítástechnikai nonszensz, de nem lenne rossz. :DD
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#2) atike


atike
nagyúr

Ez is érdekes lesz. Jó úton jár az LG (is).

(#3) Norbi21


Norbi21
senior tag

De kíváncsi leszek rá, hogy milyen lesz. Ha az előd által kitaposott úton lép tovább, biztos nagyon sikeres lesz. Az érdekel legjobban, hogy meg tudják-e majd oldani a teljes körű divx támogatást, mint a másik koreai márkánál.

(#4) plus44


plus44
veterán

A kistesó sem volt rossz, remélem az utód még jobb lesz majd.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) .bableWes


.bableWes
őstag

akkor megvárom ezt és akkor eldöl a secret sorsa. addig is megy a sima arena ára lejjeb és lejjebb :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#6) madarasz92


madarasz92
őstag

Na kiváncsi leszek hogy fog kinézni de szerintem jó lessz..

(#7) Lopottmotor


Lopottmotor
tag

Remélem mihamarabb megérkezik. :)

(#8) Raven992


Raven992
csendes tag

Én is kíváncsi vagyok a nagy tesóra nagyon :C . Most szeretnék venni a jövő héten arénát ,de most nem akkarom megszivni ,hogy ez jóbb lesz és akkor akkor megint az lesz ,hogy most meg ez kéne..szerintetek érdemes várni? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.