Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jöhet....ezt nyugodtan felújíthatják! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Zsoccc válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Azért egy ilyennél mindig fennáll az esély, hogy tönkreteszik az eredeti játék emlékét. Csak remélni tudom, hogy okosan nyúlnak hozzá.

(#3) Sirandrish válasza Zsoccc (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem csak grafikailag nyúlnának hozzá.
Személy szerint egy kis mozgásanimáció finomításnak is örülnék, de úgy vélem hogy ha fel is újítják akkor az csak grafikai tupir lesz.

Egyébként jó látni téged :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Wlac


Wlac
Ármester

Sokat hallottam a játékról (Outside Xbox videók), de eddig kimaradt a platform híján. Ha kijönne PS4-re, tuti ránéznék.

“The wha-"

(#5) Dr.F.E.R.I. válasza Wlac (#4) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A Sega elég jó kapcsolatot ápol a Nintendóval (most már), akár még Switc-re is megjelenhetne, ha igaz lenne.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6) ayo válasza Zsoccc (#2) üzenetére


ayo
addikt

én inkább a 3-ért aggódom, :(

http://jateknaplo.blog.hu

(#7) Zsoccc válasza ayo (#6) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Nem mondom, hogy én nem félek a megjelenésétől.

(#8) GreatL


GreatL
őstag

A Sega inkább a Tokyo 2020 PC-portjára figyeljen oda hogy rendben legyen a HDR, a 4K és a VR támogatás. Rio kimaradt, reméljük azért mert egy nagy durranással készülnek hazájuk részére. Rohadt unalmas már hogy a PC-s címeik csak bevásárolt stratégiák meg pár egyjátékos/egyjátékosos platformer.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.