Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) larryking


larryking
senior tag

Nekem hiba nélkűl felment a mango.

"We'll meet you where the lights are...."

(#2) Rolly válasza larryking (#1) üzenetére


Rolly
veterán

én kábelhuzogatós módszerrel raktam fel és nekem is felment gond nélkül :)

(#3) Воланд


Воланд
titán

Konkrétan a t-s függő Omniák nem frissülnek valamiért, a függetlenek igen.

Bár akad ellenpélda, a béta Mangoval rendelkező felhasználok megkapták a végleges Mangot és van olyan is, akinek mindenféle hack, kábelrángatás nélkül frissült az alap NoDo-s, szolgáltató függő fw-vel rendelkező telefonja.

Szerk.: Remélem nem hagytam ki semmit. :B

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) hitman77 válasza Rolly (#2) üzenetére


hitman77
senior tag

Nekem is így lett felrakva.

Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet a valódi oka a frissítés késésének.
SZVSZ:
Amikor én frissítem a telefont, akkor ugye a Microsoft tudja a telefonomról hogy:
1, Omnia 7
2, T-s

És ennek megfelelő software frissítés történik. Mivel a firmware is frissül, készülékspecifikusnak kell lennie, ráadásul a T-s logó marad, így szolgáltatóspecifikus is.

A fentiek szerint ha nincs a csőben a T-s O7-ek frissítése, akkor én hogy a búbánatba jutok hozzá a kábel ki-be módszerrel?
Nyilván nem egy Vodás LG O7 software-ét kaptam meg.

woland_y2k: Szerintem nem a SIM lock hanem a szolgáltatói software határozza meg, hogy T-s vagy nem T-s egy telefon.

[ Szerkesztve ]

(#5) Воланд válasza hitman77 (#4) üzenetére


Воланд
titán

Azt írtam, szolgáltató függő fw.

(#6) hitman77: Nem történt semmi.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) hitman77 válasza Воланд (#5) üzenetére


hitman77
senior tag

Ok, bocsánat én néztem el.

(#7) 9CS


9CS
senior tag

Az nem annyira az Omnia 7 hibája, mint inkább a T-csoportnak. Elég ciki, hogy mindig elbaltáznak valamit. Remélem a tethering engedélyezésével vannak elfoglalva, nem csak szabadságon van az aki megnyomja a gombot.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#8) Liudvikas


Liudvikas
tag

[link]

^ nálam ez van, a koreszok valamit nagyon elszabtak... :W

(#9) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ezen besírtam... :)

Még a kábelhuzogatós megoldás sem standard megoldás, de Samsungék megcsinálták... :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#10) nicu71


nicu71
addikt

hát valami van az biztos..ugyanis az én omniám 3 hete szervizben van,a hibát kijavították/független gariszerviz/kértem ha már ott van tegyék fel nekem a magyar mangót!Ennek 4 napja,és most szóltak hogy még mindig nem találják a szoftvert :W :W :W

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#11) Воланд válasza nicu71 (#10) üzenetére


Воланд
titán

Szerintem kérd vissza, aztán később beviszed, ha már tényleg lesz naprakész szoftverük.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) nicu71 válasza Воланд (#11) üzenetére


nicu71
addikt

maximum szegedre tudom bevinni az van legközelebb samu szerviz nekem.nade meglátjuk mi lesz most pár nap ide vagy oda..próbálok legalább annak örülni hogy sikerült az eredeti bajt orvosolni..bár már nagyonnagyon hiányzik :O

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#13) Воланд válasza nicu71 (#12) üzenetére


Воланд
titán

Itt a fórumban elszórt infók alapján jelenleg még a hivatalos samsung márkaszervizeknél sincs magyar Mango.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) nicu71 válasza Воланд (#13) üzenetére


nicu71
addikt

én is ettől tartok! :((
hát ha visszaküldik dolguk végezetlenül,akkor majd később visszatérünk a problémára...vagy majd nekiállok otthon barkácsolni :DDD

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#15) Rolly válasza hitman77 (#4) üzenetére


Rolly
veterán

A kábelkihuzogatás egy bug miatt megy, mivel a zune (feltételezem) lekéri az aktuális verzió számát az adott telefonon lévő szoftvernek, majd második körben kéri le azt, hogy fel-lehet-e tenni. Amennyiben nem kap rá nemleges választ (hibás kapcsolat pl - kihúztad a kábelt) akkor nem megszakad a frissítés, hanem azt írja, hogy igen frissítheted. Ekkor a netet visszadugva, majd a frissítés gombra kattintva a készülékre telepítés lehetőségét már nem vizsgálja

(#16) hitman77 válasza Rolly (#15) üzenetére


hitman77
senior tag

Ez jó magyarázat, de ez is azt igazolja, hogy ott van a csőben a frissítés, csak nem engedik el. Viszont gondja még nem volt vele senkinek, ezért írtam, hogy jó lenne tudni, hogy mi a valódi oka a visszatartásnak.

Gondolom megint a T tesztelget egy kicsit a biztonság kedvéért.

(#17) Inarus válasza Rolly (#15) üzenetére


Inarus
addikt

Szerintem nem egészen.
Tudtommal amennyiben úgy próbálod meg frissíteni, hogy bár a gép netkapcsolata megszakadt, a telefon ugyanarról a wifi hálózatról netet kap, akkor nem frissül.

(#18) Rolly válasza Inarus (#17) üzenetére


Rolly
veterán

okok de akkor a "netkapcsolat" nem szakad meg ... :) mert a telefon online :)

(#19) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Az a frànya flash memòria... :DD

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#20) stevve válasza Воланд (#3) üzenetére


stevve
nagyúr

Tökéletes volt a válasz - ahogy a Samsungnál is tökéletes a káosz, szokás szerint. :( :DDD

Inarus:
Talán egy kis adalék, hogy dev accal rendelkező (tehát nem chevron) JK1-gyes telefonból már kettőről tudok, ami frissült. Hivatalosan, Zune-on, szó nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#21) RoadRunnerNG


RoadRunnerNG
tag

Nekem független készülékem van, rendben meg is érkezett rá a frissítés, a Zune-al viszin volt némi harcom... :W

Azóta évezem a Mangót, bár a csengő, ébresztő és egyéb hangjelzések viszont ordítanak, ha 3-esnél feljebb hagyom a hengerőt éjszakára az ébresztés garantált. KB, kiugrok az ágyból, olyan hangos... :Y

A Windowsnak leke van, mint a nőknek, ezért szeretem...

(#22) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Nekem is frissült az omnia 7-em minden gond nélkül. Béta mangó volt rajta, szónélkül letöltött vagy 3 frissítést rá a 3. asszem a bútlóder volt. Mondjuk a tethering nem megy de a microsoft support szerint ahoz FW frissítés kell a "szolgáltatótól" ami hogy minden frankó legyen az Orange Uk.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#23) Воланд válasza stevve (#20) üzenetére


Воланд
titán

Akkor megnyugodtam. :D

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24) Probber


Probber
őstag

Hiába a megegyező hardver (persze a memória...) a Microsoft rendszerét futtató készülékek között, Samsungnál ennek ellenére sem megy zökkenőmentesen a frissítés. Érdekes dolog ez.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#25) AMD Power válasza Probber (#24) üzenetére


AMD Power
titán

Kicsit le van maradva ezen a Win 7 téren a Samsung.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26) vtechun válasza Воланд (#3) üzenetére


vtechun
veterán

Nekem T-fuggo, semmi buhera, es tegnap reggel magatol szolt, hogy van frissites, delutan frissitettem is. Ismetlem, teljesen hivatalosan.

(#27) st4rlight


st4rlight
tag

Az én telefonom T-mobilos, 1 éves, megjelenés napján felment rá a Mango. Volt egy kis JJ hack a firmware-re még valamikor anno 1 éve, azóta mintha nem is T-mobilos lenne :)

//developer

(#28) RaveForce


RaveForce
veterán

én meg hagyom a beta2-t és boldog vagyok :P (chevron-t féltem :B )

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29) stevve válasza RaveForce (#28) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem bántja. :)

(#30) RaveForce válasza stevve (#29) üzenetére


RaveForce
veterán

az a baj, h volt aki azt irta, h visszazárt neki :F

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31) stevve válasza RaveForce (#30) üzenetére


stevve
nagyúr

Az xml-es, gprs-es módszerrel? Ha igen, akkor nem szóltam. :B

Én ezt az xml-t azért tettem fel, mert így a max app limit végre nem csak 10 a dev acchoz (és nem mellesleg az interopok miatt), viszont minden frissítést túlélt ez a megoldás. :)

mod:
ja. Akkor tényleg nem szóltam. :D

[ Szerkesztve ]

(#32) RaveForce válasza stevve (#31) üzenetére


RaveForce
veterán

igazábol én másmilyet nem is ismerek :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.