Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Micsoda veszteség... :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Aki igazàn akarta, màr kijàtszotta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) lofagi válasza Wesder (#2) üzenetére


lofagi
addikt

Én igazán szeretném, de nincs konzolom, s csak ezért nem vennék egyet. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4) hombre[EU] válasza ribizly (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hála istennek cod-ba a tamagocsi updatek jönnek, addig nincs baj ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#5) Penguin95 válasza Wesder (#2) üzenetére


Penguin95
senior tag

Valóban? Jó tudni, hogy ezek szerint sokakkal együtt én sem akartam annyira "kijátszani".

(#6) doooo válasza Wesder (#2) üzenetére


doooo
veterán

Lool... :DDD

(#7) kwzatz válasza Wesder (#2) üzenetére


kwzatz
őstag

Mi volt a végső dátum, ameddig az "igazán akarás" tartott? :D

(#8) Chalez válasza lofagi (#3) üzenetére


Chalez
őstag

Akkor talán még sem szeretnéd igazán... :DDD

(#9) lofagi válasza Chalez (#8) üzenetére


lofagi
addikt

Nagyon úgy tűnik! XD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nagyon szomorú, csak nehogy ősz legyen belőle. Ezért az egy gammáért mondjuk én sem vennék ps-t. Főleg, mert ha már ennyit várok rá, pc-re jobb lesz a grafika.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#11) keIdor válasza Wesder (#2) üzenetére


keIdor
titán

Akár csak a HZD-t, ami már 3 éves múlt, aztán mégis megkapja a PC only réteg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) Shing


Shing
őstag

Van egy mainstream tömeg aki szezon szerűen ugrik rá az új játékokra. Erre nem tudom, hogy van időtök, nekem még 10 éves címeket is kikéne tolni.
De nyugi, van aki még nem tolta ki ezt sem, úgy pár millióan biztos. :DDD

(#13) Wesder válasza keIdor (#11) üzenetére


Wesder
félisten

HZD-nél ez halmozottan igaz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Daelion


Daelion
őstag

Engem ugyan nem hoz lázba ez a játék még PC-n se de a HZD igen viszont alig egy marék játék miatt nem veszek konzolt illetve a kontroller híve se vagyok max bunyós játékohoz.

Tehát igen én örülök ezeknek konzolos játékoknak amik PC-n is megjelennek még ha jóval később is. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Prof válasza ribizly (#1) üzenetére


Prof
addikt

ja aki futarkent dolgozik most dolgozhat tovabb penzert ahelyett, hogy fizetne hogy virutalis futar legyen

(#16) myckey válasza keIdor (#11) üzenetére


myckey
veterán

Nagyon helyes hogy megkapjuk.
Tuti beszerzem a Horizon-t, mert annak ellenére hogy igazán érdekel a játék....még nem vettem meg. Nem szándékoztam miatta PS-t venni. ( amennyiben nem jött volna pc-re, talán egyszer veszek miatta PS-t, vagy nem....vagy kb.... senki nem tudja mi lehet meg mi nem )

Ezt a DS-t meg bolond lenne bárki is erőltetni konzolon, aki kicsit is tud várni a PC-s felhasználókból. Mivel gyorsan bejelentették hogy jön PC-re.
Tehát aki ezt is igazán ki akarja játszani.....az is tud várni pár hónapot.

(#14) Daelion

Igazad van.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17) keIdor válasza myckey (#16) üzenetére


keIdor
titán

"Ezt a DS-t meg bolond lenne bárki is erőltetni konzolon"
Jajj ne erőltessük már ezt a szar dumát, mindenki azon játssza, ahol akarja, a render felbontás kivételével sok különbség úgy se lesz. Hülye maszterész duma komolyan, engedjük már el...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) Wesder válasza keIdor (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Màsba nem tudnak kapaszkodni a mustàrosok, ez mindig velük lesz. A jàtékélmény úgy sem lesz jobb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) myckey válasza keIdor (#17) üzenetére


myckey
veterán

Értelmezd már amit írtam.
Nem a konzolvspécé érdekel. Nem érdekel melyikőtök hol játszik és mivel.

Arról beszéltem, hogy nem kell konzolt venni, aki tud várni a PC-s portra. Mivel bejelentették időben azt is.

Legközelebb ne csak egy szeletet ragadj ki.

(#18) wesder
Nyugalom kolléga, Te is fuss neki ismételten. :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#20) ribizly válasza Wesder (#18) üzenetére


ribizly
veterán

Hááát pedig de. És most nem arról beszélek, hogy PC-n jobb, hanem a jelenleg elérhető szolgáltatások és kinyerhető sebesség ad kellemesebb élményt. Pl. nekem kifolyik a szemem a 30fps-től. Legjobb példa erre az Uncharted 4 (30 fps) vs Uncharted: The Lost Legacy (60 fps). Nagyon élveztem a 4. részt. De eszméletlenül nagy élmény volt már 60fps-en tolni a Lost Legacy-t.
De mondhatnám azt is, hogy a HZD egyenesen ocsmány (resolution scale meg tearing) sok helyen, meg kezelhetetlen, amikor leesik 30fps alá (márpedig leesik még performance mode-ban is PS4Pro-n). Megfelelő PC-vel ilyen nem történik meg.
RDR2-t nem bírtam játszani PS4Pro-n, pedig nekifutottam 2x is. PC-n meg azt mondom, hogy az életem játéka, amihez kellett az egér meg a 60+ fps.

Ez amúgy azt gondolom megoldódik majd az új generációval, szóval nem feltétlenül adnám a PCMR-nek.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) Wesder válasza ribizly (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Embere vàlogatja. Én meg 2x vittem végig a RDR2-t One X-en. Ha SX-re kap tapaszt, lehet megint végigviszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) keIdor válasza myckey (#19) üzenetére


keIdor
titán

Ez pont egy olyan játék, amit ha PC-n kéne játsszak, akkor is TV-re vinném a képet és kényelmesen hátradőlve, kanapén, controllerrel játszanám. Ez egy történetorientált, sok cutscene-el rendelkező, lassú játékmenetű játék.
Olyan finom mozgásokra van olykor szükség, hogy ezt nem tudom hogyan lehet majd irányítani billentyűzettel, mert el fogsz esni a játékban non-stop.

Ide elég smooth a konzolos stabil 30 fps, egyértelmű, hogy controllerre lett kitalálva a mozgás. PS4 Pron egyébként gyönyörű a játék. Lehet PC-ről futtatni csak ez pont olyan játék, amihez ajánlott a kényelmes kanapé és a controller is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) keIdor válasza ribizly (#20) üzenetére


keIdor
titán

Ezt még el is fogadom, engem nem zavar a 30 fps, mert folyamatosnak látom (nyilván a fix 60 sokkal jobb) de van ismerősöm, akinek könnyezik tőle a szeme, mert nem érzékeli elég folyamatosnak. Nem vagyunk egyformák, nincs ezzel gond. Nextgen szerintem 60 alá már nem megy majd.

wesder: Szintén nem volt vele bajom még 2018-ban. Emberfüggő.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) Wesder válasza keIdor (#22) üzenetére


Wesder
félisten

A ravaszokkal egyensúlyozni kell a csomagokat, mikor gyalogolsz, ez billentyűzettel igazi fàjdalom lesz, mivel a gombok ugye csak 2 àllàsúak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) myckey válasza keIdor (#22) üzenetére


myckey
veterán

Nekem PC-n adott a kontroller, meg mindenféle ülő alkalmatosság.
Manapság is vegyítem az eszközöket, úgy játszom ahogy kényelmes, ha van lehetőség választani.
Háztartásban meg akad konzol, nem is egy....nekem is volt sajátom, tizen évvel ezelőtt.

Engem mondjuk a HZD jobban megmozgat, mint a DS. De mindkettő zsáner játékmenet. Egyetemben a RDR2 vel.

Dehogy minek kellett ez a mászterrész meg mustáros szöveg tőletek, azt még mindig nem értem. Azt se tudom mi a fact jelent. ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26) keIdor válasza Wesder (#24) üzenetére


keIdor
titán

Bizony. Érdekes lesz... sokat fog sírni a gyerek. :)
Vagy lebutítják a billentyűzetes irányítást, de akkor oda a játékélmény egy része.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) ribizly válasza Wesder (#24) üzenetére


ribizly
veterán

Erős a gyanúm, hogy kötelező lesz hozzá a controller PC-n is. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#28) keIdor válasza myckey (#25) üzenetére


keIdor
titán

A "bolond" és az "erőltetni" szavak nem kellettek volna. :)Több millió PS felhasználó köszöni szépen, tökéletes volt neki a platform tavaly erre a mesterműre. Nekem van mindhárom platform, eszem ágában nem lett volna várni, ez a játék még olcsó is volt 60€-ért. A grafikára PS4-en sincs panasz, a 30 fps meg nekem elég.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) myckey válasza ribizly (#27) üzenetére


myckey
veterán

De jól van ez így, nekem is van több kontroller is. Mindenféle vezérlők....van amit nem játszanék egyikkel, van amit meg kifejezetten másikhoz találtak ki.
Nagyon is rendben van.

(#28) keldorpapa88
De akinek nincs három platform, csak kettő a háztartásban, lehet pénze sincs megvenni stb blabla......Az szépen ki fogja várni a sorát, ha már van lehetősége rá.
Függetlenül attól ki mennyire akarja, meg nem akarja.
A PS felhasználókat meg üdvözlöm, jó egészséget nekik. Minden embernek. :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#30) Wesder válasza ribizly (#27) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy legyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) Televan74 válasza ribizly (#27) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nekem jó pár éve van itthon Xbox One kontrollerem.Vannak játékok ahol nincs nála jobb. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#32) ribizly válasza Televan74 (#31) üzenetére


ribizly
veterán

Jaja. Én anno a Prince of Persia: Sands of Time-hoz vettem meg az első controller-emet. De hamar kiderült, hogy kormány helyett is kiválóak az analóg karok, ha valamilyen autós (jó persze egy Logitech G25 is van már azóta) játékot játszik az ember. Később BF3-hoz helikopterezni vettem egy joy-t is (Logiteh Extreme3D). Megvan ezeknek a helye.
Mostanra annyira degradálódott, hogy van egy vezetékes XBOX360 controller-em, ha kellene ilyesmi a géphez.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#33) lofagi


lofagi
addikt

Olvasom a hozzászólásokat már csak a popcorn hiányzik. XD

Kár azon vitatkozni ,h a PCn lesz jobb vagy a Konzolon volt. Mindkét oldalnak meg van az előnye és a hátránya is. A PCsek a pct fogják fújni a kozolosok meg azt. Ez nem fekete-fehér. Bár egészen más miatt lehet jó az egyik mint a másik ezért megint csak úgy látom,h felesleges S vita.

Azért érzek itt a háttérben a konzolosol felől egy keserűséget ,h a PCsek is megkapják a játékot csak nem értem,h miért. :/

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#34) Wesder válasza lofagi (#33) üzenetére


Wesder
félisten

Engem nem zavar, ha jön xy jàték màsik platformra, mert alapvetően az exklúzivitàs ellen vagyok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) rottenbull válasza lofagi (#33) üzenetére


rottenbull
senior tag

👍

(#36) B.Gaboo válasza keIdor (#22) üzenetére


B.Gaboo
tag

a PC miért is zárja ki a kanapét és a kontrollert, jesszus, néhány nem tudok PC-t építeni arc (mert vagy nincs pénze rá vagy nem ért hozzá), ezzel a baromsággl jön. Kapaszkodj meg, nappaliban van a PC-m, kanapéban, x-box one x kontrollerrel és 55 colos tévén játszok, ha van kedvem, de mellette én ezen tudok dolgozni is és az esti sorozatot is meg tudom nézni a családdal, sőt a kislányom kedvenc meséje is ezen megy HBO GO-n. És én se veszek mellé egy jóval gyengébb konzolt csak az exklúzív címek miatt. ha jön PC-re, adok érte pénzt, ha nem, akkor nem. ennyi, fizesse ezeket a kiadókat a sony, ha nem akarnak pénzt keresni. az utóbbi időben azt látom, hogy szépen fordul felénk a piac, mert rég elhagytuk a torrentes null forintos pc gamereket (vszeg köszönhetően a pc alkatrész áraknak).

[ Szerkesztve ]

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#37) keIdor válasza B.Gaboo (#36) üzenetére


keIdor
titán

Mindezt teljesen feleslegesen írtad le.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#38) B.Gaboo válasza keIdor (#37) üzenetére


B.Gaboo
tag

nem feltétlen neked szólt, de naponta látok ilyen kommenteket, hogy a konzol előnye a kanapé és a kontroller, most 2020-ban, a PC meg azért szar mert ezzel ezt nem lehet megtenni.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#39) keIdor válasza B.Gaboo (#38) üzenetére


keIdor
titán

Én sehol nem írtam, hogy nem lehet megtenni. Azt írtam, ha mindenáron PC-n kéne játsszam ugyanúgy a TV-re küldeném a jelet.
Erre megírod a #36-ost...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.