Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gengi


Gengi
senior tag

Úr isten! Ez volt az első és utolsó gondolatom is.... Komolyan ilyen egyáltalán létezhet? (Bár ha Flour meg Johny Gold magyarország elsődleges netszátrjai... )

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#2) passatgt


passatgt
aktív tag

Zseniális a képminőség. Vagy ipad-al készültek a képek? ;]

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Többhetes sorban állás..

Ezeknek nincsen életük, vagy csak értelmezési hiba a cikkben?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) kolosanyi válasza Gengi (#1) üzenetére


kolosanyi
veterán

Dettó...

(#5) David75


David75
őstag

Valahogy nekem nagyon lehúzás szaga van a dolognak. Meg az egész olyan "mű presztízs"...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6) zola8van8


zola8van8
tag

Legalább (x) jellel kezdődött
:W

(#7) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Ez mar durva... :o

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#8) #56573440


#56573440
törölt tag

simán van olyan jó mint az asus büszkeség napja:D

(#9) ignion.n


ignion.n
csendes tag

szerintem rendesen okosak voltak, hogy időben meglovagolták a hype-ot, meg az egész csinált életérzést

(#10) rudymester


rudymester
senior tag

Ez egy nagyon exkluzív és zártkörű klubtagság, amelyben az luxus elfogadóhelyek listája csak a klubtagok részére nyilvános.

Nagyszerű, ennek mi értelme? Nem lenne csalogatóbb, ha tudná az ember, hogy mit kap?

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#11) thejackalno1 válasza David75 (#5) üzenetére


thejackalno1
csendes tag

Az egész IFC dolognak valóban ilyen érzete van. Egyszerűen nem látom az értelmét az egésznek. Bullshit marketing duma, még mindig a fejemet vakarom, hogy miért is kéne csatlakozni hozzájuk. Ötlet? Tuti én vagyok a korlátolt... :W

iPhone 4S

(#12) ignion.n válasza thejackalno1 (#11) üzenetére


ignion.n
csendes tag

megéri csatlakozni egy huszassal drágábban adják a készüléket, de jóval többet ér a klubkártya lássuk be:DD

(#13) David75 válasza thejackalno1 (#11) üzenetére


David75
őstag

Engem az ilyen mlm-es dumákra emlékeztet az egész...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#14) ignion.n válasza David75 (#13) üzenetére


ignion.n
csendes tag

egyébkét totálisan, vagy ha nem is mlm akkor inkább ezek a scinet meg pontgyüjtö exkluziv akármi

(#15) thejackalno1 válasza ignion.n (#12) üzenetére


thejackalno1
csendes tag

De ha sietek és öt napon belül veszek egyet náluk, kapok tízezer kedvezményt. Milyen jó fejek ezek.... :))

iPhone 4S

(#16) ignion.n válasza thejackalno1 (#15) üzenetére


ignion.n
csendes tag

már csak egy tizessel többet perkálsz, de nem tudom elégszer kihangsúlyozni, hogy a kártya kilencvenezret ér alaphangon... :DD

(#17) Kashim válasza David75 (#13) üzenetére


Kashim
őstag

+1
Rákattintottam az oldal linkjére, csuktam is le instant, egyszerűen üvölt róla, de sok sikert nekik, úgy látszik vannak emberek akik vevők a témára ilyen igénytelenül is... :(

(#18) lindermen válasza David75 (#13) üzenetére


lindermen
aktív tag

+1 :K

(#19) rep3at


rep3at
őstag

Nem is tudok rá hirtelen mit mondani. Nem élek a lehetőséggel :)

Forward thinking. كرر

(#20) majom2


majom2
senior tag

Ekkora hulladékot... :) remélem jó sokat fizettek azért, h hülyét csináljanak magukból :)

(#21) tome.jr


tome.jr
addikt

Ezzel a Berta Ili képpel inkább csak elriasztani lehet az embereket. Nagyon gagyi a honlap meg az egész duma, egy forintot sem ér az egész, erősen lehúzás szaga van. Leginkább valami c kategóriás feelinget áraszt a klub.

[ Szerkesztve ]

(#22) hack69


hack69
aktív tag

Tisztább, szárazabb érzés.

(#23) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha ez vicc, nem értem a poént.
Ha komoly, akkor pedig... :W

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#24) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

ne csináld

(#25) gaborbp


gaborbp
tag

Minden elismerésem a cikk készítőjének aki kibírta röhögés nélkül amíg leírta :))

(#26) thejackalno1 válasza ignion.n (#16) üzenetére


thejackalno1
csendes tag

A honlap szerint egész pontosan 94.900. Egyszerűen nem érzem a késztetést, hogy ezt náluk kellene elköltenem.

Ahogy többen is írták, nevetséges a honlap, lehúzás szagú az egész, amolyan nesze semmi, fogd meg jól. Ha ők ezt valóban komolyan gondolják, részemről is elismerésem az interjú készítőjének, mert ezt nehéz lehetett kibírni. Kíváncsi lennék a véleményére, mi járt a fejében a beszélgetés alatt. :)

iPhone 4S

(#27) gabor85 válasza David75 (#13) üzenetére


gabor85
őstag

Dettó, de nekem flp...:/ jézusom...

(#28) fairi


fairi
addikt

lényeg hiányzik..
hol a listája az elfogadóhelyeknek, mekkora a kedvezmény etc. Pont a lényeg maradt ki!

Többi csak rizsa, senkit nem érdekel...

(#29) dedike válasza gaborbp (#25) üzenetére


dedike
addikt

Mivel egy hete fut a reklámjuk a fejlécben, volt idejük röhögni... akár sírva is... :(

Egyébként szánalom a köbön az egész... de biztosan van, akinek ez kell!

Jó szerencsét!

(#30) rep3at


rep3at
őstag

Ha már ennyi céggel összefogtak akkor valami komolyabb honlapot is csinálhattak volna, ez kicsit a reklámlevelekre emlékeztet ("kihagyhatatlan ajánlat, rendelje meg ma!").

Forward thinking. كرر

(#31) Hans5341


Hans5341
csendes tag

Ez paródia? :F
Április 1 lenne akkor érteném, de most őszintén. Emmi?

[ Szerkesztve ]

Soha többet Android. Végre megszabadulva mindkét droidos Samsung-tól. Végre. Éljen a WP, egy nyugodt, lefagyás, újraindulás, akadozás mentes, jobb világ!

(#32) he7edik.


he7edik.
addikt

A színvonal 0d4b45z :W

Égő szöveg a flém vázon

(#33) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Eleg gyenge a marketin duma. Nem erzem, hogy be kellene lepnem, foleg, hogy az iPad-et egy oreg, talan nyugdijas no reklamozza. Az Apple feeling-ert csatlakoznom kellene egy most indulo klubba? Raadasul emiatt a sok `csomag` miatt inkabb multi level marketing szaga van. En es az iPAd-em kihagyom... Tovabba a megnyerheto luxusautot (akarmi is legyen) nem tudnam fenntartani :)

Kivancsi vagyok, mi lesz a vege ennek?
Ma mar mindenbol lehet klubbot alapitani..
Jah, meg valami, itt jelentenem be az uj, indulo klubbomat, a :`Ki szereti a piros szinu cukorka` nevu klubbot. (kb hasonlo ertelme van..)

(#34) bencenc32


bencenc32
csendes tag

Hát én nem tudom, de:

1. Ez egy vicc és akkor értem is a poént.
2. Ez egy lehúzós MLM, de akkor igen szarul csinálják
3. Ha ez tényleg igaz és komoly, akkor Mobilarena igen komolyan beárazta magát..
4. Nem értem.
5. Ennyire "felkapaszkodott proli" nem lehet a magyar társadalom..

Lehet választani.

[ Szerkesztve ]

Apple topik: "Drága noti, akinek futja rá, az megveszi, aki meg nem, az gyárt érveket, hogy miért hülyeség." - by k.

(#35) Zyelor


Zyelor
aktív tag

(#36) AkosL


AkosL
aktív tag

elég szánalmas ez a reklám.
semmi konkrétum, ami alapján esetleg el lehetne gondolkodni rajta.
nem tudom, hogy van-e ember, aki kiad több 10e Ft-ot, úgy, hogy nem tudja mit kap érte.

(#37) D1Rect


D1Rect
félisten

Hasznosan elköltött forintok.....

(#38) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Beteg brigád ;]

Berta Ili biztos finom pogikat süt. :)
Erdegem az a fotó....

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#39) predakon


predakon
őstag

ipad filing klub.........édes istenem....biztos jól ment a korábbi munkájuk ha még egy jól hangzó nevet sem tudtak kitalálni ennek az aloe verás baromságnak....

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#40) Stoto


Stoto
tag

Ez mekkora szánalom, az iPad hypeját meglovagolva akarják ráerőltetni a bullshitjüket a népre :D

Alakítok egy bmw clubbot és mindenki vehet nálam bmw-t 20%al drágábban mint egy szalonban! Adok mellé egy kis műanyag kártyát is ami alsó hangon is 3 mercedest ér!
:D :DD :D

(#41) fatal`


fatal`
titán

Ez valami vicc?:D

(#42) NixonHUN


NixonHUN
tag

Berta Ili.. Az IIi valamiféle típusjelzés..? ;]

(#43) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Szerintem ez a szerkesztők vicce, hogy megnézzék hányan dőlnek be ilyen lehúzásnak/átverésnek. Klub tagság 100 roppért. :D LOL
Nincs egy olyan sznob klub sem, ahol ennyit kérnének a tagságért :/

(#44) opr


opr
veterán

Hmmmm...
Mivel egy ilyen nemzetközi multinál dolgozom, az utóbbi időben sikerült megszerezni egy igen hasznos skillt amivel tudok beszélni a marketingesekkel.
A neve "translate bullshit lvl10"
Ha ráeresztem a translate bullshit-et a fenti szövegre, a következőt dobja ki:
/*
Hát, láttunk egy ilyen izét valakinél, és éreztük, hogy ez raj.
Vettünk egy ilyen cuccot mi is, és éreztük, hogy mi is rajok lettünk.
Felmentünk az internetre, és rájöttünk, hogy sok más ember <értsd: marha> érzi úgy ettől, hogy ő most raj.
Mivel tehetségünk semmihez nincs, kreatívak nem vagyunk, de pénz kéne, úgy döntöttünk, hogy valahogy lenyúljuk a népeket, úgyis biztos van pénze, ha iPad-et vesz.
Megcsináltuk.
Értelmünk: zéró.
Hasznunk: zéró.
Viszont: a nevünkben benne van, hogy iPad, hogy Feeling, meg az is, hogy club. Ez extra-raj.
Mellébeszélni tudnuk, mint egy lvl80-as pap.
*/
És ez lett belőle... fájdalom, bakker, és még be is jöhet, az a csúnya benne. :W

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#45) Brutális eb válasza opr (#44) üzenetére


Brutális eb
addikt

Bejön sajna.Birkák népe vagyunk.Kijöhetne itt ivasaló club is és vennénk mint a cukorkát. a tagságit ;]
Sebaj Berta néninek és co-jának legalább lesz pénze szaracén fiatalemberekkel masszíroztatni magukat valami tengerparton.
Rá is férne ;] ;] ;]

Hatalmas +1.....

Ui.Bocs a személyeskedésért de komolyan nem hiszem el,hogy ez a mindennek alja létezik ezért vagyok felbátorodva a mocskolódásra.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#46) Hiperwolf


Hiperwolf
tag

Ugyan már.. Ez olyan elit klub, hogy már most iPhone 5-öket sorsolgatnak.
Én a "Luxus Apple Club" tagja vagyok. Sokkal újabb luxustermékeket kínálnak.

Az iPhone 6 készülékemről írva.

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#47) tome.jr


tome.jr
addikt

Én azon csodálkozom, hogy ez a Berta "múmia" Ili az ipad f(eel)ing clubbal még mindig címpalon van :F

[ Szerkesztve ]

(#48) MDrakk válasza Hiperwolf (#46) üzenetére


MDrakk
csendes tag

A cikket olvastam komolyan ledöbbentem én is. A honlapot megnézve az érzés erősödött.
Több kérdést felvetődött bennem:
1. Mi az a plusz amiért érdemes áttérni? Egy olyan érzés, hogy egy elit klubhoz tartozom, és akár személyesen találkozhatok a többi elittel? 
2. Nagyon kevés (majdnem semmit írtam) konkrétumot találtam, de az is lebegtetve…
3. HA belépek nyerhetek egy iPhone 5-t vagy egy szuper autót…mikor? Gondolom már csak az iPhone 5 várható megjelenését figyelembe véve talán jövőre.
Az egész dolog egy nagy (kicsi) színtelen lufihoz hasonlít mindenféle tartalom nélkül. Én azt hiszem inkább elmegyek és iszom egy sört a barátaimmal azon az árkülönbségen mint amivel többe kerül náluk egy iPad 2, és érzem az igazi iBeer feelinget!

(#49) rumos14 válasza opr (#44) üzenetére


rumos14
nagyúr

nemzetközi multi, ez jó!!!! a multi a multinacionális rövid formája, ami arra utal h több országban jelen van. tehát nemzetközi. mán bocsi, hogy szóvá tettem.

ez az egész sztori viszont napiszarra való, de minimum subbára :W

(#50) EczkE


EczkE
addikt

Epic fail.

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.