Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Egyetértek a téma felvetéssel. Van sok megmondó emberke mindenhol. De! Nem nagyon kell velük foglalkozni. Szerencsére vannak itt még öreg motorosok, meg normális fórumtagok. Azt én is utálom, ha saját kütyüről írok, és megkérdőjelezi valamelyik troll gyökér, akinek nincs is olyan eszköze. Egyébként 1x 2x visszatrollkodtam már, az se rossz, mikor hülyét csinál az ember egy trollból. ;] Mivel ezek általában nem túl okosak, nem is nehéz.
Facebook az katasztrófa, ott már én se posztolok, meg szólok hozzá szinte semmihez. Ennyi gondolkodásra képtelen embert... szörnyű. A birka az optimális fogyasztó egy fogyasztói társadalomban.
Ha csak abba belegondolok, hogy hány ember, még régi osztálytársam is hisz a lapos földben, pedig elit gimibe jártunk... :D ÁÁÁ
Meg névtelenül könnyű beszólogatni a facebookon is... ott is csak azok véleménye érdekes, akinél legalább az iskolái, foglalkozása az adott témához köthető. Mi megy ott is a házépítős topikokban... pedig kell az infó, de néha úgy kiosztanám őket szívből egy nagy péklapáttal.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.