Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Brutális eb


Brutális eb
addikt

400x800 ,5 megapixeles kamera 1 GHZ proci(Hiába 2 mag)
Kb 90 ezres nyitóár lesz gondolom.
Max 60 ért jó vétel lenne.
Éberdenie kellene a HTC-nek iszonyat nagy a konkurencia.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2) Integra


Integra
titán

no, ezzel sikeresen tönkreteszik a desire nevet. (bár rombolták eddig is bőven)
nemtom, hogy a menedzsment miért ennyire dilettáns, de az első desire volt az igazi htc, legtöbbünk ezzel a telefonnal nőtt fel. ez volt az, ami a legtöbb embert akkor megfogott és ami a htc-t felemelte. ám ez így bőrlehúzás, semmi több.
ha lenne eszük, akkor egy csúcstelefont dobnának össze, korszerű anyagfelhasználással és az eredeti desire formavilágával, nem olyan böszmeséget mint a onex, egy gyári 4.1-et s4 soc-kal, erős akksival és kész is.
semmit sem ér a név, ha nincsen mögötte a tartalom és ugyanaz az érzés, ami akkoriban volt.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) darkpower


darkpower
aktív tag

Semmit nem fog érni a névhez való visszatérés, ha nem lesz mögötte hasonló hardver mint akkoriban a desire esetén. Az árról már ne is beszéljünk...

(#4) Wajk


Wajk
addikt

már bocs, de elég gyenge kis hír, több infó van azért már..., szerintem nem kellene erőltetni ezt a ONE V utód dolgot... (a ONE V HW-jához nem sok köze van. A Desire V házát, a kameráját is megkapta, a fentebb említett dolgok lettek benne upgradelve. Ha a ONE V lenne az alap, akkor az a kamera csücsülne benne és hasonló kialakítást kapnánk. Szerintem a HTC nem akarja a (Legened ->) ONE V vonalat megtörni egy ilyen HTC ONE X re hajazó designal...)

szerintem az elnevezése is mutatja, hogy a ONE X-nek cisnáltak egy öcsikét :D

Egy kis adalék... (jó árral amit mostanában hirdet a HTC, nem olyan rossz ez...)

4 inch WVGA(Super LCD)
114g, 118.5 x 62.3 x 9.3 mm
HSPA/WCDMA(Asia/Europe 900/2100 MHz), GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz)
5 MP camera, AF, LED flash, BSI sensor, F2.0, 28mm, WVGA video recording, HTC Image Sense Chip
1 GHz dual core (no more information of this SoC)
4GB ROM, 768MB RAM, microSD slot, Dropbox 25GB for 2 years
1650 mAh battery(removable)
Beats Audio
Android 4.0.4 + Sense 4.1

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#5) bagkri01


bagkri01
őstag

Megváltoztathatják a nevet, de semmit nem fognak érni vele, ha ezt is 100k-ért adják a T-nél előfizetéssel 2 éves rablánccal, függetlenül meg 130k-ért. Kicsit többért már samu vagy Lg csúcsgépet vesz az ember. De a HTC rajongók azt mondják, hogy a sense felület az hűűű meg áááááá, nagyon nem éri meg azt a plusz pénzt, szerintem. Én teljesen jól elvagyok a stock androiddal is.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#6) ThorsHUN válasza Integra (#2) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Hat azert a desire-el is elkurtak egy rakat dolgot rendesen.
A desire vs sgs harcban is pont ugyanaz volt mint most a onex vs sgs3nal.
A HTC odatette magat a kulsoben a samu meg szetveri belsoben..

A HTCnek hoznia kellene a HTCs stilusjegyeket (ONEX nagyon jo pelda), a kijelzot, de emellett az akkucsere, bovithetoseget, plusz wolfson DAC es snapdragon proci... az arazast meg lentebb vinni es kul.
Kozepkategoriaba meg mehet a legend vonal. 2 magos snapdragonnal fem boritassal jo kijelzovel jo arazassal!!!
Idoben es nem keson vagy koran. A mostani negymagosok elhamarkodottan erkeztek. A tepsik helyett egy 4,5es kepatlo ugyanolyan felbontassal brutalis iphone szeru keppontsuruseget eredmenyezne..
Eh...

Elnezve a kepeket es a specet, ezzel az ajanlattal, ha MOST kijonne akkor rugna labdaba 60 ropis fuggetlen aron... DE! Mire kijon az XPERIA U es a SGACE2 mar olcsobb lesz es nem sokkal lesznek rosszabbak...
1 GB RAM kotelezo lenne, ICS kotelezo a tobbi eleg jonak tunik. Az arazas kulcsfontossagu.

[ Szerkesztve ]

(#7) darkpower válasza Wajk (#4) üzenetére


darkpower
aktív tag

Az a baj,hogy ilyen hardverrel max 60-70k az, amiért megérné. 100 alatt viszont tuti nem adja a htc

[ Szerkesztve ]

(#8) NoMagix válasza Brutális eb (#1) üzenetére


NoMagix
addikt

+1
én is gondolom.

Ha az árakat csökkenteni akarják, akkor ennél már éreztetniük kellene, de nagyon!

(#9) Bambusz00


Bambusz00
csendes tag

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy miért nem fogy az one sorozat, mert az one x az jobb, mint a galaxy s3, és mégis a vacak s3 fogy, az one x meg nem.

(#10) hunter84 válasza Wajk (#4) üzenetére


hunter84
aktív tag

Én sem értem, Andante miért erőlteti ezt a "One V utód" dolgot. Semmi köze egymáshoz a két telefonnak sem külsőre, sem belsőre.

Ha nem kötne a hűség a One V miatt, asszem váltanék, régóta vártam már egy fasza kis 4"-os masinát, és az általad linkelt képek alapján biza' piszok jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#11) Wajk válasza hunter84 (#10) üzenetére


Wajk
addikt

nem (csak) ő erőlteti, az összes média az első szivárgásokkor ragasztotta rá, gondolom valaki arra gondolt, leírta és aztán mindneki átvette... és rajta maradt

Bambusz00: valahol írta valaki, hogy pl az Olimpián az SIII volt mindenhol, a marketingje a Samunak valljuk be elég ütős. A Média meg a HTC vel kapcsolatban a kopásokkal volt elfoglalva, szóval én nem nem nagyon csodálkoznék.

Kis EU ország vagyunk, számold össze magadban hány SII és hány ONE X reklámot láttál...

darkpower: árral egyet értünk majdnem, szerintem nem fogja közelíteni a 100-ast, az hiba lenne részükről. Ha megteszik, bukás lesz ez is. Nekem tetszik ez a teló, megkapja az ImageSense chippet is, szóval egy jól betalált árral, szerintem 80K jó kezdet lenne.

Mondjuk független 80K, szolgáltatóknál meg 60-70, szerintem az vállalható.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#12) lohn


lohn
tag

Nem lehet, hogy az a One V, Desire V akart lenni? Mert a ház külso méretei tizedmilliméterre megegyeznek vele.

https://www.youtube.com/channel/UCgMa4yBZEp-ALnsqH_ZtvrA

(#13) Pete55555 válasza Wajk (#4) üzenetére


Pete55555
addikt

768 Mb RAM-al már csak az árazás lesz kérdés nekem. One S árban meg csak nem adják majd. Vagy igen ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#14) Wajk válasza Pete55555 (#13) üzenetére


Wajk
addikt

ez meg a másik ami talán a normális árazás mellett szólhat, hogy a "kisherceg" ONE S éppencsak 100 felett van, kíváncsi lesz, nagyon :K

(#12) lohn: #10, első bekezdés...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15) Wajk


Wajk
addikt

pár bónusz kép... hogy emeljem a pH! színvonalát ;)



iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#16) lohn válasza Wajk (#14) üzenetére


lohn
tag

Megtaláltam a #4-ben :)

Erre le is cseréltem volna a Desire S-emet, de úgy látom ebbol is hiányzik az elolapi kamera :(

https://www.youtube.com/channel/UCgMa4yBZEp-ALnsqH_ZtvrA

(#17) Beri78


Beri78
őstag

az ár lesz a döntő!!!!

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#18) -B-


-B-
senior tag

Miből gondoljátok, hogy 70-80 k körül fogja ezt dobálni a HTC?
Hardveresen erősebb, mint a One V, tehát egyértelműen drágább is lesz!
One V-t sem lehet kapni függetlenül, gyári garival 80 k alatt.

(#19) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát ez így nem tudóm. Ha a szokásos HTC árazást veszem alapul :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) Wajk válasza -B- (#18) üzenetére


Wajk
addikt

de abban ott az Unibody ház, az egyedi kialakítás és a HD videófelvétel...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#21) Integra válasza ThorsHUN (#6) üzenetére


Integra
titán

htc saját maga alatt vágja a fát. amíg még van.
én nem tervezek több htc telót venni, a desire kiszolgált 2.5 évet. azóta meg lelépte a konkurencia.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22) DS39


DS39
nagyúr

az Ace 2 vetélytársa lesz, magasabb órajelű proci, nagyobb aksi és kijelző ami ennél a pluszt jelenti ahhoz képest. tehát ha sokkal 70k fölé mennek a szolgáltatóknál, már nem fogja megérni ezt választani.

[ Szerkesztve ]

(#23) Matada2.3 válasza Wajk (#4) üzenetére


Matada2.3
veterán

Azért gyenge ez a hír mivel én ez engadgeten olvastam 2 órája és ott is csak ennyi van, és az itteni író nem nézett utána mélyebben. Te profi vagy mivel még több infót tudtál összeszedni. :K

Finn the human

(#24) HardRic


HardRic
addikt

Abból a pénzből amiből kifejlesztették és legyárttatták ezt a típust, reklámozhatták volna a One szériát. Februárban úgy nézett ki megjött az eszük, de megint rossz úton halad a HTC.

(#25) Wajk válasza Matada2.3 (#23) üzenetére


Wajk
addikt

köszi. igen aztán láttam, hogy az Engadget is ennyit hozott le, pedig ők szoktak meglepetés infókkal és Hands-On képekkel szolgálni... ez van.

HardRic: annyiba azért ez nem került, a kínába készült két SIM-es Desire V(stb.) házába (aminek a tervezésébe már akkor sem haltak bele mivel majdnem a ONE X kicsinyített mása) tuszkoltak bele pár fokkal jobb HW-t és kész is voltak. Nem verték magukat nagy költségbe, ne féltsd őket :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#26) -B- válasza Wajk (#20) üzenetére


-B-
senior tag

És akkor szerinted emiatt ez már olcsóbb lesz?

Én még nem nagyon találkoztam olyan esettel, hogy egy adott gyártó az újabb, erősebb készülékét olcsóbban adta volna, mint egy régebbi, gyengébb modellt.

Félre ne érts, nekem tetszik ez a telefon, de ismerve a HTC árazását... felejtős!

Jah, és a HTC állítólag már cáfolja a pár nappal ezelőtt napvilágot látott pletykákat, miszerint drasztikus árcsökkentésbe kezdenének!
(Nem tudom, ez mennyire igaz, itt olvastam róla.)

(#27) Wajk válasza -B- (#26) üzenetére


Wajk
addikt

értem amit mondasz, nincs is értelme vitatkozni rajta, hacsaknem az egyikünk be tud szivárogni a HTC-hez :D szóval én azt mondom meglátjuk.

A HTC-t ismerve szerintem is túlárazott lesz, de mivel nem döngetik a plafont a nyereségi mutatóik, okozhatnak meglepetést egy kedvező bejelentéssel.

De mint mondtam nem is érdemes rajta fárazstani magunkat, mert valszeg a héten a hivatalos bejelentéssel valami árat is kapunk.

Mondjuk én akkor sem esek kétségbe, ha az induló ár magas lesz, meglátjuk hogy alakul az pár hét alat és a szolgáltatóknál. Elég nagy a tumultus készülékek terén...

Az ONE V fícsöröket azért említettem, hogy van amiben a ONE V jobb, ezért lehet esély a közel azonos árazásra (optimista szemlélet)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#28) Integra válasza HardRic (#24) üzenetére


Integra
titán

szerintem a következő módon tudna életben maradni a htc, csinál egy saját galaxy nexus-t. évente kiad belőle egy típust. csak egy telefon. a legjobb hardver ami elérhető és kőkeményen ráfekszik a sense mentes supportra. vagy lehet sense is, de csak opcionális legyen. (mert amúgy a sense tök felesleges és csak erőforrás zabáló, a holo nagyon rendben van). max írjanak a gyári holo-ra widgeteket.

az, hogy mellette éppen megint milyen rókabőrt húznak le melyik típusról mindegy, úgyis idővel látnák a lényeget az eladásokban és elkezdenék ritkítani a kínálatot. hamar látnák, hogy a komoly support és a jó hardver együtt többet ér és stabilabb és kiszámíthatóbb. mert a usernek a rohadt supportból van elege már nagyon. ígérjék meg és tartsák is be, hogy a saját nexus telefonjukra mindig megkapják azonnal a legújabb google update-t. nem nagy történet, csak kéne egy talpra esett döntéshozó aki képes ezt keresztül boxolni.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29) kissdanca


kissdanca
tag

Szép telefon. Ha jó áron lesz lehet beruházok egyre :DD

(#30) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nemár, ennél jóval több kell... Gyerünk, kell az erős konkurencia!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#31) HardRic válasza Wajk (#25) üzenetére


HardRic
addikt

Azért egy új típus kifejlesztése nem ennyiből áll, de mostmár az sem érdekel ha csődbe mennek, fossák megint az új típusokat raklapszámra, aztán csodálkoznak hogy nem tudja hova tenni őket az ember, és nincs nyereségük.

(#32) uki válasza Bambusz00 (#9) üzenetére


uki
aktív tag

Ahogy Wajk fórum társ is mondta, a marketing miatt. Az S3-nak olyan kampányt meg szivárogtatást csinált a Samu hogy az még az Apple is megirigyelheti. Folyamatosan az S3-rol beszelt mindenki, a csapból is az folyt. Az egyszeri vásárló aki a telók 90%-at megveszi azt látja nema tech oldalak tesztjeit.

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#33) Bambalazs válasza Integra (#28) üzenetére


Bambalazs
senior tag

HTC Galaxy Nexus? Jó hogy nem Samsung Desire SIII... :D

Sense nem csak windgetekből áll. Lehet, hogy több ramot eszik, ám nekem kifejezetten tetszenek azok az apró változtatások, megoldások, amik nincsenek a gyári androidban. Bár én sem szomorkodnék, ha csak Holo lenne alapból... :)

(#34) Integra válasza Bambalazs (#33) üzenetére


Integra
titán

mindegy, hogy nevezzük, de érted:) ha én lennék a főnök a htc-nél, pontosan erre a készülékre használtam volna fel a desire nevet és semmi másra, sőt soha többet. a desire lenne a htc-nél a galaxy nexus. ez a stabil jövő, nem az az agymenés amit csinálnak.

pici apró változásokat lehet eszközölni a holo-n, persze, de minden ilyen változtatás a frissítést lassítja és rontja. ezért én max widgetben gondolkodnék alapvetően ami maradna tipikus htc. időjárás widget, vagy kapcsolók, etc.. de a holo-t nem bántanám. nagyon össze van rakva gyárilag. én egyedül exdialer-t használok kiegészítésként fekete holo témával, de minden gyári 4.1.1. olyannyira, hogy még a rom is gyári google. profi. :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35) stilo18


stilo18
addikt

Nem rossz ez, nekem tetszik...:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#36) Sundesz


Sundesz
őstag

Kövezzetek meg, de nekem kifejezetten tetszik ez a telefon, el tudnám képzelni a mostani Dezim méltó utódjának. A GPU-ról lehet valamit tudni? Egyedül az ár kérdéses, a többi rendben van.

Hörcsög Powa'

(#37) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Hát ez sem tetszik. A htc egyszerűen nem tud olyan telefont csinálni, ami tetszene nekem.. :(((

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#38) Wajk válasza kiskaktusz (#37) üzenetére


Wajk
addikt

akkor ne a HTC-k között keress ;)
nekem külsőleg majd az összes bejön, csak mindegyikkel volt valami kisebb/nagyobb bibi ami miatt elvetettem őket, most majd meglátjuk mi lesz...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#39) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

$360/€290

(#40) Wajk válasza szabi__memo (#39) üzenetére


Wajk
addikt

kezdőárnak, hmm... infó honnan?

jah megvan

ibenny : azért az hogy nagyon drága, az egy kicsit erős, 85K-s ár szerintem határeset és ez nem is hivatalos ár. Szerintem nem is érdemes rajta rágódni, majd meglátjuk mennyi lesz hivatalosan és egyeltalán mennyi lesz itthon illetve ha lesz akkor szolgáltatóknál mennyi.

Mint írtam, szerintem max 80K független és 60-70 szolgáltatói lenne reális

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#41) ibenny válasza szabi__memo (#39) üzenetére


ibenny
senior tag

Ennyiért ez nagyon drága.

(#42) Wajk


Wajk
addikt

egy kis adalék még az árhoz (tudom éppen én pofáztam, hogy nem éri meg). A kínai forrás HK2820 árat említ, náluk a ONE X HK5045, ami egyszerűen számolva a ONE X árának 60%-a. Az itthoni ONE X árakban nem vagyok naprakész, de ha 150eFt-al számolunk, akkor 90e Ft-os ár jön ki...

PL a Telenornál meg ha jól tudom olyan 120eFt-ra jön ki fullra a teló ami kb 70eFt-ot jelent....

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#43) darkpower


darkpower
aktív tag

Nagyon érdekelne, hogy tényleg lesz microsd foglalat, vagy 4gb az össz? Az eddigi "spec" adatlapokon nem említik,hogy microsd foglalatot is kap majd :P

(#44) Wajk válasza darkpower (#43) üzenetére


Wajk
addikt

ott van az #4

a 4GB elég vékony lenne...

up: jah még annyi, hogy ami mellett azért elsiklottunk, hogy a 4.1-es Sense-t kapja meg a teló, ami azért megintcsak egy jó pont...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#45) darkpower válasza Wajk (#44) üzenetére


darkpower
aktív tag

Azon én is láttam, hogy szerepel, hogy máshol nem igazán írtak ilyet, azért a kérdés :F

(#46) Wajk válasza darkpower (#45) üzenetére


Wajk
addikt

mert nem olyan jól informáltak :DDD
(eléggé hivatalos press füzetnek néz ki, szerintem lehet hinni neki...
ráadásul az a srác postolta ki, akinek a hands-on képeket is köszönhetjük)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#47) Dante32


Dante32
tag

Szép külső.A belső lehetne korszerűbb.Csak nehogy ezt is túl árazzák a név miatt.

(#48) bobace


bobace
őstag

Háát kiváncsi leszek. Kis túlzással bármit el lehet adni, a kérdés az árazás. Az tetszik, hogy a kijelző 4-es, de nem sok egyebet tud pluszban a Desire S-emhez képest, cserealternatíva nem lesz belőle, max 60k környékén..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#49) bigkrisz96


bigkrisz96
tag

Egy picit one x-es kívülről. :P

(#50) vatai_b válasza ThorsHUN (#6) üzenetére


vatai_b
csendes tag

lehet nagyon le vagyok maradva, de többen is mondták itt ezt, hogy "Max 60k amit megér"
Légyszi valaki linkeljen nekem egy hasonló tudású hw-t, max 4 colos screen-nel, nem elfogadható hanem jó anyag és összeszerelési minőséggel, max 60k-ért újan és függetlenül, mert megyek és lecserélem holnap rá a telefonomat!

isten ments hogy vitát indítsak vele, viszont erősen rémlik hogy anno egy kollégám sgs-e a desire-m mellett ugyanazokat a teszteket futtatva le volt maradva teljesítményben. Igaz akkor talán nálam már 2.2 futott, nála még 2.1. Azt pedig meg sem említem hogy az akkori TW minősége és használhatósága egy sense-hez képest, öhh, hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.