Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) mephi666 válasza kekecke2005 (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt nektek kellene megbeszélnetek: pl hogy hazaérsz, valamennyit lazítasz a gép előtt (mégis jobb, mintha beülnél meló után kocsmába és pár óra múlva benyomva mennél haza) és vele is többet foglalkozol... nektek kellene megbeszélni, hogy kinek mik az igényei és találni egy kompromisszumos megoldást, ami mindenkinek jó... :K ha erre nem hajlandó, hanem elvárja, hogy egyáltalán ne gépezz, csak vele foglalkozz, akkor hosszú távon nem fog szvsz működni (2. exmenyasszonyom volt olyan, hogy elvárta, hogy mindenről mondjak le a kedvéért, amit szeretek csinálni, de ha ő valamit akar, annak úgy kell lennie... pár nap alatt kihevertem, amikor vége lett és ott megfogadtam, hogy ilyen természetű nővel többet nem kezdek)

lepd meg szerintem valamivel, érezze hogy fontos neked is az egész és üljetek le megbeszélni a dolgokat... :K ha tényleg akarjátok, megoldjátok

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.