Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Zsadi válasza aldebaran (#399) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi az infót! :R Hazaérek bejelentem, hátha...
Nálam Onkyo az AVR, határozottan a frissítés után vacakol a hangrendszer.
Állítsa be újra a „digitális kézfogást” - ilyen van a menüben? Majd jobban belenézek, hirtelen nem rémlik :B
AiRLAC hozzászólássával egyetértek, nekem is volt már belőle probléma hogy bekapcsolt állapotban lett csatlakoztatva eszköz HDMI-vel, azóta nem kísértem a sorsot.

(#402) aldebaran válasza Zsadi (#401) üzenetére


aldebaran
őstag

Neeem, ezt ők írták így azért, hogy megkülönböztessék azt, hogy mit kell csinálni, címet adtak neki. :K
Ez az egész az áramtalanításról és az újracsatlakozásról szól.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#403) Zsadi válasza aldebaran (#402) üzenetére


Zsadi
őstag

Jaa :B , frappáns névadás! :)
Akkor csinálok egy hosszabb áramtalanítást, újracsatlakoztatással. De bejelentem tuti, nem árt ha tudnak róla.

(#404) leslien


leslien
nagyúr

nálam nem ismeri fel a exfat usb, illetve ssd (nem támogatott)..mi lehet a gond ezzel az új frissítéssel?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#405) aldebaran válasza Zsadi (#403) üzenetére


aldebaran
őstag

Na, bekérte a philips a logjaimat, mire azt írták, hogy csináljak egy visszaállítást az előző firmwarre. Mondtam, hogy az nem megoldás, mert azzal meg fél percre elment a hang videólejátszás közben. Inkább maradok a kikapcsolás-újra bekapcsolásnál. Le is zárták a jegyet.
Kíváncsi vagyok a következő fw-re.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#406) Zsadi válasza aldebaran (#405) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi a tájékoztatást. Nálam kb hasonló volt a válasz, mint amit korábban írtál.
Nagy ritkán jön elő mostanában ez a hiba, de várom én is a következő fw-t. Hátha... :)

(#407) ferenck


ferenck
senior tag

Kijött ismét egy új frissítés: TPM211EA 101.1.4.250
Remélhetőleg most már tényleg javították benne a korábbi hibákat. Én szerencsére nem frissítettem már egy ideje, látva, hogy több hibát okoztak.
Ha felrakta valaki, várjuk a tapasztalatokat.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#408) Zsadi


Zsadi
őstag

Áramszünet után nálatok is bekapcsol a tv?
Szerencsére nem sűrűn van, valamelyik janalban vettem észre.

(#409) pucu9011 válasza Zsadi (#408) üzenetére


pucu9011
csendes tag

Én nem tapasztaltam ilyet még egyszer sem.

(#410) Zsadi válasza pucu9011 (#409) üzenetére


Zsadi
őstag

Most látom mit írtam, hajnalban akart lenni. :)

Lehet valami hdmi cec lesz az oka, mert az erősítő is bekapcsol, de először a tv ha visszajön az áram, utána az avr. Más beállítást nem találtam rá.

(#411) aldebaran


aldebaran
őstag

Ha valakinek kell, az enyém eladó.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#412) Degeczi válasza Zsadi (#398) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A fene enné meg, ráengedtem a frissítést (ezt a topikot nem olvasva egy ideje), és ugyanez jött elő nálam is, azóta rendszeresen együtt szólnak a külső házimozi erősítővel a TV saját hangszórói! :W

Hol lehet downgrade-hez régi firmware-t leszedni?

(#413) aldebaran válasza Degeczi (#412) üzenetére


aldebaran
őstag

Érdemes lenne bejelenteni, hogy lássák, mennyi a probléma. El fogják küldeni, hogyan downgrade-elj.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#414) Zsadi válasza Degeczi (#412) üzenetére


Zsadi
őstag

Mindent áramtalanítottam utána, nem csak a tv-t, az avr-t is pár percre, most úgy néz ki jó. Legalábbis mostanában nem jött elő a ez hiba.

(#415) Degeczi válasza aldebaran (#413) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Januári hozzászólásban látom a Toengels blogot, ha ott rászűrök az OLED806-ra, leszedek egy tavalyit, pendrive-ról gondolom fölrakható?

Megnéztem az előzményeket, a tavalyi 004.105-el komolyabb gondom nem volt, így az a logikus választás:

Zsadi: köszi, kipróbálom az AVR-t is áramtalanítva.

[ Szerkesztve ]

(#416) Degeczi válasza Zsadi (#414) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Valóban, erősítő teljes áramtalanítás után egyelőre jónak tűnik, köszi! :R
Ha mégis ismét előjön, akkor viszont dowgrade egy tavalyira.

(#417) Zsadi válasza Degeczi (#416) üzenetére


Zsadi
őstag

Reméljük jó lesz. :) Pedig már én is downgradet nézegettem akkor, ha nem javul meg.

[ Szerkesztve ]

(#418) ferenck


ferenck
senior tag

Németországban már kijött a legújabb OTA frissítés, TPM211EA: 101.1.4.252. Ebben állítólag javítottak pár ismert hibát. Reméljük, már régóta nem mertem frissíteni, mert most jól működik, nem akartam elcseszni.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.