Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

Kíváncsian várom. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) nagysuhi


nagysuhi
tag

Muszály az iPad árát csökkenteni, a Saturnban is 120.000 az alapgép

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#3) CarKiller47 válasza nagysuhi (#2) üzenetére


CarKiller47
tag

(#4) kaller1


kaller1
veterán

Valszeg belehalnának, ha az amúgy is lowend árkategóriás iphone árát 1 napig 10%-kal csökkentenék.

.::> <::.

(#5) kristof83 válasza kaller1 (#4) üzenetére


kristof83
aktív tag

Nem halnának bele, de most őszintén... minek csökkentsék az árát, ha kétszer ennyiért is ugyanígy vinnék???

(#6) Phoenixy válasza kaller1 (#4) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Lehet, hogyha csökkentik az árát nem veszik meg annyian. :DDD
2012:
Apple bejelentés:"A 64GB-os iPhone 5 csak 100e Ft-ba fog kerülni 300e Ft helyett!"
4 millio (nagyon gazdag )Apple fan"- Csak 100e...ilyen olcsón nem kell iPhone"

Motorola Edge 20 Pro

(#7) kaller1 válasza kristof83 (#5) üzenetére


kaller1
veterán

Az ilyen húzásokkal teszik még unszimpatikusabbá magukat. Hogy ne legyenek képesek egy ilyen, számukra elhanyagolható anyagi "veszteséget" produkáló engedményt adni 1 napig, az nonszensz. Legalábbis szerintem. :)

.::> <::.

(#8) Malachi válasza kaller1 (#7) üzenetére


Malachi
addikt

te már tudod, hogy mi lesz akcióban? akkor ne titkold tovább!

(#9) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem felesleges 10-15%-os kedvezményeket várni az Apple-tól, főleg Magyarisztánban. Ha 5% lesz már azon is csodálkozni fogok. Apropó a múltkori 20 éves a nemtudommilyen apple bolt "visszanyerheti a vásárlás árát" akcióban nyert valaki itt a PH-n vagy valakinek az ismerőse vagy csak kamu volt, ahogy vártuk?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) GALARDO válasza Malachi (#8) üzenetére


GALARDO
addikt

+1 Kérném az árlistát!

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#11) nagysuhi válasza CarKiller47 (#3) üzenetére


nagysuhi
tag

Álljunk meg egy szóra!

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#12) randras


randras
veterán

Az amerikai „fekete péntek” alkalmából Magyarországon is kedvezményes iPad, iPad és Mac vásárt hirdet az Apple.

Bocs :DDD

(#13) kaller1 válasza Malachi (#8) üzenetére


kaller1
veterán

Magad is elolvashatod a témaindító írásban... :U

.::> <::.

(#14) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ha 50%-os kedvezményt adnának, még úgy is drága lenne :DDD

(#16) Malachi válasza kaller1 (#13) üzenetére


Malachi
addikt

hm, elolvastam, de én csak ezt láttam:

"A hivatalos online áruház megnyitását követően az Apple idén hazánkban is egynapos kedvezményes vásárt rendez, de az akció pontos részletei csak pénteken kerülnek bejelentésre. Az előző évek alapján nagyjából 10-15 százalékos árengedményre lehet számítani, de csak a zenelejátszók, táblagépek, számítógépek és néhány kiegészítő esetén. Az iPhone ezidáig egyetlen évben sem került be a kedvezményes kínálatba."

nálad mást mutat?

(#17) kaller1 válasza Malachi (#16) üzenetére


kaller1
veterán

Nézd, ha meglepetésre bekerülne a kedvezményes listába az iphone is, azért jár egy virtuális piros pont. Ha meg még sem, akkor az van, amit leírtam, ennyi.:)

.::> <::.

(#18) mate317


mate317
tag

Itt van diákkedvezmény? Ha igen, összevonható ezzel? Akkor jó vásár lenne:)

(#20) Malachi válasza kaller1 (#17) üzenetére


Malachi
addikt

szerintem sem kerül be, csak annyi volt a lényeg, hogy legalább péntekig várj a negatív kommentárral, amikor már biztosat tudsz. :)

(#27) Csapi007 válasza nagysuhi (#2) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Saturnban volt kb öt darab annyiért...

Egy újabb pletyka az árakról, reálisnak tűnik.

Tigerclaw: Ft-ra ugyanannyi kedvezményt fogsz kapni mint az összes amerikai vagy bárki más, ezért jó hogy ezt már totál hivatalosan csinálja az Apple, nem viszonteladó mint pl. az említett Starking.

"Csak úgy mondom"

(#32) hemaka válasza mate317 (#18) üzenetére


hemaka
nagyúr

Vagy diákkedvezmény(5%), vagy fekete péntek(10-15%). A kedvezmények nem összevonhatók!

[ Szerkesztve ]

(#33) nord_ válasza tixem (#26) üzenetére


nord_
veterán

Egyáltalán nem értek egyet. Attól, hogy valakinek van pénze egy pl. egy új iPhone-ra, azt szerinted egyáltalán nem érdekli, hogy egy tank benzint megspórol? Ugyan... Ha valakinek van pénze, az közel se jelenti azt, hogy egyúttal meggondolatlanul szórja!

(#34) tixem válasza nord_ (#33) üzenetére


tixem
addikt

Én eddig nem ezt tapasztaltam. De valószínűleg az ismerőseimmel van probléma ilyen szempontból.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#35) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Hát nem értem az iphone miért nem, kerül bele... :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#36) HXY


HXY
addikt

Ha 50%-kot hirdettek volna, mint ahogy az az USA-ban szokás egyes áruházakban, akkor jól bevásároltam volna....

(#37) Jojo5 válasza tixem (#34) üzenetére


Jojo5
őstag

valószínűleg igen... ;)

nord_: +1

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.