Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

747 millióból, ha csak egyet adnának, fel sem tűnne nekik :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) randras


randras
veterán

Nagyon jó, már csak a Google+-al kellene valamit csinálni, vagy valahogy elterjeszte(t)ni, vagy belátni, hogy bukás lett az is. :(

Pedig nekem amúgy szimpatikusabb volt mindig is, mint a Facebook.

(#3) enginev3.0 válasza randras (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem sokkal bonyolultabb és átláthatatlanabb, bár nem sokat használtam
Marad a facebook...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Lehet hogy sokat költöttek rá, de hogy Androidos Mobilon nagyon el lett cseszve az új verziós térkép az már biztos.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) S-eye válasza zsolt501 (#4) üzenetére


S-eye
senior tag

Hát igen, az offline térképek hiánya nekem is fájó.

(#6) danikollar


danikollar
őstag

Kazalnyit költeni csak onnan lehet, ahol sok (nagyon sok) van.

(#7) Narxis válasza danikollar (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nahát

Thanos was right.

(#9) buktagt540


buktagt540
senior tag

Készpénzben fizettek ki annyit !? Ez biztos?

(#10) Teasüti válasza buktagt540 (#9) üzenetére


Teasüti
nagyúr

10 centesekben.

(#11) randras válasza Teasüti (#10) üzenetére


randras
veterán

Az a Samsung volt, nem? :D

(#12) schawo válasza buktagt540 (#9) üzenetére


schawo
titán

A készpénz itt természetesen a számlán dekkoló pénzt jelenti. Tehát nem értékpapírokat, részvényeket, váltókat adtak cserébe, hanem pénzt. Angolul pénzügyben minden ilyen pénzt cashnek hívunk.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13) L7wy válasza randras (#2) üzenetére


L7wy
őstag

Ez hülyeség, a Google+ szerintem összevissza veri a facebookot ha valaki tudja használni is. A g+ nem a hagyományos közösségi oldal, ahol szija mizu ismerjük meg egymást szintű kapcsolatok vannak. Sokkal inkább témák szerint vannak rendezve a közösségek.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#14) randras válasza L7wy (#13) üzenetére


randras
veterán

De nem használják, ez pedig egyenlő a bukással egy közösségi oldalnál. :U

(#15) danikollar válasza Bussmann (#8) üzenetére


danikollar
őstag

Ugye? :DDD

(#16) HuMarc válasza randras (#14) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem használják sokan, de azért használják.

(#17) zseko válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


zseko
veterán

Bizonyos szempontból bonyolultabbnak tűnik, de egyébként, miután rászántam két egész napot a nyomkodására :D szerintem jobb mint a Fércbook. Pl. van animált gif (nem mintha ez akkora nagy valami lenne, de akkoris :) ), és ami tetszik, az a tematikus szintek a feliratkozott közösségekben. Hogy is magyarázzam el, pl. van két közösség amire feliratkoztam, egyik a Humor, a másik a Főzzünk együtt! - régi és új magyar receptek. Na és itt nem összehányva van minden mint ahogy a facen lenne, hanem alcsoportok vannak, a főzésesnél például ilyenek: Trükkök, Levesek, Főételek, Sütemények, stb. A Humornál szintúgy, Viccek, Képek, Videók, GIF, stb. Szerintem ez zseniális megoldás (na jó, ésszerű), na és persze mobilon is és tableten is jobban néz ki az egész mint a face.

(#5) S-eye elérhető az offline térkép így is, vagyis letölthető a térképrészlet ugyanúgy, csak kicsit másként.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#18) L7wy válasza randras (#14) üzenetére


L7wy
őstag

De használják, csak valószínű hogy nem az ismerőseid. [link]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#19) cer


cer
tag

Majdnem nullszaldósra kijött a Google... ezt nevezem!

(#20) llaszlo


llaszlo
veterán

Ha már erre költöttek ennyit, akkor igazán kidobhatnának egy offline vektorgrafikus térképet is ami ingyenes. Az egyéb szolgáltatásokhoz továbbra is kellene net.

(#21) enginev3.0 válasza llaszlo (#20) üzenetére


enginev3.0
félisten

Múltkor 25 percet mentem gps-szel, és alig 7 megát használt el, csak gsm nettel
Teljesen jó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#22) zsolt501 válasza enginev3.0 (#21) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Az a 7 Mega több is lehet, ha nagyobb távolságot mész, pl autópálya.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#23) HuMarc válasza llaszlo (#20) üzenetére


HuMarc
addikt

Azt ügye tudod, hogy ilyen nem lesz sosem? Offline nem látszanak a reklámok, a Google pedig nem karitatív szervezet. Lehet venni egyébként Offline navit Androidra. ;)

(#24) llaszlo válasza enginev3.0 (#21) üzenetére


llaszlo
veterán

Aha, 7 mega roaminggal mennyibe is kerül??? És kint nem 25 percet kell használni.

(#25) zseko válasza HuMarc (#23) üzenetére


zseko
veterán

Miért ne lehetne? A kettő nem függ össze, más offline progiban is vannak reklámok, egyszerűen megoldható. És eddig én egy deka reklámra nem emlékszem ami a maps-ből jött volna.

HR24.hu

(#26) enginev3.0 válasza zsolt501 (#22) üzenetére


enginev3.0
félisten

Pesten mentem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#27) llaszlo válasza zseko (#25) üzenetére


llaszlo
veterán

Reklámra én sem emlékszem, igaz mostanában nem használtam. Ráadásul most rengeteg panasz van rá, hogy elrontották. Ezért nem is telepítettem.

(#28) zseko válasza llaszlo (#27) üzenetére


zseko
veterán

Én próbáltam, fent is van, vnnak benne jó ötletek, ugyanakkor valóban funkciószegényebb lett az egész, azt hibának tartom én is. Ugyanúgy, mint még az elején a vásárolt programjaim külön fülön voltak a marketen, így könnyű volt újratelepíteni őket, most meg ömlesztve van az összes eddig felkerült között, egyszerűen nem értem ez miért jó, és melyik hülye találta ki hogy így legyen, hát még aki jóvá is hagyta mint "fejlesztés" :F ?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#29) Integra


Integra
titán

most már csak egy profi offline navi kell és az igo-t lenyomni végre.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30) zseko válasza Integra (#29) üzenetére


zseko
veterán

Az kellene, de nehéz lesz szerintem, én most sem tudok leszokni az iGO-ról, nincs normális alternatíva rá. Ritkán járok pesten, és az iGO-ban az a jó, hogy jelzi és mondja is melyik sávban kell menjek. Ezt eddig az általam próbáltak meg sem közelítik (gmap, waze) Igaz, ezek online-ok, offline-t nem próbáltam még másikat, egyrészt nem is tudom milyenek vannak még (tényleg, milyenek vannak még?) a hárombetűsön kívül, másrészt mivel nemtudom milyenek ezért látatlanban nem is fogok kiadni rájuk több tízezret.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#31) #06658560 válasza enginev3.0 (#21) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nyaralás Mo-n lesz, két hét. Ez az oda-vissza úttal olyan háromezer, háromezer-ötszáz kilométer utat jelent majd- szerinted ebből levonva a belföldi(Németo.) ezerkettőszázat mennyi lenne a telefonszámla a végén?

#30 zseko: Garmin, Naivgon, van hozzájuk HUD is extraként. :) A Tomtom térképek nyugati környezetben kifejezetten jók.

[ Szerkesztve ]

(#32) zseko válasza #06658560 (#31) üzenetére


zseko
veterán

Nem sűrűn járok nyugatra így a TomTom kiesik, nekem itthon kell hogy működőképes legyen :) Végülis pest a kritikus, a sávváltások jelzése az iGO-ban kifejezetten tetszik, ha nem lennének ekkora balf...ok hogy nem adták ki androidra már meg is vettem volna. (így is megvan, mert a Spica-hoz járt)
Navigont próbáltam, az a térképig sem jutott el, összeomlott a megnyitásakor.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#33) Teasüti válasza zseko (#32) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Van Android-ra iGo, bár azt nem tudom a legújabb verzió is elérhető-e.
A megvásárolt térképeket felmásolod telefonra, maga az alkalmazás meg ingyenes.

(#34) zseko válasza Teasüti (#33) üzenetére


zseko
veterán

Ilyen nincs, a hivatalos oldalon sem találni rá utalást, amiket a telefonokhoz adnak, mint nekem a Spica-hoz, azokat pedig nem lehet használni más telefonon. Vagyis jogszerűen nem, csak azon az eszközön lehet amelyikkel adták. Másik dolog hogy a felbontása egyébként sem jó, tehát hiába van meg nekem Spica-ra, azon 320x480, de az S4 meg 1080x1920, hülyén mutat rajta. Szóval nincs olyan hogy ingyenes iGO, mivel ki sem adták így hivatalosan androidra, az egyedüli amit marketből is el lehet érni az az arab verzió, amit mi alapból nem is látunk. Sem az igo.hu, sem a naviextras.com oldalon nincs utalás ilyenre. Ha lenne, akkor nemkeringene ennyi elcseszett buherált megoldás a 'sötét oldalon'. De ha megtudod cáfolni konkrét linkkel ahonnan elérhető hivatalosan ingyenesen és/vagy megvásárolható akár a program akár a térkép bármelyik androidos telefonra azt örömmel veszem.

HR24.hu

(#35) Teasüti válasza zseko (#34) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nocsak, az eredeti ph!-s hozzászólást már azt se tudom hol keressem, amiben a link van, de úgy látom némi keresgélés után, hogy jelenleg tényleg nem elérhető az iGo my way Android. Elég fura.
Még van pedig TB mentésem is róla, bár térkép hiányában régen sem tudtam használni, de az tény, hogy elérhető volt az .apk vmi support jellegű aloldalról a hivatalos honlapon. Aztán ha volt hozzá vásárolt térképed, azzal működésre lehetett bírni.
Sajnálattal látom, hogy ez már nem él.
Ettől függetlenül amit annó letöltöttem a telefonomra (nem Spica), az nem virágbolti verzió, bár azóta biztos elavult, ha befejezték ezt a projektet. :(
Amúgy nem navigálok, bocsi, nem voltam naprakész. :B

(#36) zseko válasza Teasüti (#35) üzenetére


zseko
veterán

Nincs gond, csak gondoltam hátha tudsz esetleg olyat amit én nem, mert eddig számomra ez volt az ami pesten bevált a sávváltások miatt amikhez nem vagyok hozzászokva. A Spica-s verziót térképfrissítéskor a navigon programja nézte hogy milyen telefonnal frissítek, valami azonosítók alapján hozzárendelte a telefonhoz és mással nem működött. Most próbálkozom a Navigonnal, de hogy még azért a kiegészítőért is pénzt kérnek, hogy mutassa a sávváltást hova soroljak, hát... :U

HR24.hu

(#37) Integra válasza Teasüti (#33) üzenetére


Integra
titán

nem, nem teljesen így van.
az nng valóban elkészítette az igo android-os változatát és működik, köszöni szépen jól van..
csakhogy... az isten tudja milyen szerződések és licenszelések miatt nem árulhatják a play-ben, úgy, mint az igo-t az apple-nél. egyszerűen olyan szerződést kötöttek valamiért, hogy nem árulhatják.
csak úgy lehet legálisan igo android-os telefonon, hogy ha az adott gyártó kifejezetten az adott típust azzal árulja már előtelepítve. a samsungnak volt régen egy ilyen telefonja.
tehát ha mondjuk a htc azt mondja, hogy a one-t igo-val árulja, akkor lekell szerződnie külön az nng-vel a one telefonra, előtelepíteni és úgy teljesen legális és minden frissítést azonnal és ugyanúgy fog kapni mint az iphone-ra vásárolt igo.
én konkrétan ezért leköpöm az nng-t, mert cserben hagyott engem is még rengeteg mást, akik anno már 2005-ben megvették az sd kártyán. felőlem meg is dögölhetnek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38) zseko válasza Integra (#37) üzenetére


zseko
veterán

Egész pontosan 4 ilyen készüléke volt a Samsungnak:
- Spica
- Omnia II
- Galaxy S2
- Galaxy R

Itt gondolom még egyéb dolgok is voltak/vannak, mert a Spica-hoz megkaptam, az S2-ről viszont sehol nem találtam hogy adták volna hozzá.

HR24.hu

(#39) Teasüti válasza Integra (#37) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Akkor marad az apk átmentése, gondolom az nem illegális, ha másik telefonra nemes egyszerűséggel átmásolod.
Elvégre az általam hivatalos forrásból letöltött is bármiféle kérdés nélkül elindult a telefonomon, aztán térképekért nyavalygott.

(#40) zseko válasza Teasüti (#39) üzenetére


zseko
veterán

De. Illegális. A Spica-hoz adott változat legalábbis mindenképpen, a kézikönyvében benne van. És ez alapján gondolom a többi sem nagyon kivétel, kivéve persze ha mondjuk elérhetővé tették mint említed, ha úgy van meg neked az gondolom legális lenne.

HR24.hu

(#41) erdoke válasza zseko (#38) üzenetére


erdoke
titán

Omnia II nem androidos, hanem WinMo-s iGO-val volt szerelve, tekintve a platformot.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.