Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ithomas


ithomas
őstag

Biztos sokan vannak, akik csak azért nem vettek idáig PSP-t,mert nem volt ződbe... ;]

Real eyes realize real lies!

(#2) mephi666 válasza ithomas (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah... eközül a 4szín közül talán a zöld az, amit el tudnék képzelni egy 20éven felüli kezében :) a karneváli színekről egyébként nekem automatikusan a rio-i karnevál ugrott be a színességével: :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Jofi81 válasza mephi666 (#2) üzenetére


Jofi81
őstag

20 éven felüli vagyok, de kéket vennék. Viszont eddig sem a szín tartott vissza a vásárlástól... :D

(#4) Devid_81 válasza mephi666 (#2) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Erről a lányról az egyik szín hiányzik :D

...

(#5) mephi666 válasza Devid_81 (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

biztos a mellén van a piros :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Croissant válasza mephi666 (#5) üzenetére


Croissant
aktív tag

vagy a rózsaszín a ... nha ott :D

(#7) MBazsee válasza mephi666 (#2) üzenetére


MBazsee
tag

Francba a színes PSP-vel! A leányzót hol lehet megvenni? :DDD

(#8) mephi666 válasza MBazsee (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

1hónap múlva riói karnevál :) menj el és talán láthatod :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) MBazsee válasza mephi666 (#8) üzenetére


MBazsee
tag

Értve, felírva, jegyek megrendelve. :DDD

(#10) .tnm


.tnm
addikt

vajon marketingesek mennyit agyaltak azon, hogy a felső képen a 4 színt olyan elrendezésbe rakják (konkrétan a sárgát, meg a zöldet felcserélve), hogy ne windows promónak tűnjön távolról :D

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#11) littlelion21


littlelion21
addikt

Most komolyan, ez fogja (szerintük) fellendíteni az eladásokat...? :U

(#12) simonzé


simonzé
addikt

Love parade...

I don't fit in. I fit out.

(#13) Thrawn válasza .tnm (#10) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha ezt előbb mondod... :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14) wolruf válasza Jofi81 (#3) üzenetére


wolruf
őstag

29 vagyok, de amikor japánban jártam lecsaptam egy kék PSP-re (ez még a sima FAT, ott volt egy csomó színben). Tényleg azért vettem ezt, mert nagyon szép. Nem ez a szín mint a hírben, hanem egy mélykék. Semmi pénzért nem cserélném se Slimre, se a 3000-es sorozatra :) Imádom ezt a gépet, és itthon tényleg ritka ilyen változatban. :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15) oettinger01


oettinger01
őstag

szvsz ez már csak kinlódás... még egy bőrt le kell húzni erről a csodáról :DDD

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#16) wolruf válasza oettinger01 (#15) üzenetére


wolruf
őstag

Szerintem még mindig jó gép. Tény és való, hogy picit több frissítést is tuszkolhatnának bele (ne csak mikrofon mint óriási frissítés, hanem webcam, hogy a Skype is menjen). Sajnálom, hogy a Skype funkció nem megy a FAT-en, ezt tényleg irigylem az újabbakban.
Egyébként maga a vas teljesen jó. Szép még mindig a grafikája, gyors, látványos. Jó cucc ez :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#17) oettinger01 válasza wolruf (#16) üzenetére


oettinger01
őstag

nem is arra irtam ezt, hogy ne lenne jó dolog, nekem is használ egyet az egyik ismerősöm csak akkor már ha frissitenek akkor ne csak a szinben tegyék azt hanem akkor ahogy te is irtad egészitség ki funkciókkal, mert különben csak olyan hatású az egész, mint az autóiparban a rácfelvarrás :P

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#18) wolruf válasza oettinger01 (#17) üzenetére


wolruf
őstag

Ebben igazad van :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.