Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Jónak tűnik, de remélem nem kell a fél havi fizetésemet rákölteni, ha teljes tartalmában akarom élvezni a játékot.

(#4) oriic válasza ProEvoFan (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz lootbox, csak skineket lehet majd venni valós pénzért.

Live-Die-Respawn

(#6) ProEvoFan válasza oriic (#4) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az istenekre megesküdtek hogy nem lesz lootbox.Nem is erre gondoltam.Hanem a kiegészítőkre, kb olyanra, mint amit az Activision csinál a Destiny 2vel. .

(#7) oriic válasza ProEvoFan (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz fizetős sztori DLC

"Speaking at PAX West today, the developer said that although players will be able to buy cosmetics and gear if they want to, anything related to its story must be available for everyone to access."

Live-Die-Respawn

(#8) ProEvoFan válasza oriic (#7) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez kimaradt.Csak a lootboxról hallottam. Köszi!Ez jó hír.

[ Szerkesztve ]

(#9) Zoltn


Zoltn
senior tag

Hát ebbe sem sok egyediséget oltottak. Mintha minden jelenetet láttam volna már valahol. :(
De hátha! Ha jó értékeléseket kap úgyis megveszem. :C

"Music is your only friend. Until the end!"

(#10) papelado


papelado
aktív tag

Ugra bugra bugris cucc.Bukó.Egy modernizált Kotor hosszú alap storyval mai grafikával rengeteg párbeszéddel illetve választhatóbb akció orientált harcokkal.Az kellene...Nem ez a béna büdö9s bogár pattogás lenyúlt vasemberes megoldásokkal..
Újabb szégyen a bioware-től .Ea szukává válltak végleg.

Drágaszágom....

(#11) #65537792


#65537792
törölt tag

Kicsit mass effect, kicsit titanfall na meg destiny. Nagyobb lesz a füstje minta lángja.

(#12) mikej95


mikej95
aktív tag

Színes meg minden, de ha jobban megnézzük a videókat ez egy szürke massza elég sok játékból összegyúrva. Múltkori előzetes igazi kuriózum volt, nyolcadvonalbeli színészek mondták alá a szöveget egy előre rögzített játékmenet videóra, mintha ők játszanának.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#13) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Adjunk még egy esélyt az EA-nek sorozat 112. részének reklámját látták ;)
Nagyon örülök,hogy ez a multi-coop nem az én ízlésem,mert lehet beszopnám én is. Nincs lootbox,nincs fizetōs dlc (bár azt mondták a késōbbi Javelinek fizetōsek lehetnek),free unlimited content mese habbal... Kutyából nem lesz szalonna,de ne legyen igazam.

Life, Uh, Finds A Way

(#14) eeXaa


eeXaa
addikt

...kezd egyre kevésbé érdekelni... valamiért olyan érzésem van hogy a warframe fizetős verziója lessz ebből...

(#15) #80123904


#80123904
törölt tag

Engem az nem zavar, ha más játékokból "lopkodják össze" a dolgokat. Csak tegyék ezt jól.
A shadow of mordorban se volt sok egyediség, mégis baromi jó játék volt. Persze más kategória.

Természetesen megvárom, amíg bekerül ea/origin accessbe és 'ingyen' megnézem, de az alap koncepció nekem tetszik. Vasembernek lenni jó.

(#16) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Brutálisan erős lesz az év eleje. Meglátjuk, hogy fog tudni labdába rúgni.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) ribizly


ribizly
veterán

A videót még meg sem néztem, de már a kommentek alapján előre félek.
Nekem már a korábbi videó sem okozott lábremegést, szóval nem én vagyok a célközönség, viszont az gáz, hogy azok akik várják sincsenek igazán meggyőzve... :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

A vasember érzés miatt tetszik az egész elképzelés, viszont minél több videó érkezik, annál szkeptikusabban állok hozzá. Szerintem a játékteszteket megvárom, és utána döntök...

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#19) exedoc


exedoc
senior tag

Minden videót megnéztem már ebből, de azonkívül, hogy jól néz ki, nem fog meg belőle semmi. Kicsit olyan mintha egy Titanfall-Destiny-Warframe keverék lenne. Nagyon scifibu*i vagyok, de ez most nem indít meg bennem semmit. :/

(#20) saelin válasza oriic (#7) üzenetére


saelin
veterán

Ezt nem tudom elhinni. :U
Vagy lehet az ördög a részletekben rejlik "story dlc" nem, de más egyéb igen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#21) saelin válasza eeXaa (#14) üzenetére


saelin
veterán

Ez akár bók is lehetne a játéknak. Csak annyival kellene jobban csinálni mint az említett játékot, hogy a story sokkal szorosabban foghatná a játékost. A Warframe-ben hatalmas szünetek vannak egy-egy story progression között és brutális mennyiségű grind-ot igényel. Nekem csak ez vette el a kedvem tőle.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.