Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) toldy


toldy
őstag

Csak nekem üres a cikk? Se explorer se firefoxban nincs semmi. :F

Megjavult :R

Olyan minimalista mint a google. :K

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#2) sp@rtan válasza toldy (#1) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Itt szöveg már van.Gondolom kép is kéne legyen :U
ON: Szerintem ötletes :K iPhone/iPT-hez nincs valami hasonló?

Megjött a kép:R

[ Szerkesztve ]

(#3) caizzz


caizzz
aktív tag

Itt található egy kis bemutató a Dockról.

Szépen festenek így együtt. :K

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#4) jubilleum


jubilleum
senior tag

kár hogy adatátvitelre nem lehet használni...

(#5) Spindlyman


Spindlyman
tag

Hm. Hm. Nekem valahogy nem tetszik. Olyan jellegtelen. Egy szürke kisegér.... Oké, hogy nagy a tudás, de a külcsín valahogy nem követi a belsőt. :U

(#6) Morden24 válasza jubilleum (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Pfff... 45 dollárért. Erős gratuláció, ilyen sületlenséget.

A HTC is hasonló áron osztogatja a dockereket, amin szintén van line out. Ott nem okozott problémát az adatátvitel.

Sectumsempra - For Enemies

(#7) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Teszt mikor lesz?

pl xxlnél már van... [link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#8) plus44 válasza caizzz (#3) üzenetére


plus44
veterán

Nagyon jól néz ki benne. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) madarasz92 válasza plus44 (#8) üzenetére


madarasz92
őstag

Szerintem is jó..

(#10) domi007


domi007
őstag

Ez mekkora XD mar, amikor eloszor kezbefogtam a telot azonnal eszrevettem a rezpottyoket az aljan...mondtam is, ebbol dokkolo lesz....igy kene lottoznom :DD :DD :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#11) #16820480


#16820480
törölt tag

jól néz ki a dolog. oké, nincs adatátvitel, de amúgy jó ötlet, több telefonhoz kéne ilyen szerintem. illetve kicsit olcsóbban, mert 45 dollár elég húzós azért. ha kicsit kevesebb lenne, akkor tuti vennék egy ilyet is.

(#12) GALARDO


GALARDO
addikt

Nagyon jól néz ki benne ha lenne ilyen telóm biztos vennék hozzá egy ilyen dockot. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#13) GALARDO


GALARDO
addikt

Most találtam tesztet:Nexus One

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#14) geri| válasza caizzz (#3) üzenetére


geri|
aktív tag

Jól néz ki :)

LiveStrong

(#15) amanoba


amanoba
őstag

esztétikus a kinézete de azon kívül...
nem lehet adatátvitelre használni, és elég fura szögben áll, kár hogy nem állíthatóa dőlés szöge. :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#16) Morden24 válasza #16820480 (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

több telefonhoz kéne ilyen szerintem

Olyan, hogy 8500 forintért asztali órát csinál belőle?
Mert ezzel a funkcióval a tizenpár évvel ezelőtti kutya-macska-maci alakú mobiltartók is bírtak. Beleállítottad a 3210-est, aztán nézhetted rajta az órát. Sőt, néhány rendelkezett azzal az extrém képességgel, hogy beállíthattad a telefon állásának szögét is.

Igazán nagy innováció. Kitesz magáért a Google ezzel a telefonnal, na :C

Igazából a színében különbözik ettől:

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#17) #16820480 válasza Morden24 (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem mondtam, hogy nagy innováció, azt mondtam, hogy hasznos, csak mondjuk nem ennyiért, hanem olyan 2-3 ezerért még beleférne. attól nagyobb innováció lenne, ha tudna adatküldést is? arra egy sima kábel is jó, most attól, hogy nem áll a telefon, szerintem semmi nem változik szinkronizáláskor, másoláskor.
ez azért jó, mert mondjuk leteszed az éjjeliszekrényre, és látod éjjel is az időt, kényelmes.

amúgy meg ott van a palm a fene nagy innovációjával, a touchstone töltővel, aztán mire megy vele? drága, rossz hatásfokú, nem sok dologra jó...

(#18) Morden24 válasza #16820480 (#17) üzenetére


Morden24
nagyúr

most attól, hogy nem áll a telefon, szerintem semmi nem változik szinkronizáláskor, másoláskor.

De, elég sokat. Pl. nem szaladgál a számítógéped mellett, az asztalon stb. a telefonod a seggében egy kábellel, amit meglökhetsz, leverhetsz, végighúzhatsz az asztalon.

attól nagyobb innováció lenne, ha tudna adatküldést is?

Nem, akkor érne valamit. Ez így egy műanyagdarab, mint a Hello Kitty-s.

és látod éjjel is az időt, kényelmes.

Jaja, tehát azt feltételezték, hogy mondjuk 26 évig nem volt asztali ébresztőórám, de most a telefonomból 8500-ért szeretnék csinálni egyet.

nem sok dologra jó...

Ők legalább próbálkoznak. Ez szerintem a LOL kategóriában versenyzik. Kiadtak egy gagyi mobiltartót saját márkanév alatt.

Sectumsempra - For Enemies

(#19) #16820480 válasza Morden24 (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

most is ott van a kábel, soha nem vertem/rántottam le, esélye sincs ilyenre, mert a laptopom mögött húzódik végig, egyik oldalon a fal van, másik oldalon a laptop. amúgy mellesleg ha lenne adatkommunikáció ebben a dokkolóban, akkor ugyanúgy egy kábellel lenne a gépre kötve, de sebaj :)

azért a hello kitty-snél szebb. bár annyit elismerek, hogy ennyi pénzt egyikért sem adnék.

nem tudom mit feltételeznek, de nekem az elmúlt 10 évben a telefon ki volt téve az éjjeliszekrényre. ha meg akartam nézni az időt, akkor meg kellett keresni, rájönni hogyan áll, nyomogatni, hogy világítson, stb. itt meg ezek elvileg kényemesen meg vannak oldva.

nem tudom, szerintem a touchstone is a lol kategória. ráadásul a drága lol kategória. de tudod például mi az még, ami próbálkozásnak jó, de igazán haszontalan? a mellé csomagolt füles... amilyen vacak minőségű, bontatlanul megy a kukába (illetve a fiókba, ha még el akarom adni a telefont később)...

(#20) Morden24 válasza #16820480 (#19) üzenetére


Morden24
nagyúr

ha lenne adatkommunikáció ebben a dokkolóban, akkor ugyanúgy egy kábellel lenne a gépre kötve, de sebaj

Ha benne van a telefon a dokkolóban, akkor max. a dokkolót rántod meg, amiben csak akkor sérül a telefon, ha borul az egész.
Ha a kábel végén a telefon van, akkor ha megrántod, már egyből karcolhatod. Szóval nagyon nem ugyanaz a kettő.

itt meg ezek elvileg kényemesen meg vannak oldva.

Hát nem tudom, de a dokkoló dőlésszögét elnézve (ami megjegyzem, nem állítható) ha lerakod egy éjjeliszekrényre, ami az esetek legnagyobb többségében magasabb, mint az ágy, kevesebb esetben pedig egymagas vele, akkor az ágyról fekve kurvára nem fogsz belőle semmit látni, mert a telefon arccal felfelé néz.
Tehát ha már ezzel az ébresztőóra-funkcióval jönnek (hát most komolyan, hülyék ezek?), akkor legalább feleltek volna meg neki annyiban, hogy legyen állítható dőlésszög.

bár annyit elismerek, hogy ennyi pénzt egyikért sem adnék.

Magyarán szar a termék. Épp ezt magyarázom.
Haszontalan és drága. A legjobb kombináció... :U

Sectumsempra - For Enemies

(#21) Ulkesh válasza Morden24 (#20) üzenetére


Ulkesh
őstag

"akkor az ágyról fekve kurvára nem fogsz belőle semmit látni, mert a telefon arccal felfelé néz."

De mindent fogsz látni, mert az AMOLED kijelző ilyen szögből is jól olvasható.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#22) Morden24 válasza Ulkesh (#21) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az igaz.
Így viszont már megéri egyértelműen a pénzét ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#23) Ulkesh válasza Morden24 (#22) üzenetére


Ulkesh
őstag

Nem igazán, csak ezt az egy észrevételed javítottam, a többivel egyetéretek :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#24) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nem egy olcsó darab szerintem, habár valaki meg tudja venni a Nexus-t akkor futja majd erre is.

(#25) #16820480 válasza Morden24 (#20) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez most komoly érv, hogy meghúzod a a kábelt, és karcolódik? de vázoltad, hogy miért rosszabb ha áll a dokkolóban: borulhat az egész, akkor meg nem két hajszálkarc lesz rajta, hanem eleve eshet kijelzőjére, meg egyáltalán le az asztalról is. amúgy is ráteszi az ember egy jegyzetfüzetre, vagy valamire, és máris nem karcolódik, ha odébbrántod fél centivel...

a betekintési szögre már válaszoltak előttem.

és továbbra is tartom, hogy csak az árával van baj. engem semmivel jobban nem ösztönözne a vásárlásra az adatkapcsolat lehetősége, mert _nem arra használnám_ amúgy sem.

(#26) Morden24 válasza #16820480 (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nekem ezzel csupán annyi a gondom, hogy ki van hagyva egy fő funkció, ami a dokkolókat jellemzi.

Ez nem dokkoló, ez egy állvány.

Gondolom roppant nehéz lett volna az adatkapcsolat lehetőségét beépíteni, és akkor 99 dollár lenne.

Szerintem ha nézek egy nagy halmazt, akiknek kell egy dokkoló, akkor a halmaznak egy jóval kisebb része az, aki ébresztőóra-állványnak akarja használni.

Ergo érthetetlen az egész számomra.

Sectumsempra - For Enemies

(#27) Morden24 válasza Morden24 (#26) üzenetére


Morden24
nagyúr

Kiegészítés a fenti meglátásodra:

Egy dokkolónak helye van (legalábbis nálam), ellentétben egy kábel végén fityegő telefonnal.
A dokkoló rögzített, a kábel el van vezetve, mivel folyamatosan a gépemhez van kötve.

Ergo igen, komoly érv: egy dokkolót nem fogok meg- illetve lerántani. Egy kábellel sokkal könnyebb ezt megcsinálni.

Ahogy a kocsimat is attól féltem jobban, hogy a mellettem álló tahó rávágja az ajtót, nem attól, hogy a szembesávból átjön a kamion, és letarol. Mivel az egyik egy kivédhetetlen baleset (levered dokkolóstól a telefont), a másik meg apró figyelmetlenség, ami bosszúságot okoz (potyogás, karcolódás).

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#28) #16820480 válasza Morden24 (#26) üzenetére


#16820480
törölt tag

rendben, ezt elfogadom, végülis dokkolónak hívják, vagy mi. akkor csak annyit teszek hozzá, hogy mivel nekem a telefonnak is helye van az asztalon, így dokkolóra semmi szükségem az égvilágon. viszont egy telefonállvány nem rossz dolog, ami tölti esetleg éjszaka.

illetve munkahelyen például nem rossz dolog egy ilyenbe betolni, ami rá van kötve a hangfalra, és lehet zenét hallgatni róla, miközben töltődik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.