Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lall


Lall
veterán

A 920-at még igy sem sikerült normalisan bearazni. 2 év gyártói garival kapod annyiért a függetlent, mint itt 2 év hűséggel a függőt.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2) kbyte1024 válasza Lall (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

A szolgáltatói árak az esetek 90%-ba tiszta horror.Nem mérvadóak.Rablás amit csinálnak.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) Trevize1987 válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Teljesen egyetértek. Sima rablás. Azt hiszem a TV2 telefonos gyógyítása van ezen a szinten amit nálunk a telekommunikációs cégek engednek meg maguknak. Még jó, hogy a júnióban vagyunk és ott van mindenféle szupi bizottság akik pont az ilyen kartellek kivizsgálására szakosodtak.

(#4) HawerKing


HawerKing
őstag

Te jo eg az Xperia Z egy éves előfizetéssel 159 990 Ft (-10 000 Ft) :Y
A letezo legszarabb telo, alig vartam megszabaduljak tole

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5) halkow válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


halkow
őstag

ezért jobb függetlenbe megvenni

Alcatel onetouch idol2s the king

(#6) rootkiller


rootkiller
őstag

Ezek hülyének nézik az embereket, de nagyon. Sokszor függetlenül olcsóbban megkapsz valamit mint itt. Ilyen húzás hogy behozzák a 925-öt ami sokkal drágább mint a 920, viszont csak annyi előnye van hogy vékonyabb! Pofátlan cég ez a telenor, nem is veszek náluk telefont!

Artengo TR 990 Pro

(#7) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nem csak a Telenor.Mind rabló!!! Csak az az egy csábító bennük,hogy engedik a kamatmentes részletfizetést.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Máris kivezették a galaxy minit? Milyen boldog nap ez ;]

Caffeine addict.

(#9) kezdő válasza HawerKing (#4) üzenetére


kezdő
senior tag

Ülj le, egyes.... (és használd egészséggel az Acer telódat.... :D :D :D )

(#10) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Tudom, leírták már előttem páran, de ezt akkor is le kell írnom. Ez így már kisebb fajta rablás, amit a hazai szolgáltatók művelnek.Ne is foglalkozzanak inkább telefon eladással, ha már ennyire undorítóan pofátlanok! Takarodjanak el a fenébe ezekkel az áraikkal együtt!

(#11) littlelion21 válasza beccyboy (#8) üzenetére


littlelion21
addikt

lol :D ;]

(#12) Paul119 válasza kezdő (#9) üzenetére


Paul119
addikt

szenne lagolja magat ..tre kijelzo ,mi kell meg ? Inkabb te ulj le :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13) KovátsAti


KovátsAti
csendes tag

L925 165k-ért? Akkor már inkább veszek egy L1020-at Függetlenül... Van ahol ugyanennyibe kerül.

(#14) sid87


sid87
senior tag

Milyen baráti árak 2 éves előfizuval... 2 és egy év között 10ezer különbség? Viccces

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#15) kezdő válasza Paul119 (#12) üzenetére


kezdő
senior tag

Biztos sok Z-t fogtál a kezedben...
Jah, hogy csak az első szoftverrel készült teszteket olvastad és arra vered a nyálad? :C

Lehet TFT a kijelzője, de épelméjű ember (értsd: nem olyanok mint te) szemből nézik a telefonjukat, nem pedig 90 fokkal eldöntve. ;)

Jah és még ékezetes betűket is lehet vele írni a te csodáddal ellentétben :D :R

(#16) pit stop


pit stop
addikt

Aki a szolgáltató szidja nézzen már körül akár friss frekvenciadíjas pályázatösszegeknél, ÁFÁ-nál, és egyéb fizetendő dolgaiknál... Miért nem annyi mint a szomszédban ... :W

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#17) Pete55555


Pete55555
addikt

Lehet ezek drágák, de meg lehet nézni a többi teló árát/többi szolgáltatót.
Pl; SP/S4 mini, 3k-s csomagban itt 70/80e FT - ugyanez T-nél 85/117e :(((

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#18) HawerKing válasza Pete55555 (#17) üzenetére


HawerKing
őstag

Sajnos :((( nem ertem ezeket az arazasokat. Ha mar az ember rablancot vesz fel s fizet minden honapban tobb 10ezer forintot akkor a felso kategorias telok kozul is lehetne par ingyenes model ...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.