Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) meroly


meroly
veterán

Hurrá, itt már tárgyaljuk egy ideje ;)

mod: hogyhogy 1 napot csúsztatok a hírrel?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#2) dedike


dedike
addikt

2,2-es kijelzővel ez is felejtős lett...nekem. :U

Jó szerencsét!

(#3) meroly válasza dedike (#2) üzenetére


meroly
veterán

Bőven elég a 2,2", persze ha filmet akarsz nézni, akkor nem, dehát a mobil nem arra való :P
Most megnéztem, az én telómban 1,8"-os a kijelző és bőven elég. De a korábbi (csak a hosszú távon használt telefonokat alapul véve) még csak 1,5" volt.

Impossible is nothing

(#4) odorgg


odorgg
addikt

Hátez miez :F
szappantartó :F :DDD

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#5) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Abból a 3,2 kamerából nem akarnak megszabadulni :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6) hans87


hans87
tag

Na ez, sztem jó ronda lett.....
Az oké hogy olcsó, de attól még lehetne picit szebb...
Viszont ez a Symbian az olcsó telókba projekt nem rossz ötlet.

Nokia 5530

(#7) LA_COSTE válasza odorgg (#4) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

:))
Csónak alakja van.

(#8) mukibuci válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mi kéne bele, 12 megapixel? :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Elölről egész jól néz ki, bár a gombsor számrésze elég gagyinak néz ki (lehet csak a színe teszi) + a házikó és c gomb párosának nyomkodása sem lehet egy élmény :U
Hátulról meg egyenesen undorító szegénykém, ahogy a képeken kinéz :(
Persze élőben lehethogy valamivel barátságosabb, mint a képeken.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#10) Quasi_modo válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A 3.2 mpx nem baj ha jók a képek. És hát ez nem a csúcskategória.

valami

(#11) EczkE


EczkE
addikt

Ehhez minke C széria? Nem fért volne el máshol? Ebben mi az extra?

Asszem mindenféleképpen!

(#12) meroly válasza EczkE (#11) üzenetére


meroly
veterán

Reméljük az ára ;)

Impossible is nothing

(#13) Inarus válasza EczkE (#11) üzenetére


Inarus
addikt

Gyanítom szép lassan át akarnak állni egy teljesen új nevezékrendszerre, csak kissé bénáznak még ezzel. (Lassan tényleg kifogynak a számokból... :DDD

(#14) Airnold


Airnold
tag

Baromi ronda, talán full feketében jobb lesz, ha lesz. De a kijelző tényleg hangyányi, főleg e-book olvasásra, ami nálam elsődleges. :)

(#15) FRENK1988 válasza mukibuci (#8) üzenetére


FRENK1988
veterán

Mennyivel lenne drágább egy mondjuk 5MPx optika? Vagy lehet nem is nagyon optikán múlna. De szvsz
(#10) Quasi_modo: Akkor meg lőjenek bele egy 2MP-et Nem csúcskategória :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#16) mukibuci válasza FRENK1988 (#15) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

És mennyivel jobb egy 5 megapixeles optika? Nagyobb lesz a fájlméret és kész, a képminősége meg... :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17) meroly válasza FRENK1988 (#15) üzenetére


meroly
veterán

Arra ott a 6700 ;)

Impossible is nothing

(#18) Teszla_


Teszla_
senior tag

Pfujj, de csúnya lett. 2700/2730/6700 + valami alsókategóriás 1680 keverékére hasonlít. Akármilyen olcsón is jön, engem nem fogott meg.

(#19) n6230i


n6230i
tag

Első bekkre nekem sony j7 :) - bár az jobban nézett ki. Nem érzem úgy, hogy ez meg fog tudni állni a telefonpiacon.

Quis custodiet ipsos custodes? - Ki őrzi az őrzőket?

(#20) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Az oké, hogy az ára elvileg kedvező lesz és a tudása is korrekt, na de ehhez miért kell egy 10 ezer forintba kerülő telefon külsejét kölcsönözni neki? :F

(#21) Kumite válasza EczkE (#11) üzenetére


Kumite
aktív tag

Classic

(#22) gerilee


gerilee
aktív tag

Na igen. Ez a telefon pont úgy néz ki, ahogy egy klassikus Nokia telefonnak ki kell néznie. Ha nem lenne rajta semmi felirat, akkor is minden ki azonnal rávágná, hogy "Ez egy Nokia". Gondolom pont ez volt a Nokia célja ezzel a C sorozattal, de nekem pont ezért nem tetszik. Hiányzik belőle egy pici különlegesség, extravagancia, vagy mittudoménmi (persze a jóízlés határain belül :) ), amivel egyidévé lehet tenni egy telefont. Amivel picit több lesz a 12 egy tucatnál.

[ Szerkesztve ]

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#23) meroly válasza gerilee (#22) üzenetére


meroly
veterán

Igazad van, de én pont ezért szeretem a nokiát. Egyedinek nem ez a széria van kijelölve arra ott a 7xxx (supernova - most azt ne firtassuk milyen), még extrábbnak a 8xxx. A többi marad "csak" nokia ;)

Impossible is nothing

(#24) Inarus


Inarus
addikt

Nekem igenis tetszik. Klasszikus és visszafogott design, se nem túl szögletes, se nem túl kerek. Nem tudom, miért vár mindenki egy életre kelt designer tervet attól, hogy bevezettek egy új szériát. :F

[ Szerkesztve ]

(#25) ígyvanferi válasza Inarus (#24) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem várunk semmi ilyesmit, de azért a jóizlés határain belül is lehetne telefont készíteni. Szépérzék rul'z.

(#26) LA_COSTE válasza HardSanyeee (#20) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Figyelj, legalább nem lopják el. :)

(#27) plus44


plus44
veterán

A hátlap gánya, az eleje kifejezetten szép, visszafogott.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#28) Inarus válasza ígyvanferi (#25) üzenetére


Inarus
addikt

Nekem olyan nics... :DDD Ezek után tuti... :))

[ Szerkesztve ]

(#29) Womb


Womb
senior tag

Tényleg jó az eleje, a hátlapon látszik igazán a szánt kategória.
Ha tényleg olcsó lesz, nehéz lesz überelni a nyílt rendszerét, nagyon sok alkalmazás közül válogathat majd a tulaj. A 2.2" 16m 240x320 kijelző nem rossz olcsó kategóriában, akármit is mondtok.

(#30) Inarus válasza Womb (#29) üzenetére


Inarus
addikt

Egyet értek. Minél több olcsó okostelefont kapunk, annál elfogadottabb lesz, hogy az árképzésbe ne játszon szerepet az oprendszer megléte...

(#31) gerilee válasza meroly (#23) üzenetére


gerilee
aktív tag

Azért írtam, hogy csak picit legyen egyedi. Csak egy picit különbözzön a többitől. Csak egy apróság, nem több. De ez nem. Ez pont olyan, mint a többi.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#32) hemaka


hemaka
nagyúr

szódával elmegy :D

(#33) madstunt válasza ígyvanferi (#25) üzenetére


madstunt
addikt

A külső eléggé emberfüggő(nekem pl tetszik) és azért ez amúgy sem a 80k feletti kezdőárú ligában fog játszani ....

(#34) GALARDO


GALARDO
addikt

Második telónak el lehetne viselni és nem is lesz drága.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#35) m@xsys


m@xsys
senior tag

Lehet olcsó lesz, de ronda.
Jóizlésből -5, ha valami kivüről már nem tetszik akkor lehet olcsó, de nem kell.
A hátlap ordénáré
Samsungot és LG-t a népnek.

(#36) BossBoss


BossBoss
őstag

Hát nem is tudom. Nokia nálam nagyon visszafejlődik. Persze hardveres téren "oké", de a dizájnerek. Kirúgnám az egész bandát. Gagyi.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#37) riszter válasza BossBoss (#36) üzenetére


riszter
senior tag

Igen, eléggé az, főleg a billentyűzet szerintem. De akkor is új verziós symbian lesz rajta occsóér'! És ez kell a népnek.

Vivere militare est

(#38) meroly


meroly
veterán

Basszus, mikor mutatják már be ezt a telefont? Eddig várni... komolyan mintha valami nagy rejtély lakozna benne :N

Impossible is nothing

(#39) Ricardo


Ricardo
félisten

Kicsit barátságosabb mint az első képeken, de még mindíg nem jön be a 3 szín használata az elején, lehet hogy más színleosztásban (pl: Fekete előlap, szürke navi rész, fekete gombsor), már nem lenne ennyire "bazári) Ha kellően olcsó lesz akkor nem annyira rosz a 2,2 de a 2,4 szerencsésebb lenne. A Symbian lehozása az alsó kategóriába jó lépés :K

Már csak az a kérdésem hogy ez melyik kategóriának felel meg? Eddig volt
a 1xxx,2xxx,3xxx...stb
Most ezt nem tudom behatárolni. C5 = 5-ös kategória? Ezt nem hiszem mert akkor kategóriánként csak egy C-s telefon lehetne

(#40) meroly válasza Ricardo (#39) üzenetére


meroly
veterán

Ezek az első képek nem? Vagy vannak újabbak is?

Impossible is nothing

(#41) Ricardo válasza meroly (#40) üzenetére


Ricardo
félisten

Konkrétan erre gondoltam.

(#42) meroly válasza Ricardo (#41) üzenetére


meroly
veterán

Ugyanaz mint itt a hírben. ;)
Szerintem pofás telefonnak ígérkezik, ha raknak bele egy erős akkut, akkor tuti befutó lesz. :K

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.