Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) snots


snots
tag

Nalam ez a jatek azon kevesek koze tartozik, aminek megelolegezem a bizalmat (ilyen meg nalam a GTA sorozat, az egyszer talan PC-re is megjeleno Red Dead Redemption 2, vagy a Fallout (hehe, kivele az ujat, mert azon hala az egnek mar elore lattam, hogy semmi extra nem lesz) es meg van 2-3 ilyen.
Ertem ez alatt, hogy ezek azok a jatekok, amiket altalaban elorendelek, a tobbinel eleg, ha megjelenes utan latom, hogy milyen, ha jo, akkor lehet rola szo.

Elorendeltem a Gold edition-t. Tobbet vartam? Igen. Megbantam? Osszessegeben nem.
Ketsegtelen, hogy nem hozza azt az elmenyt, amit a harom hozott, illetve az is teny, hogy egy jo par napja hozza se nyultam, nem erzem a bizsergo kesztetest. Rosszabb lett? Igen, de meg igy is az egyik legjobb sandbox jatek a piacon.

Valahogy ugy erzem, hogy az tortent, hogy annyi minden ujat akartak belezsufolni, grafikailag, a rengeteg fele, tobbfunkcios fegyverrel, a rengeteg uj, gadget funkciokkal, jarmuvekkel, realisztikusabba tett iranyitassal, hogy egyszer csak elkezdtek kipotyogni a masik oldalon dolgok, hogy a hataridot tartani tudjak.

Valoszinuleg nem vagyunk egyedul a vilagon, akik morognak ezen, nagyon remelem, hogy ez azt fogja eredmenyezni, hogy ezek a dolgok visszakerulnek a jatekba, ha mashogy nem, akkor egy-ket DLC kereteben.

Szamomra sajnalatos az is, hogy a jatek egyik fo erossegen - nevezetesen a robbanasokon - is gyengitettek. Nem szolnak mar akkorat a dolgok, maga a robbanas kinezete is benabb lett valahogy, mint a haromban volt, amikor az ember tenyleg hatrahokolve figyelte neha, ahogy egy-egy komolyabb letesitmeny a levegobe repul. Itt van egy nagyobb pirosas-narancsos "bumm", aztan ennyi. A haromban tobb szin (kekes, gaz szeru robbanas), sokkal erosebben erezheto robbanasok voltak, nemelyik felert egy kisebb atombombaval. :)

Erdekes kerdes, hogy vajon elorendelnem-e a JC5-ot ezek utan? Most azt mondom, hogy ugyan nem teljes nyugalommal, de valoszinuleg igen. Nem rossz jatek, csak egesz egyszeruen kevesebbet nyujt, mint amire szamitott az ember.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.