Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Hát őszintén szólva ahogy nézem nem tűnik túl tudományosnak a játék. Nekem kicsit furcsa havas/hideg környezetben látni ezeket a szörnyeket. Oké arról még megy a vita hogy hideg/meleg vérű volt vagy csupasz vagy tollas, de akárhogy nézem is ahhoz hogy egy melegvérű állat életben maradjon a szárazföldön hidegben kell a tollazat vagy a bunda. Hidegvérű meg nyílván nem fog hóembert építeni télen.
Amúgy furcsa hogy elég szegényes topikja van az első résznek is a lapcsaládon, pedig elég nagy és népszerű a Jurassic frencsájz. Epic games-en én is behúztam ingyen, de nem tudtam néhány óránál többet beleölni, mert nem volt benne semmi ami megfog, pedig érdekelnek a kihalt állatok és a földtörténet. Inkább hasonlított nekem egy mobiljátékra az egész mint egy rendes pc játékra. Szóval így végig gondolva annyira nem is furcsa hogy 100 hsz.-t sem ért el az előző játék topikja.

(#2) myckey válasza KISDUCK (#1) üzenetére


myckey
veterán

Az hogy itt nem szentelnek neki nagy figyelmet, még nem jelent semmit, nem ph ból áll a világ.
A fejlesztői gárda letett már "ezt azt" az asztalra, ez pedig ahhoz hasonló stílust képvisel, csak éppen egy nagyon is közkedvelt témában, aminek elég nagy a bázisa.
A folytatásban van sok új dolog, ami annak mond sokat, aki érdekelt a játék kapcsán, aki érdeklődik iránta.

Én várom, nem sok hasonló program van, ilyen jó minőségben.Rajtam kívül még sokan mások is.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3) KISDUCK válasza myckey (#2) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát akárhogy nézem elég nagy hátszél van a játék mögött a frencsájz miatt és ezért lepett meg hogy nincs egy legalább 1-2k hozzászólásos topikja az előző játéknak, figyelembe véve hogy ez egy elég népszerű fórum országon belül. Na mindegy.

(#4) 1dude válasza KISDUCK (#3) üzenetére


1dude
aktív tag

Ez inkább pozitiv dolog.
Jó játékkal játszanak, a rossz játékon meg csámcsognak :DDD
(persze vannak kivételek, ahol van miről beszélni)

(#5) icemad válasza KISDUCK (#1) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerencsés vagy. Én még fizettem az első részért. Talán 4-5 órát vett el az életemből. Halálra untam. Pedig szeretem a hasonló játékokat. (zoo tycoon, spore, tropico, stb.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#6) KISDUCK válasza 1dude (#4) üzenetére


KISDUCK
addikt

Meglehet, a WoT 2 topikkal már 225k+52k hsz.-nél tart. ;]

icemad:

Hát fogadd őszinte részvétem, én a PUBG-vel jártam így, bár fél áron vettem, de relatíve nagyon kevés időt tettem bele, szóval majdhogynem kidobott pénz volt az is. A JWE ingyen behúzását nem szerencsének mondanám, mert nem szoktam sok pénzt kiadni játékokra általában, ha nem lett volna ingyen akkor sose próbáltam volna ki. 45-50 eurót, nem igazán adnék ki játékért (múltkor mondjuk a Horizon Zero Dawn-nál elgondolkodtam hogy meg kéne venni, de lemondtam róla), ami azért vicces mert f2p játékokban alkalmanként simán adtam ki ennyit. A héten pedig kb. 2,5k-t költöttem akciósan egy játék dlc-ire amit szintén ingyen húztam be, bár lehet hogy elhamarkodott volt, de az alapjáték (Dungeons 3) első küldetésein jókat röhögtem, szóval nem bánom akkor se ha a dlc-s kampányokat nem viszem végig vagy ki se próbálom. Remélem hogy az általam a közösbe dobott pénzből még jobb lesz a következő rész. :)

(#7) kovsol válasza KISDUCK (#3) üzenetére


kovsol
titán

Anno 1800 is egy szuper jó játék, itt meg kb halott a topic. Nem erre kell alapozni.

May the Force be with you!

(#8) MageRG válasza KISDUCK (#1) üzenetére


MageRG
addikt

"...arról még megy a vita hogy hideg/meleg vérű volt vagy csupasz vagy tollas..."
Ez a vita gyak. eldőlt.
És úgy tűnik voltak hidegtűrő dinoszauruszok is, de arról vita van, hogy ez hogy is nézhetett ki. Valszeg nem éltek tartósan a hidegebb tájakon, hanem vándoroltak mint a mai madarak.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#9) Chapel


Chapel
addikt

Subnautica pl. szebbet és többet hozott évekkel ez előtt.

Valami mobil játéknak tűnik...maximum.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#10) DudeHUN


DudeHUN
senior tag

Az első részbe is beletettem bőven 100+ órát. Főleg miután kijött a szabad építkezés mód.
Tök jó játék. Remélem ebben kiteljesedik, mert az elsőnek vannak hiányosságai. Főleg, a kevés fajta épület és, hogy nem lehet keverni a régi és új stílust.
Amúgy aki tudományosan hitelesebb játékra vágyik a témában jövőre jön a Prehistoric Kingdom. Steamen is van már egy ideje oldala. Ez meg JP. Mai szemmel ez már nem igazán dinós játék inkább kicsit szörny nevelde.

Gamer for Life

(#11) myckey válasza DudeHUN (#10) üzenetére


myckey
veterán

Csináltam neki topicot, lesz bőven haladás az objektumokat illetően, is.
Aki szereti a park építős játékokat+elég neki a filmek hangulata, az elvan ezzel. Nekem kedvencem a téma, elsőbe is 100 óra fölött van idő...elvoltam. Ez több lesz sok tekintetben.
Redditen -is- várja "pár" ezer ember...nem véletlen a folytatás sem.
Frontier tudja mit csinál, és hiánycikk ez a világ.

Építgetek, csinosítgatom a dolgokat, elnézem a lényeket...ráadásul itt már a játékmódokban, őslény viselkedésben, parképítésben és környezetben is több lesz a diverzitás.

Jöjjön csak, szürke hétköznap estékre, vagy idegbajos időszakra....tökéletes kikapcsolódás.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.