Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Helmoras


Helmoras
őstag

Vajon ha van elofizetesed, es kijon egy content dlc(nem valami felesleges skin, hanem uj palya mondjuk a bf5hoz) hasznalhatod?

(#2) tudi13 válasza Helmoras (#1) üzenetére


tudi13
aktív tag

Nem. Elvileg csak az alap játékokkal lehet játszani.

(#3) #80123904 válasza Helmoras (#1) üzenetére


#80123904
törölt tag

Elméletileg nem jön a bf V-hez fizetős DLC, csak kozmetikai cuccokat lehet vásárolni.
A többi EA által kiadott játéknál is ez a tendencia várható, hogy nem jönnek már fizetős DLC-k.

Persze majd kiderül, viszont valószínűleg nem fogja tartalmazni.
"The new business model could either attract extra revenue from customers that would normally spend less than the subscription fee on the company’s games in a given year, or expand DLC and microtransaction revenue by increasing the player base of each title."

[ Szerkesztve ]

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

bezzeg az Origin: On The House programot megszüntették.. lavli gondolkodás....
persze, érteni értem, csak... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) #80123904 válasza - = Zk = - (#4) üzenetére


#80123904
törölt tag

Tényleg a büdös EA már megint. Hogy a picsába képzelik, hogy 15$-ért játszhatsz day1 bármelyik AAA játékukkal egy hónapig. Avagy 100$-ért egy teljes évig.
Hogy a francba képzelik azt, hogy két teljes áru játéknál kevesebb pénzért 1 évig játszhatsz (minden megjelent és az adott évben megjelenő játékkal), amikor az EA játékok igen nagy részét 1-1 évig játssza az ember amúgy is.

Rohadék tolvaj banda. :W

(#6) Tyrel


Tyrel
őstag

Hosszú idő óta a legjobb dolog amit csináltak, de ezek a dolláros árak euróban, azaz nálunk hogy alakulnak majd? 1:1-ben váltják mi?

Egyébként erősen elgondolkodtam azon, hogy az éves előfizetést akár még akkor is kiváltanám, ha épp nem jönne semmi játék ami érdekel. Tudom erősen utópisztikus gondolat és kövezzetek meg érte nyugodtan, de szerintem ez az OA Prime a megnyilvánulása annak, hogy az EA (persze nem jóindulatból hanem mert többször is megégette magát, de ez részletkérdés) nyit a gamerek igényei felé, és háttérbe szórítja a lehúzós üzletpolitikát. Gyakorlatilag itt a lehetőség hogy mint játékostársadalom bizonyítsuk, hogy ez a jó irány és ezt kell követniük, ennek pedig nagyon egyszerű módja az éves előfizetés.

Az már csak hab a tortán hogy a BF:V és főleg az Anthem amúgy is érdekelnek, szóval ha összegzem még csak nem is pénzkidobás lesz a vége. :)

De komolyan, tudom hogy rózsaszín szemüveg meg illúzió meg minden, de szerintem az EA-nál vannak nagyon tehetséges stúdiók, ez a hal mindig is a fejétől bűzlött. A döntéshozóikkal, az üzletpolitikájukkal van a baj. Az OA Prime-al pontosan ezeknek a vízfejű managereknek - akik lehúzzák az egészet - lehet megmutatni, hogy bőven van még pénz a PC játékpiacban, csak meg kell becsülni a vásárlókat.

Mondhatnám úgy is, hogy - szerintem - ha az OA Prime elbukik, akkor búcsút inthetünk minden EA franchise-nak. Vissza fognak állni a lehúzós, DLC-s, ládanyitós faszkodásra örökre.

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#7) oriic válasza Tyrel (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Hosszú idő óta a legjobb dolog amit csináltak, de ezek a dolláros árak euróban, azaz nálunk hogy alakulnak majd? 1:1-ben váltják mi?"

90 euro lesz az éves díj.

Live-Die-Respawn

(#8) gantum válasza Tyrel (#6) üzenetére


gantum
aktív tag

tényleg rózsaszín. :D

szerintem jópofizás helyett (merthogy az ea pénzt akar csinálni, mint ahogy bármelyik cég) inkább kutatást végeztek és gondolom jó számok jöttek ki.

nem veszem meg a játékot:

- mert jövőre jön újabb ebből a szériából - ez az ok megszünt
- nem biztos, hogy tetszene - 15$ egy hónapra a díj, annyiért ki lehet próbálni
- túl drága a játék - havi 15$
- csak X hónapig érek rá, mert "akármi" / nem köt le sokáig egy játék sem - csak havi 15$ és csak addig fizeted, amíg tudsz/akarsz játszani

szerintem működhet, illetve úgy is néz ki, hogy ez a jövő, hogy szolgáltatások lesznek a játékiparban is, mint a hulu vagy netflix a filmeknél-sorozatoknál. ps now, kövi gen xboxnál lesz elméletileg csak streamelt játékhoz kötött "konzol"...

[ Szerkesztve ]

(#9) DrakeWood


DrakeWood
csendes tag

Azt esetleg lehet tudni, hogy a jövőheti induláskor milyenjátékok lesznek bent?

XBOX360 4EVER

(#10) - = Zk = - válasza #80123904 (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

évről évre egyre kevesebb olyan játékot "kapok" az EA-tól, (AAA) amire azt mondom igen, ezzel megérte játszani.. vagy megéri... online móka számomra alapból kilőve már egy éve, maradok sandbox-player.

esetleg egy Anthem ami érdekel... de egy Metro Exodus, Forza sorozat (és majd valaha a Cyberpunk 2077 jobban vonz )... BF széria nekem kimerült a 3-4 ben...online! akkor még éreztem ingerenciát rá...

értem én, hogy ennek is örülni kell, de öreg vagyok már madárnak... ennek örüljenek azok, akik most ismerkednek a számítástechnika világával... mert engem, vén fejemre már nem vesznek meg... de, ugye a jövő nem is az enyém ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) tatararpad válasza - = Zk = - (#10) üzenetére


tatararpad
őstag

Szerintem semmi köze a korhoz. 15 dollárért játszhatsz EA játékkal ahelyett, hogy megveszed teljes áron. Egy rakás játékot kitol az ember 1 hónap alatt, utána mondhatja is le az előfizetést, és 60 helyett megúszta 15 dollárból. Sok régebbi dolog meg amúgy is bekerül a sima olcsóbb Access-be. De aki hosszabb távra tervez egy játékkal az simán meg is veheti. Szerintem az egész modell azon áll vagy bukik majd, hogy milyen tartalmat tud folyamatosan belerakni az EA, hogy megérje megtartani az előfizetést.

(#12) - = Zk = - válasza tatararpad (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pl én nem tolok ki játékot 1 hónap alatt, nem köt le... a BF1 kampányát is már lassan 1-1,5 éve be kéne fejeznem...

" Szerintem az egész modell azon áll vagy bukik majd, hogy milyen tartalmat tud folyamatosan belerakni az EA, hogy megérje megtartani az előfizetést. "
ezzel baromira egyetértek :K meglátjuk, mi lesz belőle....de nem ringatom magam álomvilágba mindenesetre

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) sagem


sagem
addikt

Nagyon jó kezdeményezés, személy szerint minden érdekel ami biztosan tudható, hogy benne lesz: Bf, Fifa, Madden !! - végre PC-n, Anthem - bár erről alig tudni valami érdemlegeset.

Ha valaki a Fifát vagy a Bf-et megvenné akkor már megérheti az éves előfizetés, ha mindkettő venné, akkor meg pláne, de a havi előfizu is ok, a nem HC Fifa fanoknak pl simán elég lehert abból a játékból pár hónap, a BF detto.

Ha beválik, akkor az Ubi is biztosan fog hasonlót csinálni, már csak ezért is remélem, hogy sikeres lesz :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14) sagem válasza oriic (#7) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem a 90 eurós árat írd bele a posztba is, hisz minket az érint ;)
(már nem tudom az előző hszemet szerkeszteni)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15) lofagi


lofagi
addikt

Akkor július 30-án megszűnik az előrendelésem a BFV-re. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16) oriic válasza sagem (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Done. :R

Live-Die-Respawn

(#17) BoB válasza #80123904 (#5) üzenetére


BoB
veterán

"az EA játékok igen nagy részét 1-1 évig játssza az ember amúgy is."

Tipikus divat gagyik.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#18) #97093120 válasza BoB (#17) üzenetére


#97093120
törölt tag

" Tipikus divat gagyik. "

Annyira gagyik mint a te hozzászólásod . :U

(#19) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha az éves díjat nézzük, havonta 2500Ft lebontva,ami nem is olyan sok.Persze sokaknak fájó egyszerre közel 30.000Ft -ot kiadni.
Én inkább azon vagyok hogy ami kell az megveszem.Azt a évi 3-4 játékot,néha egy-egy EA cím is van köztük,de kevés.Számomra nem éri meg egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#20) BoB válasza #97093120 (#18) üzenetére


BoB
veterán

Ja igen, és vérpistike generátorok. Ez lemaradt :P

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#21) Fitzgerald válasza BoB (#17) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jaj Báb, most mért kell azokat bántani akik jól szórakoznak a kommerszebb műfajú játékokkal is. Tudjuk hogy te még a Betrayal at Krondor idején őszültél meg, de más nem feltétlenül.

[ Szerkesztve ]

(#22) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Aki szereti az EA játékokat annak annak az éves elōfizetés great deal
Apropó subscription, van nálam kölcsön egy xbox és tegnap €9,99 -nél vettem a gamepasst. Ha valakit érdekel és nem tudta volna

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#23) b.


b.
félisten

ah akkor én félreértettem anno, azt hittem a sima originhez adnak így premier játékokat. Szóval ez egy új szolgáltatás.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) #52588800 válasza Televan74 (#19) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ez majd akkor lesz érdekes, ha azt a 2500 forintot (vagy többet) kiadónként kellesz kifizetni, nem beszélve arról, hogy majd visszabutulnak a játékok ilyen free 2 play cashgrab szintre.

(#25) Wesder válasza #52588800 (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kötelező mindenhova előfizetni, a hagyomànyos értékesítés megmarad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) lofagi


lofagi
addikt

Bumm és befizetve! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#27) yossarian14 válasza lofagi (#26) üzenetére


yossarian14
tag

Úgy látom végül 99 euró lett 90 helyett az éves díj :(

Bármilyen korábbi játékkal lehet így játszani. FIFA 18 pl elérhető így?

(#28) sagem válasza yossarian14 (#27) üzenetére


sagem
addikt

Premier előfizetés esetén minden "basic" játékkal lehet játszani és persze a csak a premierrel elérhető legújabb játékokkal is szóval mindent kapsz.

A Fifa19 benne lesz a Premierben és ennek megjelenése után a 18 valószínűleg szokás szerint belekerül a "basic" csomagba, szóval az is elérhető lesz igen (de ha nem akarsz a 19-el is játszani, akkor a 18-hoz elég lesz a basic előfizetés is)

Oriic: Sajnos valóban 100 eurót kérnek:(

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#29) oriic válasza yossarian14 (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

90 euró volt eddig is. Ha dollárban számoljuk az 99.

szerk:

Nem szóltam, most látom hogy 100 euró lett. o.O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#30) lofagi válasza yossarian14 (#27) üzenetére


lofagi
addikt

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#31) NomadND1


NomadND1
senior tag

Akinek volt érvényben lévő előfizetése, annak visszajár a fel nem használt időszak részarányos díja. Tehát nem megy a levesbe, hanem a fel nem használt időszakot visszafizetik, arra kártyára amivel vásároltad. Ha PayPal-on vetted, akkor oda.

(#32) DraXoN válasza NomadND1 (#31) üzenetére


DraXoN
addikt

és mi van akkor, ha az adott kártya azóta "lejárt"? (kártyacsere)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#33) NomadND1 válasza DraXoN (#32) üzenetére


NomadND1
senior tag

Az aktív kártyára utalják vissza.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.