Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pöttön


Pöttön
őstag

Nagyon várom már! :C
Remélem sok új, szebbnél szebb és jobb címet jelentenek majd be. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#2) Shing


Shing
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy a mostani konzol marketing melyik játékot mutatja be E3-ra kihegyezett PC-s demoval. :DDD A túlreklámozott játékokat pedig még jobban felhájpolják. Nagyon kell oda az a fél épületes AC és Uncharted 4plakát. :C

(#3) gyuribácsi88

Remélem azért villantak olyat is, amiről eddig még nem "szivárgott" ki infó.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4) james001


james001
veterán

Kíváncsi leszek,ha tudom akkor majd nézem a Bethesda-t és a Sony-t :K Doom,Fallout 4 ami nagyon izgat,Sony-nál meg valami jó meglepetés jöhetne,ami nem remastered :U :D De ugye főleg az Uncharted érdekel,remélem a multiból is mutatnak már valamit.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5) Šolaire válasza gyuribácsi88 (#3) üzenetére


Šolaire
veterán

Várom már nagyon😊 remélem tényleg bejelentik a Dark Souls 3-at.

“Praise The Sun” \[T]/

(#6) Pöttön válasza Shing (#2) üzenetére


Pöttön
őstag

A túlreklámozott játékokat pedig még jobban felhájpolják. Nagyon kell oda az a fél épületes AC és Uncharted 4plakát.
Ez teljesen logikus, hogya a nem rég megjelent, vagy megjelenés előtt álló játékaikat reklámozzák a kiadók. Tenyenek ki még be nem jelentett játékokról plakátot? Akkor minek az e3 körbeplakátolnak mindent hogy így néz majd ki az új Doom meg ez meg az ekkor meg ekkor jelenik meg azt csókolom... :N
A kérdés inkább az hogy mennyi új címet láthatunk majd.

(#4) james001 A Sony tuti hogy villantani fog valami újjat, valami új Tripla A-s játékot, amit majd az eladás végén bejelent, úgy mint tavaj az Uncharted 4-et.
Ha tippelknem kellene akkor ez vagy GT7 lesz szerintem vagy egy új God of War utóbbira sajnos kisebb esélyt látok.
Remasteredet biztos hogy nem jelentenek be szerintem, mert most jelentették be nem rég az Uncharted trilógiát, lassan már nem lesz mit remasterelni. :D
Én is amúgy erre a kettőre vagyok a leginkább kíváncsi! :K

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#7) james001 válasza Pöttön (#6) üzenetére


james001
veterán

GT7 esélyesebb szerintem is,bár még teljes igazából a 6-ot se "fejezték be",még egy csomó mindent ígértek hogy jön a játékhoz... :U
GoW-ból meg szerintem inkább a 3-at fogják mutogatni. Tavaly mondjuk elhintették hogy készül az új rész,ki tudja lehet most felfedik.
Én még álmodozok egy The Last Guardian leleplezésről is,de lassan az a játék is olyan lesz mint a Half Life 3 :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8) Pöttön válasza james001 (#7) üzenetére


Pöttön
őstag

Igen, meg lehetett hallani régebben olyan pletykákat is hogy a 6-ot adják ki Hd-sítve. Minden esetre ha már GT jön akkor inkább egy 7 mint egy felújjított 6. :DDD

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#9) gyuribácsi88 válasza Šolaire (#5) üzenetére

Nem lenne rossz, de én egy gt7-et várok inkább :K

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#10) james001 válasza Pöttön (#8) üzenetére


james001
veterán

Ha már ebből is remastered jönne,inkább az 5-öt adják ki. Komolyan írom ezt,a 6 annyira "szegényes" lett az 5-höz képest,hogy semmi értelme lenne még egyszer kiadni így. Bár lehet az lesz hogy bejelentik a 7-et,ami igazából a 6 lesz csak több tartalommal meg szebb grafikával. :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Mirrorszedzskettőt akar a néppp!!! :C

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#12) ldave válasza james001 (#7) üzenetére


ldave
félisten

Ami érdekes, hogy a GT6-ról nem nagyon van infó, hogy mennyit adtak el belőle.

A Slime draws near! Command?

(#13) oriic válasza james001 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elobb jon Half Life 3 mint a The Last Guardian szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14) Phobion


Phobion
őstag

Óóó fohászkodom a jó szerencséhez, hogy mondjanak végre egy megjelenési dátumot a No Man's Sky-hoz :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#15) myckie2


myckie2
őstag

Várjuk a Mafia 3 bejelentést! :D Remélem lesz gameplay videó is.

(#16) james001 válasza ldave (#12) üzenetére


james001
veterán

Biztos sokan vették meg megjelenéskor,én is még újonnan vettem boltból,de aztán jött a felismerés hogy mennyire más lett mint az 5. Azóta már vagy háromszor vettem újra mert mindig jött valami patch hozzá,de még mindig nem adtak ki mindent hozzá,pl. a pályakészítő még mindig nem került bele...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#17) Šolaire válasza gyuribácsi88 (#9) üzenetére


Šolaire
veterán

Az se lenne rossz😊 még elvagyok a 2. résszel is most tolom a dlc-ket. Utána pedig witcherezek😃 ugyhogy kalapálják csak,nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#18) ldave válasza oriic (#13) üzenetére


ldave
félisten

Ez az egész Last Guardian ügy szerintem már rég nem mérvadó. 2007 óta fejlesztik (ha!) a játékot valamilyen formában, fene tudja hányszor kezdték újra, ez se a költségeknek, se a kreatív folyamatnak nem tesz jót. Ueda már lassan 2 éve nem is dolgozik a Sony-nál, bár állítólag a játékon még igen, de hát ez is kérdéses. Kaido sincs már ott. Ennyi év alatt fene tudja mennyi pénzt tolt ebbe bele a Sony, az pedig kizárt, hogy anyagilag ennyi idő után sikeres legyen, nem tudnak ebből annyit eladni.

A Slime draws near! Command?

(#19) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Sok sok mass effect gameplayt a népnek!
Pont most olvastam, hogy lehet lesz új PoP bejelentés! Na annak is nagyon örülnék. :)

(#20) Pöttön válasza james001 (#10) üzenetére


Pöttön
őstag

Vagy akkor már a 4-et, az volt eddig a legsikeresebb GT, ha jól tudom. :DDD

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#21) james001 válasza Pöttön (#20) üzenetére


james001
veterán

Nekem a 2 volt a kedvencem még PS1-ről,azt is nyugodtan remakelhetik ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#22) Šolaire válasza james001 (#21) üzenetére


Šolaire
veterán

De régen volt az:) ps1-en én is toltam anno.

“Praise The Sun” \[T]/

(#23) Helmoras


Helmoras
őstag

Bár ilyesmikre nem sok esély de én Tree of Savior, Lost Arc Online, vagy Lineage Eternal témakörben érdeklődök :S

(#24) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nintendo NX vagy új handheld bejelentést akarok!!4

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) oriic válasza Mister_X (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dude, te sokat ittál? :D Vagy inkább keveset? :DDD

Live-Die-Respawn

(#26) deakpeti


deakpeti
tag

Nem tudom lesz e star wars battlefrontrol gameplay esetleg de ha lesz en azt varom nagyon!:R

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#27) Shing válasza Helmoras (#23) üzenetére


Shing
őstag

Miért ne lenne esély? Lost Ark-ról már nyilatkozták, hogy kint lesz. Lineage gondolom szintén kint lesz, ncsoft szeret marketingelni.

(#28) Helmoras válasza Shing (#27) üzenetére


Helmoras
őstag

Legyen Igazad :), Bár mire ezek megjelennek nálunk tuti megőszülök... :D

(#29) oriic válasza deakpeti (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz Battlefront gameplay.

Live-Die-Respawn

(#30) Mister_X válasza oriic (#25) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Részeg ember mindig igazat mond ;] De amúgy tényleg itt az ideje egy új handheldnek (meg akár asztalinak is), mert a Nintendo a saját piacát fogja így elveszíteni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31) oriic válasza Mister_X (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amíg nem jön miniumum egy Nintendo 4DS addig senkit nem fognak érdekelni a kézikonzolok. :D Lásd PS Vita is mekkora bukta lett.

Live-Die-Respawn

(#32) Mister_X válasza oriic (#31) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vitával egyetlen egy nagy gond van volt, hogy nem állt ki rendesen a Sony mögötte. A Nintendoval más a helyzet, jobb a kapcsolatuk a hazai fejlesztőkkel is, plusz rendesen tolják a saját exkluzívaikat is. Megkockáztatom, hogy a 3DS errefele a hardvere miatt nem terjed, egy technikailag toppon lévő verzió, amire tudnak fejleszteni multiplatformokat is, biztos kelendőbb lenne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33) cattus válasza csasaKKP (#11) üzenetére


cattus
őstag

Hát lassan jöhetne már valami infó róla, már jő ideje várom. Az első rész nagyon megfogott, remélem a következő is hasonlóan jó lesz.

Do the thing!

(#34) Bandi995 válasza csasaKKP (#11) üzenetére


Bandi995
aktív tag

+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
JÖJJÖN *nyál csorog*

(#35) XuChi válasza Pöttön (#6) üzenetére


XuChi
addikt

" lassan már nem lesz mit remasterelni " ooooh dehogyneeem. Hol vannak még a psp, psx címek. Az atari aracde kollekciókról, meg a c64 címekrőlmég nem is beszélve :)

(#36) Pöttön válasza XuChi (#35) üzenetére


Pöttön
őstag

Felőlem ezeket is remasterelhetik, engem annyira nem zavarna, de akkor rendesern, a nulláról újra húzott korszerű grafikával, fizikával, adják ki öket (lásd Xcom).
PL szivesen végig tolnám a God of War 1-2-t újra GoW 3 szintű látványvilággal, kivégzésekkel. :))

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#37) deakpeti válasza oriic (#29) üzenetére


deakpeti
tag

Ezaz!!! Koszi:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#38) csasaKKP válasza cattus (#33) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Szivárgott valami megint, Catalyst lehet a folytatás alcíme? Vagy egy Mirror's Edge spin-off? E3-on állítólag minden kiderül.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#39) cattus válasza csasaKKP (#38) üzenetére


cattus
őstag

Jaja, ezt láttam én is Twitteren, reméljük E3-on kiderülnek a részletek.

Do the thing!

(#40) oriic válasza csasaKKP (#38) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Próbálok infót szerezni, de egyelőre azt pletykálják hogy ez lesz a MIrrors Edge címe.

Live-Die-Respawn

(#41) csasaKKP válasza oriic (#40) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Biztos infó szerintem már csak E3-on lesz. Addig is izgulhatunk. Remélem nem egy semmitmondó videóval szórják ki a szemünk, hanem normális gameplay-t láthatunk majd. :)

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#42) oriic válasza csasaKKP (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül az lett amit mondtam.
[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43) cattus válasza oriic (#42) üzenetére


cattus
őstag

Elég fura feje van.

Do the thing!

(#44) csasaKKP válasza oriic (#42) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Hát tényleg elég fura feje van, nemnagyon hasonlít az "original" Faith-re. :( Még a '13-as E3 teaserben tök jól nézett ki.

A játékra visszatérve gondoltam, hogy nem Mirror"s Edge 2 lesz a címe, már csak azért sem, mert előzmény történet, de a Catalyst kicsit meglepett, végülis a twitteres kép magyarázatot ad.

Szerk.: Hát két év alatt nem kicsit megváltozott szegény csaj. :( :O

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#45) gyuribácsi88 válasza oriic (#42) üzenetére

Lottószámokat légyszi ;] :DDD

Kösz, már csak poénból is megjátszom :D

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#46) oriic válasza gyuribácsi88 (#45) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

4, 8, 15, 16, 23, 42

De felezünk. .:)

Live-Die-Respawn

(#47) Šolaire válasza oriic (#46) üzenetére


Šolaire
veterán

Megteszem 😊

“Praise The Sun” \[T]/

(#48) Fred23


Fred23
nagyúr

(#49) XuChi válasza csasaKKP (#44) üzenetére


XuChi
addikt

Hát az eredeti ezerszer szebb és jobb szerintem :(

Most hogy jobban megnéztem a képet nagyban, olyan mintha átmutálódott volna mexikóivá :D

Az eredeti lány szép, de ez az új, egy bányarém :(

[ Szerkesztve ]

(#50) csasaKKP válasza XuChi (#49) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Igen, figyeld meg, hogy mennyivel szebb, ázsiaiasabb az arca az eredetinek. Nem csak a szeme, hanem az arccsontja,bőrszíne meg mindene.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.