Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az előzetes kalkulációkhoz képest egész olcsón lehet majd hozzájutni szárnyakhoz, szóval hajrá mindenkinek, gyűjtögessétek a gold-ot.

Live-Die-Respawn

(#2) alevan


alevan
őstag

Jöjjön csak. Már úgy is kezdem unni, hogy porrá vernek multiban :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kipróbáltam, de nem tudott lekötni hosszabb távon. Egyszerűen unalmas, illetve túlságosan sok múlik a szerencsén, ami bosszantóvá válik egy idő után. Persze ingyenes játékhoz képest pozitív csalódás.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) Kvelstadt válasza oriic (#1) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jaja nem vészes az ár. Még a real money sem drága.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#5) noe_01


noe_01
csendes tag

Én két hete kezdtem el. Van már 720 goldom (haverom szólt hogy célszerű most bespejzolni), de csomagokat még nem vettem. És bár a neten is utánnajártam hogy milyen pakilkat célszerű összeállítani alapkártyákból, mégis 10-ből 7-szer rommáaláznak. Nem tudom mi alapján sorsolja a játékosokat össze a gép :( (persze valószínűbb hogy egyzerűen nagyon béna játékos vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#6) Kvelstadt válasza noe_01 (#5) üzenetére


Kvelstadt
veterán

sok az agyatlan de hatékony pakli meg igen, kezdő is vagy még. lesz majd jobb.
Lméletileg a lose-win arányod alapján próbál dobni neked ellenfelet. Szal ha sokat veszítesz akkor kapsz egy gyengébbet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7) alevan válasza noe_01 (#5) üzenetére


alevan
őstag

Nyugi, 10 meccsből ha megnyerek 2-t. De nem adom fel.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.