Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FID


FID
őstag

Ha valami beindul! :K

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#2) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

980 Ti Matrixra van már FC blokk (én nem találtam), vagy valami egyedi megoldás lesz?

az a Thermaltake ház gyönyörű, mostanában megint lett pár érdekes házuk pl az X9. Persze, régebben is volt pár szép darab, de a Mozart és a Level 10 óta eltelt pár év (meg mindkettő kb megfizethetetlen kategóriájú volt anno a mostaniakkal szemben).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3) erkxt


erkxt
tag

Egyszerre utállak és drukkolok! :D

Örülök, hogy jó moddereink vannak és nagyon tetszenek a munkáid! Hajrá! :R

(#4) jones965 válasza proci985 (#2) üzenetére


jones965
Modder

Sajnos nincs, nem is értem hogy az EK az eddigi gyakorlatától eltérően erre miért nem gyártott FC blokkot. Ezek maradnak gyári coolerrel, illetve átlesznek szabva, de jelen terveim szerint ezek nem lesznek vízzel hűtve. Aztán ki tudja.

erkxt & FID : igyekszik az ember.

[ Szerkesztve ]

(#5) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Na erre (is) kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle... Hajrá!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#6) olbaidhun válasza jones965 (#4) üzenetére


olbaidhun
őstag

Töredelmesen bevallom, motiválóak az eddigi munkáid és a jelenlegi is nagyon szépen alakul! Korábban vetettem pár pillantást a munkád részleteire a ph berkeiben és talán a pc-style.hu-n (tényleg mi lett az oldallal?). Pár hete nyugodtan sikerült belefognom az olvasásba.. teljesen elámultam a crysis modon, kezdeti küzdelmeiden a történeteken.. azóta izgalmat találok a mod társadalom munkáiban. Különös tekintettel a profikra.

Jelenleg egy power hack g4 insane munkálataihoz vágyom a jó időt, remélem nem gond, ha megpróbálom felvenni privátban is a kapcsolatot. A későbbiekben természetesen fórumban zaklatnám a vízhűtős/moding topikokat, de az idő hiányt/asszonyt/gyerkőcöt lehetetlen megfékezni.

Ez utóbbiak miatt gondoltam, hogy udvariasan bekérdezek, mielőtt megpróbálok babérokra törni. :R

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#7) jones965 válasza olbaidhun (#6) üzenetére


jones965
Modder

Nagyon köszönöm az elismerő szavakat. Viszont arra kérnélek, hogy szakmai dolgokat hagyjuk a megfelelő fórumra, és a privátot arra amire való. Lehetőségeimhez mérten igyekszem segíteni, legyen ez modding vagy vízhűtéses dolog. :)

(#8) Nojbee


Nojbee
tag

Na erre nagyon kíváncsi leszek mi lesz belőle.
Nagyon tetszik ez a ház, én is pont ilyenre szeretném leváltani a mostani 900d-t.

Hajrá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.