Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Nálunk majd 10év múlva jó esetben :(((

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Az áron és a kínálaton múlik minden: azért a könyv nem egyenlő a zenével, jóval lassabban "fogy".

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) Polllen


Polllen
nagyúr

Elég sok idő kellett ahhoz, h feltalálják az új könyvtárat.

Persze, ha e-könyvolvasón nem elérhető, hidegen hagy. :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4) doc válasza Polllen (#3) üzenetére


doc
nagyúr

mar ugy erted, a nem-androidos olvason? :D
ha sima Androidos telefonon mukodik, akkor a 'robotos' olvasokon is fog
kivancsi vagyok az arazasra, es hogy mennyire lesznek kurrens konyvek a kinalatban...

(#5) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Helyes, jó irány.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6) DraXoN válasza doc (#4) üzenetére


DraXoN
addikt

Szerintem valamilyen e-inkes készülékre gondolt.

Tényleg jó lenne valami ilyen magyar honba is... de még rendes e-könyvesbolt sincs pedig jó pár éve megjelentek... a magyar kiadók többsége (főleg a nagyobbak) nem ad ki e-könyv formátumú könyveket sajnos :(

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#7) doc válasza DraXoN (#6) üzenetére


doc
nagyúr

Szerintem valamilyen e-inkes készülékre gondolt.
en is ;) (vannak 'normal' Androidos, eInkes olvasok is, pl. Nook, illetve a Sony olvasoi)

az meg hogy itthon mikor lesz e-konyvtar... hat, nem mostanaban :D
egyelore orulok hogy egy-ket ebook megvasarolhato ami engem erdekel (azert jopar magyar iro SF/fantasy muve mar megvasarolhato elektronikus formatumban, ez nagyon jo, de jo lenne novelni a mennyiseget, es mas mufajok fele is lepni, bar mostaban mintha alakulna valami...)

(#8) leslieke válasza DraXoN (#6) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Deltavision, most indította el az e-könyvek árusítását, folyamatosan bővülő kínálattal: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9) LámaZ


LámaZ
addikt

Netről 7000 magyar könyv tölthető le.

Legyen minden jó!

(#10) LámaZ válasza leslieke (#8) üzenetére


LámaZ
addikt

Ócska ponyva 900 ft/db. de azért köszi.

Legyen minden jó!

(#11) leslieke válasza LámaZ (#10) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szépirodalom nem lesz náluk. Az meg, hogy ócska vagy sem, ízlés kérdése.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12) vzozo


vzozo
senior tag

Lehet csak én nem látom a fától az erdőt, de ez az új szerveződés pontosan miben akar újítani? Hosszú évek óta érhetők el a e-bookok előfizetéses rendszerben, pl.:

http://my.safaribooksonline.com/
http://books24x7.com/
http://overdrive.com/

Nyilván vannak mások is, én ezeket használom teljes megelégedettséggel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.