Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ZewaDeluxe


ZewaDeluxe
tag

Csak jönne már...!!!

Bár az igaz, hogy nem merném határozottan kijelenteni, hogy az Oblivion-t "befejeztem"... :)

Szóval csak jöjjön, jöjjön - tesszelátorra, DX11-re meg miegymásra kiélezett fergeteges grafikával... Kiegyeznék vele, ha akkorát tudna ütni mondjuk jövő év vége felé, mint ütött az Oblivion Anno...

:K :K :K

Ha megcsinálják, megígérem, hogy megveszem, sőt, még a vonatkozó könyvet is elolvasom...

:U

[ Szerkesztve ]

(#2) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Remélem, nem egy erőmű kell neki. Bár, anno a Morrowindnek és az Oblivionnak is az kellett (akkori viszonylatban). :B

(#3) bartucc válasza eldiablo (#2) üzenetére


bartucc
addikt

De tegyük hozzá hogy ezért előtte nem látott újdonságokat és nagyon jó játékot kaptunk... :D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#4) Overfiend válasza ZewaDeluxe (#1) üzenetére


Overfiend
csendes tag

Azért lehetőleg ember gépigénye legyen már.. Nem tudom mennyire voltak optimalizálva az előző részek a világ nagyságához és komplexitásához képest, de az tény, hogy igenfosul futott mindkettő az akkori gépeimen, pedig sose megyek egy szint alá..

(#5) Nunder válasza eldiablo (#2) üzenetére


Nunder
őstag

Oblivionból is lehet olyat csinálni, ami még a nagyágyúkat is megizzasztja, csak egy kicsit bele kell nyúlkálni az .ini file-okba :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) sirdond


sirdond
őstag

Jöhet, én biztosan megveszem majd, oblivion is tetszett sokáig :)

(#7) Kelvin


Kelvin
őstag

Na jó...de ez még találgatás csak...(sajnos) Min. 1-2 év mire talán láthatunk belőle valamit ha egyáltalán....
Én is nagy Morowind és Obli. rajongó voltam. Egy örök élményt adtak, én is reménykedem a folytatásban de hát a lepény-hal -meg -utoljára :DDD

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#8) Psychonaut válasza eldiablo (#2) üzenetére


Psychonaut
addikt

Oblinak? Dehogy... Athlon 2000+, Radeon 9250, 1GB RAM gépen elment, külső részeknél kicsit szaggat, de játszható.

(#9) Sifre válasza Psychonaut (#8) üzenetére


Sifre
senior tag

Az emlékeim szerint GF6600GT-vel kissé darabos volt, de azért játszható. :)

(#10) TheDragon007 válasza Psychonaut (#8) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Az rendben, de hogy néz ki minimum részletességgel? Rosszabb mint a Morrowind :))

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#11) eldiablo válasza Psychonaut (#8) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Bocsi, de a diavetítés csak az oviban menő. :D
Nincs nagy igényem; 25-30FPS. A többi csak hab...

[ Szerkesztve ]

(#12) sTERNI


sTERNI
senior tag

Ott van az még :

Four decades after the Oblivion Crisis, Tamriel is threatened anew by an ancient and all-consuming evil. It is Umbriel, a floating city that casts a terrifying shadow - for wherever it falls, people die and rise again. And it is in Umbriel's shadow that a great adventure begins, and a group of unlikely heroes meet. A legendary prince with a secret.

...ééééés már megint egy prince, mik vannak :)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#13) nyunyu válasza Nunder (#5) üzenetére


nyunyu
félisten

Oblivionból is lehet olyat csinálni, ami még a nagyágyúkat is megizzasztja, csak egy kicsit bele kell nyúlkálni az .ini file-okba :)

Meg felraktad Qarl 1.7GB-s texturacsomagjat, aztan egybol leizzasztotta az akkori 512MB-s csucskartyakat is. ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14) Vazallus


Vazallus
tag

Anno az X800-amon az olbivion high-on elment 25-30 fps-el.
Emlékszem,hogy ezzel a játékkal öregem a világ életben nem babráltam annyit a grafika beállításával mint addig összesen hogy normális játszható szintre hozzam szép grafika mellett. Volt hogy hetekig szórakoztam vele anélkül hogy egy questet is megcsináltam volna mert csak ezzel voltam eloglalva. :DDD :DD
A poén, hogy rá 2 évre vettem egy 8800GTX-et és aztán hagytam a francba az egészet,végre játszhattam :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mr. Salieri sends his regards"

(#15) Depression


Depression
veterán

Én meg pont fordítottját gondolom: kelljen hozzá egy bivaly erős gép, sőt! Megjelenésekor semmilyen überbrutál gépen se menjen max. grafikán. A technológia majd utóléri, és megmarad a játszhatósága szép grafikai élmény mellett. Ne legyen olyan, mint a dio2, hogy már akkor minden gépen ment, most az élmény még meg van, de a grafikája egyszerűen nevetséges.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#16) keIdor


keIdor
titán

Uniengine Benchmark motort alá!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) ollie válasza Depression (#15) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, ebben van valami. Pont az - is - volt a jó a Morrowindben és az Oblivionban, hogy akár évekkel később is szép látványt nyújtottak, mert feljebb tolhattad a grafikát.

***

(#18) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Végre egy hír! Egy morzsa! De rég vártam már egy ilyenre. Remélem mostantól özönleni fognak :D :))

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.