Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) peterszky


peterszky
őstag

:C

What else you gonna do on a Saturday?

(#2) Lenry


Lenry
félisten

:R

végre egy játék, amit tényleg várni fogok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Kinder


Kinder
senior tag

én is várom, hosszú idő óta az egyetlen játék, amit fel fogok rakni a gépre.

(#4) Eagle16


Eagle16
addikt

Érkezik az egyik legjobb kalandjáték folytatása :)

Szerintem az első két rész az abszolút etalon a maga kategóriájában.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#5) pityeszka


pityeszka
őstag

Imádtam az első két részt.Jöhet ez is! :K

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#6) dzsozy01


dzsozy01
csendes tag

Alig várom...hajrá, hajrá!!!! :C :C :C

Benoit Sokal :R

(#7) Morden24


Morden24
nagyúr

Akkor mégsem fuck :DDD

Ez az, jöjjön, tárt karokkal, előrendeléssel, satöbbi...

Sectumsempra - For Enemies

(#8) Gregorius


Gregorius
őstag

Teljes 3D-ben? Pffff! A Syberiában az egyik legnagyobb értéket képviselték a gyönyörű prerenderelt hátterek. Nagyot kell alkotniuk.

Egyébként meg el nem tudom képzelni, hogy mit tudnak előhúzni a kalapból. A Syberia 2-vel gyakorlatilag lezáródott és kerek egésszé vált a sztori.

[ Szerkesztve ]

(#9) Daert


Daert
őstag

Nagyon jó,hangulatos volt az első 2 rész és ha Benoit bácsi azt mondja nagyot akar durrantani a 3.résszel,akkor nagyon elégedettek leszünk. :C
Mellesleg megjegyzem,nagyon odavert a történet is. :K

(#10) Geller72 válasza Eagle16 (#4) üzenetére


Geller72
veterán

Igazából jogos. De a Myst-et (most itt nem bonyolódnék bele, melyik részeket is) nyugodtan mellé merném rakni. Sőt.

(#11) Skizz


Skizz
addikt

Első részt sokat toltam havernál, igencsak tetszett. várom :R

(#12) hommeros


hommeros
őstag

Ugye én mondta, hogy az lesz az áprilisi tréfa, ha nem is tréfa...

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13) Eagle16 válasza Geller72 (#10) üzenetére


Eagle16
addikt

Ahhoz még nem volt szerencsém, de már régóta tervezem hogy elkezdem.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#14) Nunder


Nunder
őstag

Akkor csak kiadják :C Mégsem volt ez akkor tréfa a múltkor. Várjuk nagy szeretettel.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#15) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello

Vegre valami igeretes kalandjatek... HMMM es ps3 ra is...

Udv tacsek

(#16) sutszi


sutszi
veterán

Üdv!

Tudtok ajánlani ilyen játékot mint a Syberia? Fontos, hogy legyen hozzá magyarosítási lehetőég.

Előre is kösz.

Üdv
sutszi

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#17) jakusd5 válasza sutszi (#16) üzenetére


jakusd5
csendes tag

hello
pl: broken sword 3 ehez van honosítás meg még jó a broken sword 4 is csak sajna még ahoz nem készült el a magyarítás... aztán még: return to mysterious island 1-2, Destination: Treasure Island(Ez a game Robert Louis Stevenson Kincses sziget című könyvének ú
gymond "folytatása" vagy mi nem túl hosszú játék de jó és van magyarítás) Sinking Island másik nagy B. Sokal kalandjáték csak megintcsak nincs magyarítás... Amerzone(ez elég régi -1990- játék nemjátszottam vele de aztmondják higy nem rossz, grafikailag ne számíts túl jóra(mivel a játék, ahogy előbb is mondtam 1990-ben készült)ehez nemtudok hogy lenne magyarítás) aztán, still life 1-2(ezzel sem játszotam de ez 100 hogy nagyon jó játék, ehez is van magyarítás) meg még a neten tuti találsz "párat"

(#18) Tomi7887 válasza sutszi (#16) üzenetére


Tomi7887
aktív tag

Szia, hogy magyarosítás van-e hozzá azt nem tudom, de az Art of Murder nevű játék nagyon hasonló és ráadásul két része is van.
Ezentúl, amit itt korábbi hozzászólásban is olvashatsz: Myst sorozat minden része.

Ezeket angolul is érdemes, egy szótárral végigjátszani. :D

szerk:
A linkeket nem reklám céllal, hanem szándékosan, a magyar nyelv okán tettem be.

[ Szerkesztve ]

-

(#19) Fortissimus


Fortissimus
őstag

nincs meg megjelenesi datuma?
wikin juniusra varjak

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#20) Tomi7887 válasza Fortissimus (#19) üzenetére


Tomi7887
aktív tag

ne idegelj, meg se mertem nézni :C :C :C :C

készítem a pattogatott kukit, meg a környezetemet a két hét eltűnésre :D

[ Szerkesztve ]

-

(#21) Fortissimus válasza Tomi7887 (#20) üzenetére


Fortissimus
őstag

es 2hetig popcornt eszel? ;]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#22) Tomi7887 válasza Fortissimus (#21) üzenetére


Tomi7887
aktív tag

őszintén? igen.. csak ahogy látom, 2009. áprilisiak a hírek, úgyhogy nem kell elindulnom, hogy feltöltsem a raktárt

-

(#23) Fortissimus válasza Tomi7887 (#22) üzenetére


Fortissimus
őstag

igen, sajna semmi uj info :(

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#24) jakusd5


jakusd5
csendes tag

óóóóó...
2010 junira igérték és junivan... és 1 sz*r screenshot nincs :(( l
Már igazán megjelenhetne 1trailer vagy vmi

(#25) Tomi7887 válasza jakusd5 (#24) üzenetére


Tomi7887
aktív tag

Semmi sincs, csak várunk és várunk és várunk...

-

(#26) Fortissimus válasza jakusd5 (#24) üzenetére


Fortissimus
őstag

en kezdem azt hinni, hogy kamu az egesz, sehol egy info a neten, meg csak nem is beszelnek rola :(

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#27) bigadam94 válasza Fortissimus (#26) üzenetére


bigadam94
tag

Áhh, ez már több mint gyanús. Egy éve gyakorlatilag semmi hír (semmi teaser, semmi screenshot), még csak egy "Helló mindenki, dolgozunk a játékon" se.. Gyanítom, hogy el se kezdtek dolgozni rajta.. :(

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#28) Tomi7887 válasza bigadam94 (#27) üzenetére


Tomi7887
aktív tag

Vagy kinézem, hogy feloszlatták az egészet.. Volt itt már minden hír arról, hogy felvásárolták meg stb.. megint a klasszikus homályosítás

-

(#29) Góliát


Góliát
senior tag

Ez itt a kész átverés SHOW.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#30) vamzi


vamzi
őstag

Hát ennek annyi.

(#31) syberia


syberia
veterán

syberia élt, él, élni fog :D

https://howbad.info/

(#32) syberia válasza vamzi (#30) üzenetére


syberia
veterán

...nem mert ÉLETBEN VAN!!! :Y

Utoljára 3 éve voltak hírek arról, hogy kedvelt kaland stílusunkat pont tíz évvel ezelőtt a tetszhalott állapotból hatalmas lökéssel felélesztő Syberia trilógiává bővül. Azóta pedig síri csend és mély hallgatás volt a jussa Kate Walker rajongóinak. Egészen mostanáig!

Sőt, egészen örömittasan felsóhajthatunk, mivel az új játékot nagyrészt az eredeti csapat készíti Benoit Sokal mester, és ex-Microids főnök, Elliot Grassiano vezényletével. Sokal bácsi ugyanis aláírt egy szerződést, miszerint 2013-ra kell elkészülnie… a forgatókönyvvel. Minekután maga a kaland megjelenése 2014-15 környékén esedékes (az AG 10. szülinapjára majd küldhetnek egy példányt :).) A nagy bejelentés hatására, mind a jogokat újonnan birtokló Anuman Interactive (róluk már volt szó az új Dracula kapcsán), mind Monsieur Sokal (aki amúgy nem is francia, ahogy sokáig hittem, hanem Belga. Bár azon belül is vallon vonalhoz tartózik, így mégis francia :)) sok okosságot nyilatkoztak, miközben háton veregetik egymást jól.

„Nagyon örülök, hogy dolgozhatok egy új Kate Walker kalandon az Anuman csapatával. Már a Syberia első két epizódját is Elliottal közösen készítettem, így nagyon örülök, hogy ezen az újon is együtt szorgoskodunk, és ezzel az Anumant-ot a kalandjátékokat fejlesztő cégek legnagyobbjai közé emelhetjük.” – szólott Ms. Walker atyja.

https://howbad.info/

(#33) vamzi válasza syberia (#32) üzenetére


vamzi
őstag

Reménykedjünk! Bár az a baj, hogy már régóta olvassuk/halljuk azt, hogy majd jövőre... Majd ha itt lesz vagy látok egy gameplay-t róla, elhiszem. :C

(#34) vamzi


vamzi
őstag

https://www.facebook.com/microids
[...] Syberia 3 is coming, tell you friends about the big return of one of the best adventure game series ever.[...]

http://www.justadventure.com/article/328/upcoming-releases-syberia-3-two-images-from-anuman

(#35) krizmo_


krizmo_
addikt

Azt hittem, hogy ez mostani hír de nem az....Pedig mennyi ideje várom már....
Aztán megláttam, hogy 2010-es.... :O

(#36) vamzi válasza krizmo_ (#35) üzenetére


vamzi
őstag

Amit linkeltem, az a mostani hír.

(#37) krizmo_ válasza vamzi (#36) üzenetére


krizmo_
addikt

Az az igazság, hogy elég szkeptikus vagyok, mert már annyiszor ígérték.... Hiszem, ha játszom....így vagyok vele. :)

(#38) peterszky


peterszky
őstag

What else you gonna do on a Saturday?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.