Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Elolvastam, és köszönöm, hogy az én írásomat hoztad fel példának. :)

Csuda tudja, nem tudok "legszebb" emlékről beszélni. Számomra egy bevásárlás is szép emlék lehet, mint azt meg is írtam.

Ami pedig azt illeti, nem szükséges várni a szépet, jót. Tehetünk is érte.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) xlife11


xlife11
senior tag

Na igen, emlékekből van bőven, nehéz lenne legjobbat választani, de szerintem összességében a születésnapom volt a legjobb nap.Esetleg még a Savaria karnevál veheti át a helyét pénteken, az mindig óriási buli!:)

(#3) Vakegérke válasza xlife11 (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tééényleg, a szülinap! Erre nem is gondoltam. Csütörtökön lesz, aztán majd meglátjuk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nem emlékszem semmi kiemelkedőre. Egyik nap olyan, mint a másik.

De talán azt tudnám említeni, amikor egy 3 perces Havasi számra jött egy kisfilm-ötlet, amit szándékszom majd megvalósítani a jövőben.

(#5) xlife11 válasza Vakegérke (#3) üzenetére


xlife11
senior tag

Előre is boldog születésnapot!:)

(#6) Vakegérke válasza xlife11 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)
Na, máris van egy szép nyári napom. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Joci93


Joci93
senior tag

Vakegérke: Boldog születésnapot előre is! :)) (Hány gyertya lesz a tortán? :DD ) A Te bejegyzésed volt az, ami megfogott. Csodálkozom is, hogy miért nem született sok hozzászólás.

Xlife11: A buli után visszatérnél és megírnád, hogy milyen volt? :DD

Crystalheart: Ha kész lesz és publikus lesz a kis film, akkor szívesen megnézném :R

Köszönöm, hogy válaszoltatok :R

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#8) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

rockmaraton

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#9) xlife11 válasza Joci93 (#7) üzenetére


xlife11
senior tag

Persze.Előreláthatólag olyan lesz mint az elmúlt években, kis múltidézés, jó kaják, viszonylag igényesebb társaság, rengeteg ember stb. :K

(#10) Vakegérke válasza Joci93 (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Biza nem a torta lenne a látvány lényege, hanem a gyertyák. Most képzeld el. Látsz 61 égő gyertyát. Feltűnik, hogy alattuk még torta is van? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) moonlight115


moonlight115
tag

Az én napom még nem jött el, de tervezzük a volt osztálytársakkal, hogy beülünk egy fagyizóba, pletykálkodunk, természetesen azokról akik vették a bátorságot, és fittyet hányva a bulira, épp nincsenek jelen. ;)
Van, akit évek óta nem láttam, Svédországban él, egy srác meg Svájcban, de van aki most jött haza az USA-ból.
Hatalmas mennyiségű fagyi belapátolása után, jéggé fagyott nyelvvel jókat röhögni..... :D
Szép nyári élmény lesz. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#12) Joci93 válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Joci93
senior tag

:Y Nem gondoltam volna, hogy idős emberek is olvassák ezt az oldalt. :Y

moonlight115: Ez tök jó ötlet. :D Remélem, hogy tényleg megvalósítjátok. :R

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#13) moonlight115 válasza Joci93 (#12) üzenetére


moonlight115
tag

Holnap lesz a randi. :DD
Egérke pedig nem idős. :N

Bizonyíték: kukkants be ide!

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#14) Vakegérke válasza Joci93 (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi az, hogy idős? Valahol 13 és 30 közöttinek érzem magam hangulattól függően. Arról nem is beszélve, hogy nem csak olvasok, hanem írásaimmal is igyekszem szórakoztatni a nagyérdemű közösséget. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Joci93 válasza moonlight115 (#13) üzenetére


Joci93
senior tag

Remélem, hogy jól fogjátok érezni magatokat. :R

Vakegérke: Elnézést kérek, akkor valamit valahol félreértelmeztem. :R

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#16) Vakegérke válasza Joci93 (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ugyan, ne kérj elnézést, nincs miért. :N

Az egy dolog, hogy mi van a személyim "született:" rovatában, az pedig más, hogy nem hiszem el a tényt. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) Thome


Thome
addikt

Számomra pénteken történhet meg a nyár legszebb emléke. :)
Ekkor jön haza barátnőm a hosszú nyaralásából, s az ajándékok amikkel várom őt, remélem fog rá hatni egy méreteset, s egy szép emlék lesz az idei nyárról kettőnknek közösen! :)
(Eddig nem történt semmi a nyáron, teltek a napok egyikről a másikra.)

(#18) Vakegérke válasza Thome (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem a mámorító ölelés nagyobb öröm, élmény lesz számotokra, mint bármilyen megvásárolható ajándék. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) Thome válasza Vakegérke (#18) üzenetére


Thome
addikt

Egyszóval nem írtam, hogy veszem az ajándékot! :D
Barkács, fúrás-faragás-vágás, egytől-egyig mindent saját kézzel munkálok meg! ;)

Egyébként igazad van, hogy az egymásra pillantás, az ölelés is az ilyen pillanatok egyike lesz! :)

(#20) Vakegérke válasza Thome (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Egyébként igazad van, hogy az egymásra pillantás, az ölelés is az ilyen pillanatok egyike lesz! :)"

Szerintem nincs mámorítóbb pillanat. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) kmisi99


kmisi99
addikt

A legszebb mikor 10 napon át egyedül voltam otthon és senki nem szólt hozzám és senki nem akart tőlem semmit. Csodálatos volt.

(#22) Lenry


Lenry
félisten

a kettővel ezelőtti hét.
az egész.
szombattól a következő vasárnapig, mert akkor nyaraltunk barátnőmmel.
nem is magában a nyaralás volt a lényeg, hanem az együtt töltött idő. bár márciusban volt az ötödik évfordulónk, mégis ez a nyolc nap volt a leghosszabb idő, amit egyhuzamban együtt töltöttünk.
végig boldognak éreztem magam.

(#21) kmisi99 egész nyáron minden hétköznapom ilyen. jah, nem rossz

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) Vakegérke válasza kmisi99 (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Zaklatott életed lehet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) kmisi99 válasza Vakegérke (#23) üzenetére


kmisi99
addikt

Már elegem van az olyanból hogy sokan információs adatbázisként tekintenek rám szeretem ha nyugalom van és senki semmit nem akar tőlem olyankor semmi gondom nincs.

(#25) Joci93 válasza kmisi99 (#21) üzenetére


Joci93
senior tag

Ismerős érzés :C

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.