Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

-

(#2) 8th


8th
addikt

A szurkolók lesüllyedtek a labdarúgás színvonalára.

(#3) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A magyar fociban kurva sok pénz van!!!!
Egy a lényeg, hogy magunk ellen kell fogadni!

Mint a mellékelt ábra mutatja :DDD

Egyébként sokan kiutaztak és nem kis pénzbe került a szurkolóknak. A stílus nem igazán volt szép és támogatható... de talán megérthető igen.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4) dugo_


dugo_
veterán

Ez is azt bizonyítja, hogy még több stadiont kell építeni.

(#5) cskamacska válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem a gyerekes apuka keménykedett a szekuriti előtt, hanem pár köménymag. Az ultráknak még hetekig álmatlan éjszakákat fog okozni a megrázkódtatás, hogy egy papírforma szerinti győzelem helyett a válogatottat(!) megveri egy Megye III-as külföldi csapat. ;]

Egyébként nem tudom mi a frászkarika történt, Eb simán legjobb meccse volt a magyar-portugál. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#7) Vangelis válasza #20749568 (#6) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Maguk ellen tettek :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8) Viktor77 válasza #20749568 (#6) üzenetére


Viktor77
titán

A "rendes" keret hivatásos futballistákból áll, ezért kapják a fizetésüket. Én, ha így dolgoznék, másnap nem kéne bemennem.
Az andorrai válogatott "rendes" futballistákból állt?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) kemotox válasza dugo_ (#4) üzenetére


kemotox
addikt

Ha jól számolok és jók a lakossággal kapcsolatos infóim is, akkor Andorrában 40 ezer emberre jut egy stadion. Hogy itt ugyanezt az átlagot hozzuk, kb 245 stadion kell összesen. Szóval ja :D

(#10) htomi85 válasza Viktor77 (#8) üzenetére


htomi85
tag

Olvasd már el mire írta...

A portugáloknak rúgott mindhárom gól szerencsés volt.
Kipasszolni reggelig se tudnánk őket.
Ahogy Andorrát sem.

(#11) this is life


this is life
Ármester

Szerintem jol jatszottak a fiuk , csak nem elegge jol ... egy helyett tobb golt is rughattak volna ... vsz eddig sem volt ketseges hogy a magyar valogatott valodi ereje a beka segge alatt van , most legalabb meg lett erositve a valosag . Talan a fejekben a igy helyukre keruljenek az almodozo gondolatok .
Stadiont minden magyar telepulesre ;]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#12) Lami66


Lami66
őstag

25 évvel ezelőtt a válogatottunk kikapott az amatőr focistákból verbuvált izlandi válogatottól. Azóta nem nézem a magyar válogatott meccseit. Azt hiszem nem volt rossz döntés.

(#13) Vangelis válasza Lami66 (#12) üzenetére


Vangelis
nagyúr

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#14) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

nb kettőben is milláés fizetések.
Még stadiont...
Véletlen sem groundokat a kicsiknek..
A meglévő stadionok látogatottságát is hazudják 30%al kevesebb mint amit mondanak és már az eredti is gyász.A 3000-es helyekn 200 emberek...

Abe due dembella

(#15) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Esti műszakban röhögve jöttek hozzám a kollégák, meg hogy rohadjak meg.
Mert tudták hogy kétezerrel fogadtam Andorrára. ;] 26x occ volt rá.
Utána meg mondják hogy az Andorraiak 2004 óta nem nyertek meccset.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#16) Lami66 válasza Vangelis (#13) üzenetére


Lami66
őstag

Elfelejtettem hozzátenni, hogy a fészbúkkot sem használom :)

(#17) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

"Ezek nevezik magukat szurkolóknak": ezek nevezik válogatottnak magukat?

nem szeretem a futballhuligánokat, de amikor ezért a játékért meg akarták ruházni a focistákat, kicsit megingott a neveltetésem :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#18) Jhonny06 válasza bambano (#17) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha igazi szurkoló vagy, akkor abban az esetben is annak kell lenned, amikor a süllyesztőben van a csapat. Könnyű mindig annak szurkolni, aki éppen jó. Vagy csak épp akkor odaállni a válogatott mellé, amikor jól játszunk az EB-n..

(#19) Laraxior


Laraxior
titán

Magyarország - Andorra ;] :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#20) bambano válasza Jhonny06 (#18) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem vagyok igazi szurkoló, ebben az esetben utálhatom a falábúakat?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#21) andris1602


andris1602
aktív tag

Akkor sem néztem focit, és most sem. :) Nem nagyon ráz meg a történet, viszont az tény, hogy nem kellett volna ennyire bunkóra venni a formát.. attól nem lesz győztes a csapat.

(#22) this is life válasza Jhonny06 (#18) üzenetére


this is life
Ármester

Az eb-re is csak azert jutottunk ki mert megemeltek a resztvevo orszagok szamat , az elso komoly tet meccsen ott is kikaptunk, s nem kell jonni a portugalok elleni meccsel , mert a portugalok csak annyit adtak ki magukbol amennyire szukseguk volt a tovabb jutashoz. 90 ota nem nezek magyar footballt , igaz mar a nyolcvanas evek kozepe,vege ota nem ks beszelhetunk magyar footballrol . Kint voltam a magyar-brazil 3-0-an ,lattam a Videotont uefa kupa dontoben ...stb az még foci volt . Azota csak lefele visz az ut.
A jelenre vissza terve ,az eb utan se tapsoltam nekik ,mert csak mak volt az egesz , es most sem szidom oket , mert ez a valosag amit nyujtottak .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#23) joey04 válasza Jhonny06 (#18) üzenetére


joey04
titán

nem írnál ilyen hülyeséget, ha láttad volna az oroszok elleni meccset. vagyis ami utána volt. egy dolog a vereség és egy totál másik a lélektelen játék. hiába no, 26-os odds biztos csábító volt...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Ezek nevezik magukat szurkolóknak?"

Én inkább azt kérdezném, hogy ezek nevezik magukat focistáknak?
Hofi mondta, hogy szénbányába velük. Foci így sincs, legalább szén lenne. Túlfizetett tróger banda.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) kenwood


kenwood
veterán

Realis az eredmeny.
A tavalyi EB-n is osszesen 1 csapatot sikerult megverni.
Mindenkinek kettessel kezdodott az utolso ev,amikor EB-n szerepeltek.
A magyaroknak meg 1972 :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#26) SUPREME7 válasza Laraxior (#19) üzenetére


SUPREME7
őstag

Kegyetlen, elég sok gyenge paródia videó van erre építve, de ezen visítottam :D

- Hogyan fog így kijutni a magyar válogatott a VB-re?
- Keresni kell gyengébb ellenfeleket
- Féllábúakat...

:DDD :C

(#27) Vangelis


Vangelis
nagyúr

De legalább rólunk beszél fél ..... egész Europa.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28) Dr. Romano válasza Vangelis (#27) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Pfff... szerintem rajtunk kívül senki sem tudja hogy volt egyáltalán ilyen 80-ad rangú mérkőzés :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#29) Vangelis válasza Dr. Romano (#28) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De akkor belénk belénk égett...

Majd röhögnek még rajtunk.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30) Zoja™


Zoja™
őstag

Annyira nem rajongok a fociért, nem is szoktam nézni, de lehet ezt a meccset visszanézem.
Legalábbis Dzsudzsák sírása és a mez levetetése után kedvet kaptam hozzá... ;]

(#31) sh4d0w válasza #20749568 (#6) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tökmindegy, milyen keret játszik, Andorrát 100-ból 102-szer kell megverni. Példa: a német válogatott a B/C kerettel állt fel San Marino ellen, gurítottak egy 7-est, korábban az A csapat egy 8-ast.

https://www.coreinfinity.tech

(#32) tDr1v3r válasza kenwood (#25) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az évek ilyen lipsi ármányok, nem kell törődni azzal, a dicső vezér büszkesége számít! :R

;]

Én igazából nem is vártam mást. Felülünk a nagy pacira aztán megy a pofáraesés... tipikus. Az éjjel tényleg soha nem érhet véget... főleg ha a fejben van.

Btw tavaly se értettem hogy miért lettek körbesz.pkodva, egy összeszokott csapatnak hasonlóképp kell minimum teljesítenie, főleg ha egyik-másik ellenfél eleve gyengébben játszik... magyarfoci ide vagy oda. Igazából azt hozták amit elvártunk, semmi többet amiért dícséret és szurkolói szeretet érné őket.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33) scope2007


scope2007
addikt

gyalázatos :(

amúgy szerintem tiltani kellene a focit :D
legalábbis a pénzes részét

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#34) szebe válasza scope2007 (#33) üzenetére


szebe
őstag

Nagyjából a 3 "legsikeresebb" látványsport mindegyikében.
Foci, kézi, kosár, ömlenek a százmilliók/milliárdok a klubokba. A válogatottatak meg meg lehet nézni hol tartanak.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#35) Viktor77 válasza szebe (#34) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor legyen teljesítményfizetés. Lenne egy alapbér (nem túl sok, bőven 1 millión belül), de minden rúgott gól, illetve, megnyert mérkőzés után egy nagyobb összeg.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36) Vakegérke válasza Viktor77 (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, hogy ezt én mióta mondom...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) Jhonny06 válasza Viktor77 (#35) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez nagyjából most is így van, bár az alapfizetés is baromi magas a teljesítményhez képest. Meg a nagy pénzt sajnos nem a fizetések viszik el, hanem a stadionok.

(#38) zolee5016


zolee5016
őstag

.

.................................................................................................................
és ma

.
..................................
.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#39) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

(#40) Vakegérke válasza Argos (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Fáj kimondani, de el kéne zavarni őket a p*csába!"

Úgy bizony, ahogy mondja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41) erer1000


erer1000
őstag

stadionokat lerombolni, felégetni, és utána felsózni a helyüket :((( :((( :(((

ez nagyon gáz volt, hiába új keret stb... nézzük már meg kiktől kaptunk ki

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#42) nemlehet válasza Viktor77 (#35) üzenetére


nemlehet
őstag

Ez nem igazán működik. Egy idő utána a pénz nem motivál plusz egyébként baromi igazságtalan mivel nagyon eltérő szerepek vannak egy csapatban.
Pl egy védő játszhat tökéletesen egy meccsen, nem valószínű, hogy lehozza a meccset. (Most tekintsünk el a szélsőségektől ). Vagy a kapus. Ha nem rúgnak gólt, vagy hagyják ziccerbe kerülni a védők az ellenfelet vajmi keveset tehet.
Az arabok is az általad említett módon próbáltak/próbálnak motiválna, nincsenek is sehol.
CR meg Messi sem azért olyan jó, mert annyit fizetnek nekik. Azért fizetnek nekik annyit, mert annyira jók. A játék szeretete, a tehetség, a célért való küzdelem mind-mind nem megvásárolható dolgok.
Ezek jellem és szellemiségbeli dolgok, amiket egyrészt otthonról hoz az ember, másrészt már egészen fiatal korban elkezdik belenevelni a gyerekekbe az akadémiákon.

Amúgy gáz az egész. Én is tettem fel 500 Ft-ot Andorrára, mert amikor nagy a pofa meg a mellény akkor mindig hatalmas zakó lesz belőle :D
Storck sem az a zseni akinek a közvélemény tartotta az EB után, ezen a meccsen tök egyértelműen ő is benne van. A 2. félidőre elfáradtak, erre mit csinál a magyar csapat? Ívelget... Ez az egyetlen dolog amit még úgy nagyjából fáradtan is le lehet védekezni, tehát dafke ezt csináljuk. Óriási taktikai hiba nem felismerni ezt. Amúgy se olyan jól fejelő csapat a magyar, nem is magasak, nem is túlontúl erősek fizikailag tehát amúgy se lett volna egy biztos taktika, hát még így...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#43) szebe válasza nemlehet (#42) üzenetére


szebe
őstag

Az InStat és társai megjelenése óta tökéletesen tudják monitorozni a játékosok teljesítményét. Mennyit futott, mennyit passzolt milyen százalékkal, hány párharcot nyert meg, stb...
Ezek alapján pedig lehet mindenkit értékelni, és eldönteni, megéri-e a pénzét.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#44) Argos válasza Vakegérke (#40) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Előre bocsátom, már nem nézek focit. Magyart pláne, de mást se - ebbe a meccsbe is pusztán véletlenül futottam bele. Megjegyzem, nagyon jól szórakoztam, végigröhögtem az egészet.
Nem mondom, hogy értékelhető volt a játék - pozitívan semmiképp -, viszont lefújás után a szurkolók viselkedése se. Jól kiegészítik egymást na...
Mivel nem érdekel ez a mai futballnak csúfolt, primadonna kisasszonyfoci, így nem is izgatnak az eredmények.
Csupán egy valami szúrja a szemem, mégpedig az, hogy azt a temérdek pénzt amit öntenek ebbe a feneketlen és teljességgel haszontalan kertipottyantósba, azt igazán lehetne jobb helyre is tenni.
Na, de én nem értek a focihoz. :U

...elmúlik...

(#45) kenwood


kenwood
veterán

Biztos nektek is volt olyan osztalytarsatok , aki szoszerint kettot ert,ha nem paratlanul voltunk,nem lehet egyik csapatba se rakni, mert a masik fixen veszit.
Ocsem is ilyen volt, 20 evig tolta,negyed osztalyu (BLSZ I.) volt a legerosebb csapata.
Azon filozom,hogyha a valogatottban a 3 szinttel magasabb osztaly (+kulfold) legjobbjai toljak,hogy lehetnek ennyire szarok ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#46) AxBattler válasza Argos (#39) üzenetére


AxBattler
félisten

Már az előző videó is durva volt, de ez mindent visz! :C ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#47) szaszyka válasza kenwood (#45) üzenetére


szaszyka
senior tag

Nem a "legjobb" focisták kerülnek be a válogatottba, hanem a csókosok, s.ggnyalók, MLSZ vezetők haverjainak a kölykeiddel. Ez is politikai, ismeretségi alapon működik. A tehetség nem számít annyira, öcséd rosszul helyezkedett valszeg.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#48) Sdi


Sdi
addikt

Az a baj, hogy ezek "szurkolók" , nagyon nem mozognak a realitások talaján. Ha a csapat odateszi magát és akár a tudásukon túl is pörögnek, elérnek valamilyen jobb eredményt, az egekig ajnározzák, magasztalják őket. Ha a tudásukon alul teljesítenek és becsúszik egy-két ilyen korszakos meccs, akkor meg legszívesebben akasztanák őket.
Egyszerűen a túlzások emberei, még akkor is ha van belőlük bőven.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#49) bambano válasza Sdi (#48) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem a szurkolók nem mozognak a realitás talaján. a szurkoló azért van, hogy szurkoljon.
azok nem mozognak a realitás talaján, akik öntik ebbe a falábú bandába a pénzt úgy, hogy semmilyen más értelmes változás nincs.

ha egy szerkezeti modell 30 éve nem működik, akkor nem fog megjavulni attól, hogy több pénzből nem működik.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#50) Sdi válasza bambano (#49) üzenetére


Sdi
addikt

Ha a realitások talaján mozognának, akkor nem lett volna a tavalyi hype és őrület, valamint ez a mostani reakció. Nem védem a magyar focit, valóban fos 30 éve / bár már korábban elkezdődött /, de ez más tészta.
Valószínűleg én gondolom rosszul :)

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.