Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Szeretem az ilyen "kemény" arcú gyerekeket..

Oda mentem, ahol vagyok!

(#2) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Én valami csúnyát műveltem volna, de te elég jól kezelted...
iwiw

Harrrr!!!!

(#3) stangli


stangli
senior tag

wáááá ez mekkora :DDD

dicséret a türelmednek én már az elején elhajtottam volna a baromarcút... tudod kivel szórakozzon :D

(#4) JetiRulez válasza stangli (#3) üzenetére


JetiRulez
őstag

Annyira unatkoztam, hogy már muszáj volt elcsevegnem vele. :)

Ndruu: Thx, de inkább nem jelölöm be. :U

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#5) Samus


Samus
addikt

Ilyennel én is találkoztam már...valami titokzatossrac@freemail.hu címen. fogalmam sincs, mit akart, de töröltem, nemrég rám írt, akkor tiltottam is...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) Thunderzolee

Naaa... Twollah legalább chat-oldalakon bukkan ilyen levelezőpartnerekre.. Már lassan MSN-en sincs biztonságban az ember? :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Engem általában a GTAHunagry-ról vesznek föl ilyen hülyegyerekek. Próbálnak segítséget kérni modok telepítésével kapcsolatban, mert sajnos tudják, hogy értek hozzá, persze nem osztom meg velük, mert végig ilyen bunkók. :P

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#8) Rosh


Rosh
újonc

Ez az én MSN-em és 2 oszt. társam lépett be vele, és egy csaj írta ezeket. Ezt az MSN-t már rég nem használom, szal azért léptek be... Soz Jeti, nem tudtam róla, utána mondták, de különösebben nem izgat... Jah, és helyesírás 1es? Először neked kéne megtanulni, mivel annyira unatkoztál, hogy "muszáj" volt vele elbeszélgetni. Nah csá...

(#9) JetiRulez válasza Rosh (#8) üzenetére


JetiRulez
őstag

Tudom, hogy a te MSN-ed és én szóltam neked személyesen, hogy felkerültél.
És igen unatkoztam. Van azzal talán valami baj, hogy akartam egy jót derülni aznap este?
A helyesírásos dolgot pedig nem kell ilyen véresen komolyan venni. :P

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.