Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Nem véletlen, gondolom szeretné a Palm, hogy úgy menne a szekér, mint mostanság az Apple-nél...

(#2) plus44 válasza -XadAnuX+ (#1) üzenetére


plus44
veterán

Szerintem egyszerűen szánalmas, amit csinálnak...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) -XadAnuX+ válasza plus44 (#2) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Így van, de a pénz nagy úr :K

(#4) plus44 válasza -XadAnuX+ (#3) üzenetére


plus44
veterán

Az meg a másik, hogy attól mert ex-apple-ös emberek dolgoznak a Palm-nál, attól még nem fog úgy menni a szekér, mint az Apple-nek...közel sem.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) -XadAnuX+ válasza plus44 (#4) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Lehet, hogy kibaszásból is szarul fognak dolgozni, utána meg húznak vissza az Apple-hoz ;]

(#6) plus44 válasza -XadAnuX+ (#5) üzenetére


plus44
veterán

Szvsz jobban megérné nekik. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) -XadAnuX+ válasza plus44 (#6) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

De meg ám, eszes fiuk ők ;]

(#8) Hebry


Hebry
senior tag

Minden benne van a pakliban.

(#9) Integra válasza plus44 (#2) üzenetére


Integra
titán

mi szánalmas abban, hogy a munkaerő piac pörög?
és ha az a hír lenne, hogy az apple más márkáktól igazol le embereket, akkor is szánalmas?
ja, hogy az az apple, természetesen az nem... mintha az apple-nél nem jönne-menne a munkarő, igaz?
az szánalmas, amit te csinálsz, mert 3 lépéssel előre gondolkodni nem megy, csak szapulni...
arról nem is beszélve, hogy egy olyan ember alapján írod le, aki nem 15 éve van apple-nél, hanem 2x2 évet húzott le. hát az azért tapasztalad, de nem akkora, ohgy a segged kéne a földhöz verni emiatt...
vicc, tiszta óvoda....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) plus44 válasza Integra (#9) üzenetére


plus44
veterán

1. Én nem mondtam, hogy az nem lenne szánalmas, ha az Apple venne fel Plam-os emberkéket.

2. Nekem kicsit sok, hogy folyamatosan inzultálja a Palm az Apple-t, embereket vesznek fel magukhoz, az Itunes mizéria, ez egyáltalán nem véletlen.

3. És részemről zárom is a témát: Én nem igazán mondtam és is nem fogok rólad semmit, megkérnélek, hogy te se tedd. Nem szapulok semmit és senkit, és beláthatnád, hogy érdekes módon olyan híreket nem kapunk, hogy az Apple majmolja a Plam-ot, ellenben a fordított eset halmozottan fennáll. Azt meg már csak zárójelben jegyzem meg, hogy nem számít, hány évig dolgozol valahol... ( 2x2 év kevés? Érdekes észjárás...)

emvy: Felőlem onnan vesz fel embereket ahonnan akar, de ne haragudj már, nem furcsa, hogy szórakoznak az Itunes kompatibilitással, aztán tőlük vesznek át embereket, vagy tényleg cak nekem tűnik ez fel?? Aztán meg jöhettek azzal, hogy én is alma fan vagyok, pedig marhára nem, sőt...

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) emvy válasza plus44 (#10) üzenetére


emvy
nagyúr

Miert b+, honnan vegyen fel embereket? Valami orzo-vedo kft-bol?

Minden iparban ez van. OTP-tol Raiffeisenhez mesz dolgozni, mert ahhoz a terulethez ertesz. AMD-tol Intelhez. NVidiatol AMD-hez. Opeltol Seathoz.

while (!sleep) sheep++;

(#12) emvy válasza plus44 (#10) üzenetére


emvy
nagyúr

Szerintem szimplan nem dolgoztal meg rendes versenyszferaban. Kell egy ember, aki ert valamihez. Felajanlasz neki X penzt. Ha elfogadja, jon es kesz. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#13) plus44 válasza emvy (#12) üzenetére


plus44
veterán

Továbbra sem azzal van a bajom, csak kicsit sok ez a " Apple-től jön az áldás" dolog. LEgyen saját ötlet, meg saját xyTunes, felőlem onnan vesz embereket ahonnan akar, nekem mint egyszerű júzernek lesz jó (jobb), ha lesz egy kis verseny a piacon.

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.