Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Affrancba. Most nagyon kéne egy 3DS... :W :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Zeldaaaaa :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) AxBattler válasza Sirandrish (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Most mit vagy úgy oda?

;]

Na de komolyan: az N64-es Four Swords Adventures-t látva én is ezt éreztem anno. Az se jött össze, bár lehet, hogy majd emulátorral bepótlom.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Sirandrish válasza AxBattler (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már nagyon rég írtam Zelda + Coop nekem maga a kanaan, de random emberekkel tuti nem játszanék.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Gebriel


Gebriel
veterán

Wii U-ra mikor érkezik a Zelda?

(#6) Sirandrish válasza Gebriel (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már rég van rá :P

Tudom hogy nem arra gondoltál, de gonosz vagyok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) oriic válasza Gebriel (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Soha, elkaszálták. :DDD ;]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.