Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pipó


Pipó
őstag

A pentium verzió picit erősebb, mint a Sandy i5-2500, 10 Watt TDP és passzív. A ház is jól néz ki. Nem is tűnik méregdrágának. Szóval, jónak tűnik.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Huhh, ez a ház ránézésre borzasztó gagyinak néz ki, illesztések, szélek..

Mintha valami legolcsóbb oemnek kiadták volna a házat gyártásra, a logót meg szó szerint rászitázták...

Ennél szebbek vannak a piacon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Ha már említésre került a vékony kliens, akkor érdekelt volna a cikkben leírva, h megy-e hardveresen a HEVC stream dekódolása mondjuk Parsec használathoz.

[ Szerkesztve ]

(#4) Solten válasza Graphics (#2) üzenetére


Solten
addikt

Ezek terminalokba, "indusztrialis" (CNC/egyebek - COM port) felhasznaslasra lettek kitalalva, de tenyleg lathatoan sporoltak az anyagvalasztassal...

Saor Alba

(#5) Graphics válasza Solten (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

PErsze, ipari környezetben ez ideális, csak ez az árcetlin nem fog meglátszódni :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) body007 válasza Graphics (#2) üzenetére


body007
addikt

Szitázáson kívül mondj már egy tartós logózási / feliratozási technikát :)
Igen, lehet matricát is ráragasztani de az jobb? Meg mondjuk gravírozni - de az "picit" drágább - de a szitázás miért gagyi? :U

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#7) Graphics válasza body007 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megválaszoltad.

Ez a Shuttle-hoz képest szerintem gagyi a ház

De ez az én véleményem, már kapásból mondtál jobbat is.

Amúgy nem írtam , hogy a szitázás gagyi.
Két különböző mondat, más tartalommal.

Olvasd el újra, én nem azt írtam, amire reagáltál.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) zetor2000


zetor2000
senior tag

"...a PRM01 egy 2U magas, 19 hüvelykes rackmount rögzítés, míg az ahhoz való DIN sínes kitet DIR01-ként találhatjuk meg a vállalat kínálatában."

A DIR01 nem rack keretnek a sínje, mint ahogy a cikk sugallja, hanem "kalapsínre" való szerelőkészlet. Ugye a rackes cuccok egy részének van az oldalára "sín", amin ki-be lehet húzni-tolni az adott eszközt. Ez nem ilyen cucc, ezt megtartja az a pár csavar, amit a PRM01 tartalmaz, bár nem tudom, miért nem 1U a cucc, szerintem nem olyan magas, hogy kéne a 2U, elég lett volna 2 szárny a doboz oldalára. És akkor nincs luk a racken, ha csak 1 cucc van beszerelve.1

Szóval a DIR01 az villamos(sági) kapcsolószekrényekbe való rögzítésre szolgál.
Ilyesmikbe (amin a kötések/kismegszakítók vannak, az a "standard 35mm DIN" sín (kalapsín):

így:

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#9) #16939776 válasza zetor2000 (#8) üzenetére


#16939776
törölt tag

De most már leírhatom, hogy mindkettő idiótán van megoldva, a 19"-os lemez és a C sín-re való rögzítés is, mert a készülék rövidebb oldalán vannak a szellőző nyílások, és arra "állítva" kellene elhelyezni, hogy át szellőzhessen, mivel nincs benne kényszerhűtés. :DDD

Másik hogy 0~40°C közötti üzemre tervezték, egy kapcsoló szekrényben simán megvan a 40°C, mert melegedésre tervezik a vezetékezést/komponensek is termelnek hőt, és persze a szellőzése ha nem kényszerszellőztetett, akkor az is függőleges. :DDD

(#10) #90088192 válasza #16939776 (#9) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nem röhög, nálunk saját klíma van a kapcsoló szekrényre szerelve, mert pl a protokoll konverter hibázik ha 35 fölé megy.
Igaz nyáron kint 42-45 fok van, bent a csarnokban ahol a motorok vannak még 60-70 fok és ott vannak a szekrények is, amiben a PLC és a hozzá tartozo relék és mágnes kapcsolók hada található.

(#12) #16939776 válasza #32839680 (#11) üzenetére


#16939776
törölt tag

Teljesen más területre lő a két termék. Ennek csak opciója, hogy valamilyen I/O tudsz generálni. Az ipari pc-hez képest olyan szintű feature, mint mobiltelefonon a zseblámpa funkció.

pl.: most nyitottál egy turkálót, de még nem vagy tagja semmilyen frenchize-nak és pénzed sincs rendes pénztárgépre és vele rendszerbe állított mérlegre, akkor ezen futtatod a számlázó programodat és a különálló mérlegedet össze tudod általa kötni a programmal. Erre viszont tökéletes és olcsó megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#13) #90088192 válasza #32839680 (#11) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ne VSD re gondolj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.