Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06658560


#06658560
törölt tag

Látom, nem tudnak kreatívan gondolkodni. Minden adathordozóra rászigszalagozni egy kézigránátot, aztán az önmegsemmisítés idözítve van. Aktiválás a drótvégre kötött biztosítószeg eltávolításával történik, onnantól 3-5 másodperc múlva az adat nem olvasható. Olcsó, biztos, gyors. Mondjuk lehet az adathordozók olvasói snyílását módosítani kell, hogy beférjen a gránát is.

(#2) hito


hito
nagyúr

A cikkhez sokkal jobban illene Ethan Hunt személye. :U

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ez inkább Mission Impossible.../ az újfajta e- hulladékok... vízben is jól oldódnak..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4) aram01


aram01
nagyúr

ha majd a tankokkal is megtudják csinálni, na az lesz a hír

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) ledgeri válasza aram01 (#4) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Elképzeltem:
-Na ez a tank már selejtes...
-Biztos?
-Biztos!
(csepp,csepp vagy pár vödör...)
-Jaj, baj van Főnok!!
-Mi?
-A másikat kellett volna.... :U
-Nincs már mit tenni, EZ MÁR FOLYIK!!! :Y

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6) aram01 válasza ledgeri (#5) üzenetére


aram01
nagyúr

:DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) Béééla


Béééla
őstag

Ha már elektronika, akkor ajánlanám nekik a nagyon kínai tervezés-gyártmány használatát a spórolás égisze alatt, biztos megsemmisülés-használhatatlanság, csak sajnos már használat közben.

Nem értem, miért nem lehet csak szimplán az áramköröket úgy megtervezni, hogy a maximális áram mondjuk 1000-szeresét küldje át ha megnyomják a nagy piros gombot? Karácsonyfa is lesz, meg meleg is. És olcsón megvalósítható.

Vagy anti-ESD "kapcsoló" és meghúzogatni a nájlon padlószőnyegen.

Bélabá

(#8) waithEard


waithEard
őstag

A seregben ehhez értenek, hangzatos nevek, rövidítések már vannak. Ötlet meg majd jön hozzá. :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#9) musculus


musculus
tag

Csak nálam verte ki a biztosítékot, hogy egy Chopinre ment tönkre a lapka? :D

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#10) Vadmeggy válasza Béééla (#7) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

+1

Nekem erről az a sztori jut eszembe amikor az amerikaiak kifejlesztettek az adófizettők millióiból egy olyan tollat, amivel az űrben is lehet írni. Az oroszok pedig ceruzát használtak.
Szintén több év fejlesztés és dollármilliók árán próbálták a bombakereső kutyákat robotokkal leváltani, míg végül rájöttek, hogy a kutyák minden szempontból hatékonyabbak a robotoknál.

FR4 es epoxi helyett olyan áramköri hordozót csinálnak, ami nem oltja ki magát, hanem faszán meggyullad és volt hardver nincs hardver.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#11) zone válasza Vadmeggy (#10) üzenetére


zone
őstag

[link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#12) waithEard válasza zone (#11) üzenetére


waithEard
őstag

Pont ezt akartam leírni, köszi, hogy linkelted. :R
És még mennyi ilyen hülyeség kering a neten, te jó Isten!

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#13) Vadmeggy válasza zone (#11) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

Sorry :R , ezek szerint én megettem ez az urban legendet.
ha hallgattam volna, bölcs maradtam volna

[ Szerkesztve ]

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#14) #95561216 válasza Béééla (#7) üzenetére


#95561216
törölt tag

Ha egy lezuhant repülő elektronikája alkalmas reverse-engineeringre, akkor az is az marad, amit 1000-szeres árammal sütöttél meg.

(#15) Béééla válasza #95561216 (#14) üzenetére


Béééla
őstag

Attól függ, hol, a nyákon az összeköttetés is érhet valami információt, de ha gyakorlatilag összeolvasztod az IC belsejét, abból nem sokat nyerhet már ki az emberfia - bár ki tudja, mire nem képesek a népek, nem vagyok sajnos ilyen csapatban benne.

Bélabá

(#16) macilaci78 válasza Béééla (#15) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez a hír kacsa.
Az amerikai kormánynak egy részt igénye van olyan hardverelemekre, amikről egy gomb megnyomása után nem lehet semmi féle hasznossággal bíró adatot visszanyerni, másrészt igénye van olyan technológiákra, amelyek alkalmasak bármilyen sérülést elszenvedett adathordozók visszaolvasására. Na, kíváncsi vagyok, melyik ujját fogja megharapni...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.