Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    én legalábbis pesten közlekedve elég sokat -napi szinten- motorral nem látom ennyire borúsnak a helyzetet, bár valszeg árnyalja a képet, hogy egy hegyomlás méretű túraenduróval és ennek megfelelően nyuggerkedve haladok. Hagyok követési távolságokat, és úgy alapvetően az autósok fejével -is- próbálok gondolkodni. Meg hát budapest közigazgatásai határain belül a motorozás konkrétan 100% dynomen helyzet és ezt el kell fogadni...

    Nagyjából 2-3 havonta van 1-1 szórványos, tényleg durva problémám, amikor a mentő megkülönböztetők nélkül simán nekem akar menni amikor főútra felkanyarodik, nénike végig a szemembe nézve kijön elém, jobbra indexel balra kanyarodik és társai. De az elmúlt egy évben egy kezemen meg tudom számolni az olyan eseteket amikor durván bele kellet nyúlni a kormányba vagy a fékekbe ilyenek miatt. Túrázgatás közben sem volt még olyan ordító probléma, pedig ott is gyűlik a km, az autósoknál sokkal több para akadt eddig a kanyarvadász meg racsinger bíboros motorosokkal pl...

    De persze nem reprezentatív a minta..

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Egon #8 üzenetére

    Motorosokènt pont ezen hisztizek sok cimborával.... Megindul a sor arra figyel nem hátra. Minden fókusz lekerül a tukorrol. Tököl előtte valaki átvág, kátyú, akármi. És minek? Következő pirosnal úgyis elmegyek mindenki mellett is...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés