Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ayg0


Ayg0
senior tag

A Kingmax újdonsága támogatja az Intel XMP technológiát, továbbá egy érdekes, úgynevezett Nano Thermal Dissipation hűtést alkalmaz, ami lényegében egy felkent, láthatatlan felület a memórialapkák tetején.

nesze semmi, fogd meg jól! ;]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#2) monguz82 válasza Ayg0 (#1) üzenetére


monguz82
tag

Ez ebben a formában nem igaz, kicsit rossz a megfogalmazás... :)
Az Asus is hasonlót alkalmaz, csak ők a Sabertooth lapok bordáit "ékesítik" ezzel (egyébként működik az elképzelés).
Már egy ideje elérhető kishazánkban is az 1600MHz-es és a 2000MHz-es verzió is.

[ Szerkesztve ]

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Ez a láthatatlan hővezető réteg gyakorlatilag egy réz lap a kar lenni a csippen, a tokozáson belül???

Nagyon nehezen tudom elképzelni a láthatatlan dolgokat, és az 2C°-os hőmérséklet csökkenés is jelentéktelennek érzem :U
Egy olyan memórián ami 30-40C° fölé nem melegszik borda nélkül sem.

A 2,4 Ghz-s modulnak mekkora QPI/Dram feszültség kellhet :U

[ Szerkesztve ]

(#4) Srodney válasza #16939776 (#3) üzenetére


Srodney
senior tag

én sem nagyon értem ezt a nano hűtés dolgot,a hűtésnek az a lényege hogy a hőt minnél nagyobb vagy minnél gyorsabban adja le a felület,ezért ezt nem kéne miniatürizálni...2 celsius?!?!...az mi?... :W ugy érzem kiforratlan dolog ez még... :U

(#5) Badman 4ever válasza Srodney (#4) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ez a Crysis nanoruha kezdetleges változata, memóriahűtésre használva, csak gyárilag bekapcsolva van az álcázás, ezért láthatatlan. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6) Móci válasza Badman 4ever (#5) üzenetére


Móci
addikt

Lehet véletlenül a bullshit módot kapcsolták be azon a nanoruhán... :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) F e Z o válasza monguz82 (#2) üzenetére


F e Z o
veterán

Nekem is 1600-os változatból van ilyen, mondjuk 1600-ot cl8-ban viszi 1,5V-on. Üzem közben 40 fokos a ram felülete. Kiváncsi vagyok mennyit menne és mennyire melegedne 1,65V-on cl9-ben?

H2O über alles!

(#8) Oliverda


Oliverda
félisten

A Kingmax megint jól néz ki papíron, de nekem azonnal ez az őse jutott eszembe amiből elég kevés tudta a névleges max. órajelet és időzítéseket. :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#9) F e Z o válasza Oliverda (#8) üzenetére


F e Z o
veterán

Amikor még 512 mbyte memó 20k volt....de jó, hogy vége azoknak az időknek.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#10) #16939776 válasza Oliverda (#8) üzenetére


#16939776
törölt tag

1600-as DDR3-as 1,8V-os leszármazottja is csak 1520-ig volt hajlandó ketyegni :W

Viszont 1200-on atom stabil volt 6-6-6-18-as időzítésekkel 1,65V-on :))

[ Szerkesztve ]

(#11) #16939776 válasza #16939776 (#10) üzenetére


#16939776
törölt tag

Moderátornak aki kivette a képet annak köszönöm, tényleg fölösleges volt berakni, és nem is tartozott szorosan a témához :R

Bocsánat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.